Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ek süre verilmicek diye yazdı aöf face sayfası.11 gün süre vardı bu süre zarfını takip edemiyorsan byy
    öğrenciliğin artık iptal/pasif durumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Kardeş yapacak bir şey yok işim başımdan aşkın eve sadece uyumaya geliyorum otel gibi kullanıyorum olağan bir durum :)

• Sevgili arkadaşlarım desteğinize ihtiyacım var resimde görüldüğü üzere e kampüste bahar ve güz dönemi dersleri birlikte çıkıyor 19 civarı ders ilk defa böyle birşey görüyorum.

Normal de sadece dönem derslerimin görünmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrah86 kullanıcısına yanıt
    Sistemsel sorun zamanla çözülcek merak etmeyin.

• Çok teşekkürler

• 5 gün geçti halen e-devlet de görünmedi öğrenci kaydım.İett kart alacağız alamıyoruz.
  • aöf adalet 2.dönem notları yada çıkmış soruları bulabilen varsa link atabilirmi ? yada nerden bulabilirm.
  • Bende AÖF dış ticaret notları isteyeyim madem. 1. sınıf 2. dönemim şimdilik de varsa tüm notlar kabülümdür

• Aşağıda kimliğ yazılı yükümlünün öğrenciliği devam ettigi takdirde 31-12-2020 tarihine kadar askerlik işlemleri yönünüden bir sakıncası yoktur. Öğrenciligi sona erdigi takdirde 2 ay ieçrisinde en yakın askerlik şubesine müraacat etmesi gerekmektedir.

Erteleme nedeni 35c öğrenciliği EYT

Arkadaşlar ben aöf öğrencisiyim bu dönem parasını yatırmayı unuttum ek sürede vermediler diğer dönem elbetteki yatırıcam şimdi benim durumum ne ne yapmam lazım diğer döneme kadar beklesem bir sıkıntı olur mu ne yapmam lazım kısacası bu yazı ne demek
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Bu numaradan öğrenebilirsin 0212 255 63 63

Hocam aradım da yetkili yokmuş yarın sabah arayın dediler. Benim şuan moralim bozuk benim planlarım vardı hiç okumayan arkadaşımın tecili 2019 a kadar ben sadece bir dönem harcını yatıramadıgım için askere gitmek zorunda kalırsam beni çok üzer :(
    Askerden kaçmak için okuyorsan iyi olmuş,umarım tez zamnda götürürler afrine

Hocam bakmak zorunda olduğum kişiler var askerden kaçma gibi düşüncem yok ama şuan gidemem en azından 2-3 sene daha çalışmam lazım para kazanmam lazım ailemin yükünü azaltmak için. Sonra nereye götürürse götürsünler ama şuan olmaz. Yardımcı olabileceğinizi düşünmüştüm oysa ki.
    Yav 2k ekran kartı alarak mı😅 nisan ayına kadar şubeye teslim ol yoksa o pc koltuğundan alırlar savcının karşısına seni, o ekran kartına ödediğin para kadar ceza yersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Mart 2018; 15:12:0 >
    peki delikanlı cocuk :)
    hahahahahaha. bişey olmaz kardeş ama çok dolanma ortalıkta. sen teslim olmadıkça tutup zorla götürcek halleri yok. yakalanırsab 1 gece tutarlar bırakırlar hangi devirdeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yav 2k ekran kartı alarak mı😅 nisan ayına kadar şubeye teslim ol yoksa o pc koltuğundan alırlar savcının karşısına seni, o ekran kartına ödediğin para kadar ceza yersin.

Adam demiş aileme bakmam lazım. Sizi birkaç sayfada takip ediyorum. Herkes ile dalga geçer bir haliniz var. Siz askerliğinizi nerde yaptınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Kar digor da yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Kar digor da yaptım.

Jandarma karakolu ve 9. hudut piyade tugay komutanlığı var sanırım orda. Bende Kars’ta 2 sene görev yaptım. Zor bir yer askerlik için. Ama size insanlar ile dalga geçme hakkı vermez bu. Askerlikten kaçmak değil şuan için gidemem diyor adam. Fırat Kalkan’ı harekatında da görev aldım. Afrinde sıra gelmedi. Gitmek isterdim. Ama insanlara öyle afrin e git falan olmuyor. Milli bir duygu bu. Dalga geçilecek birşey değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Uzman çavuşmusun şuan?

• 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.