Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen +olarak bf v ve warzone ekleyeyim. Birakan arkadas hilesiz diye ne oynuyor cok merak ettim :D Escape from tarkov’da da varmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrica diamond ya da predator olacak kadar hayatsizsan ya da sadece oyun olarak bunu oynuyorsan hile gorebilirsin tabi ki onlarca.

• denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Sizcede hile az değil mi hocam diğer online pc deki oyunlara göre ? daha oynanabilir hilesiz bir oyun gibi geldi bana
  • Drsteteskop kullanıcısına yanıt
    Yani evet diamond’a falan geldiysen olabilir ve hile sinir bozucu olur ama altta kalan buyuk cogunlukta hile yok. ilk sezondan beri oynadim hic denk gelmedik birkac kez gorduk ancak o da ilk aylardaydi.

Gerci simdi uzundur oynamiyorum 4’ten sonra saldim. Steam’e gelirse bi bakarim ama ozledim oyunu.

Bf V mesela kabus gibiydi. 10 oyundan 3-4’unde hileci oluyodu. Warzone’da da gorduk baya.

• denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda da simdi hatirladim niye biraktigimi surekli battle royale oynamak sikiyordu. Zaten surekli third party yiyip duruyosun. Ya da catisma oldugunda sen third party oluyorsun. Yenilik yapmayan oyunlari sevmiyorum. Apex basli basina orijinal bi oyun bircok yenilikle geldi ama yenilik yapmiyor qrtik

Sana öyle geliyor :)
    Aim sana yakın olsun yeter adamın sıktığı her mermiyi hs olarak yiyorsun.
    Sonunda da sildim apexi.
    Diamond ve yukarısı hileci kaynıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    eğer Diamond ve yukarısı hileci ise alt seviye ranklarda dolanmak daha mantıklı ? Genelde alt ranklarda hile olur , hesap açarlar hile açarlar direk. Yüksek ranklara gelene kadar ban yerler. Şaşırdım.

Gold ve Platinumda durum nasıl ?
    Bırakmadan önce; hileciler plat ve üzerindeydi.
    Çünkü alt rankları kolayca geçebiliyorlar her oyun 1. Oldukları için :)
    Kısacası oynanmaz apexin ilk çıktığı günden beri hile var sadece yaygın değildi.
    Şuan her 2 oyundan birinde mutlaka hileci geliyordur.

Acip kendin gor hocam. Bize de soylersin. Zaten cok iyi bi oyuncuysan dahi diamonda gecmen 1-2 ayini alacak her gun oynadigini varsayarsak.

denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Ee hocam ne öneriyorsunuz peki , hilesiz hangi fps rekabetçi oyunu oynayabiliriz ki ? apex yine aralarında en iyisi gibi. Bide hile açınca origin hesabı mı banlanıyor yoksa sadece o origin hesabından apexe girişi mi yasaklanıyor. Hesabındaki diğer oyunlardada ban yiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben warframe oynuyorum.
    Apex pubg warzone gibi oyunlarda hile var uzak duruyorum.
    Ban sadece apex için geçerli origin hesabı duruyor bildiğim kadarıyla.
    Takımdan birisinde hile varsa seni etkilemez, başıma çok geldi oradan biliyorum :)

Teşekkür ederim hocam Bugün Valorantı tekrar yükledim , hileden dolayı bırakmıştık kuzenimle 1.5 ay önce. Oyuna kuzenle girdik, takımdakilere dedim hile var mı hala , adamlar yook dediler böyle iyi dedim hadi girelim. 4.round 5 6 derken bunlar hile değil mi, bakın buradaki hile şöyle böyle diye anlatmaya basladım , imleci üstüne getirdimi otomatik ateş ediyor felan diye. Takımdakiler baktı cidden etrafa kurşun sekmiyor hepsi üstüne geliyor, baktılar kontrol ettiler , evet hile. Adamlarda bende kuzenimde sildik oyunu

Bu FPS oyunlarının kaderinde hile var sanırım. Hilesiz FPS multiplayer oyunu yok gibi. Lolde sanırım hile çok çok nadir oluyor , hilesiz bir oyun için anca öyle oyunlar oynamak gerek sanırım. O tarz oyunlarıda ben sevmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drsteteskop -- 13 Ağustos 2020; 0:57:16 >

Lol dota heroes of newerth bu tarz moba oyunlarda hile olmaz.
    Fps oyunlar hileye mahkum.

• Rekabetçi oyunların ve de oyun endüstrisinin geleceği Stadia, Geforce Now, Project xCloud, Playstation Now gibi bulut oyun servisleri olacak.

Bu servisler aynı zamanda online rekabetçi oyunlardaki "hile sektörü"nün de sonu olacak.

Bazılarınız "Hile Sektörü" diye bir sektör mü var diyebilir. Binlerce genç bu sektörden güzel paralar kaldırıyor. BBC muhabirinin o hile satıcılarından biriyle yaptığı röportajı bırakayım.

• SanaLSeyyaH kullanıcısına yanıt
    Meaaj için teşekkürler, hilecilerle değil de hileci sektörüyle karşı karşıya olduğumu anladım vay be

• İyi oynayanlar eklesin oynarız.

ID: MAD-Pl4y3rrr
  • PS4 arkadaş ariyorum artık mikrofonsuz ve ingilizcede 'enemy, cracked' diyemeyen adamlarla oynamaktan sıkıldım.
    oguzhansahin71 rank platinium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apex discord grubumuz vardır. Gelmek isteyen mesaj atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drsteteskop -- 28 Ağustos 2020; 22:33:57 >
  • oyun başlamadan atlamayı üstünden atmak nasıl oluyor? her seferinde beni jumpleader seçiyor sıktı artık. karakter seçiminde kaçıncı sırada olursam olayım beni seçiyor yeter gari.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.