Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1517. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ikinci dönem son dönemim bu durumda kalan üç dersimi fazladan alabiliyor muyum? Ya da dönem bitimi üç ders sınavı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sınav sonucuna değil ama daha önce 2 kez sorulan soruya itiraz etmiştim. Birini kabul edip soruyu iptal ettiler, diğerinde itirazım reddedildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    kalan 3 dersin bahar döneminde açılan derslerse alabilirsin. Güz dönemi dersleri ise üç ders sınavına girebilirsin. Tabiki 3 dersin kalması lazım :) fazla olursa uzatırsın okulu.

• Arkadaşlar merhaba,

Web tasarım ve kodlama okuyorum. Bu bölümü bitirirsem sınavsız şartsız işletme okuyabilir miyim direk.
  • ensar_y E kullanıcısına yanıt
    İşletme ne alaka hocam? Dgsye girip bilgisayar veya yazılım gibi tabloda olan bölümleri kazanabilirsen okuyabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yıl ortasında aof yüksek lisansa kayıt yaptırabiliyor muyuz

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Ilgin ve alakan icin tskler. Benim mevzu biraz karisik. Isletme okuyabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamanoglu07

beyler aöf maliye okuya var mı?
    Ben 3. sınıftayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkmenKhan

Hocam ders geçme notu 35'ti, 30'a indirdiler. 30'a indirdikten sonra da 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor sistemini getirdiler. Çan eğrisi var fakat alt baraj 30. Bunun altındakiler FF olarak geçmekte. Normalde 32 ile DD alıp koşullu geçer uyarısı alıyorsun. Çan eğrisiyle CC bile olup dersten direkt geçebiliyorsun.
    Merhaba. Aynen dediğin gibi de oldu.
    Görüşme kayıtlarımı tekrar dinledim. Gerçekten AÖF destekteki elemanların bir halt bildiği yok.
    Mesajla sorduğum soruya alakası olmayan yanıt verdiler. Aradım çan eğrisi kalkmış dedim evet dediler.
    Sınıf geçme notu 35 mi dedim evet dediler.
    Çan eğrisini tatlı bir tecrübe ile test etmiş olduk. İyi ki varmış :).
  • 1.sınıf öğrencisiyim bahar dönemi için AÖF bürosuna gitmeye gerek var mıdır şimdi , sadece atm ye gidip para yatıracağız ve internetten kaydımızı onaylayacağız doğru mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbilek -- 28 Ocak 2019; 21:29:6 >
  • altinbilek kullanıcısına yanıt
    Evet doğru hocam hatta ATM ye gitmeye bile gerek yok AÖF sitesi üzerinden de ödeme yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altinbilek kullanıcısına yanıt
    GRUBUN İSMİNİ ANADOLU AÖF DİYE DEĞİŞTİRMEK LAZIM.
    ARTIK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÖF VE İSTANBUL AUZEF VAR
    ATATÜRK AÖF DERS KAYITLARI VE ÖDEME İŞLEMLERİ BAŞLADI. BİLGİNİZE.
  • Arkadaşlar aöf yüksek lisans kayıt dönemlerini bilen var mı?kayıt yaptırmak istiyorum internette bir bilgi bulamadım

Teşekkürler

• Bahar dönemi kayıt yenilemeler başladı mı acaba? Resmi siteye girince başladı gösteriyor ama gazetelerde 11-22 şubat arasında yazıyor. Mesela ;
    Kayıt yenileme

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 1 Şubat 2019; 6:46:39 >

• ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 1 Şubat 2019; 7:4:42 >
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Grubun ismini değiştirdim bile :)

Bu zamanda bu temenni ne kadar gerçek bilmiyorum ama umarım hepiniz istediğiniz yerde çalışıyorsunuzdur / çalışırsınız.
  • Usta sen 2006'dan beri bitiremedin mi? Yoksa ikinci, üçüncü diploma mı?
  • serkaneker kullanıcısına yanıt
    Bitirdim tabii ki :) 2 bölüm :)
    Konuya göz atıyorum arada.
  • lara_croft L kullanıcısına yanıt
    Benim de 3. diploma olacak İnşallah. Son dönem kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.