Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sosyal sorumluluk ve etik dersi A kitapçığı 11.sorusu
    "Mutluluğu insanın yaşayış amaçlarından ve ahlakın ölçütlerinden biri"olarak gören düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
    A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

aöf'nin verdiği kitapta sayfa 83. 3.ünite testi. soru-8.. birebir aynı soru. orada cevap John Stuart Mill.. fakat aöf sitesindeki cevap anahtarında ders kodu işl201u 11.soru cevabı A şıkkı.. buyur burdan yak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleyman35 -- 10 Ocak 2013; 12:18:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman35

sosyal sorumluluk ve etik dersi A kitapçığı 11.sorusu
    "Mutluluğu insanın yaşayış amaçlarından ve ahlakın ölçütlerinden biri"olarak gören düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
    A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

aöf'nin verdiği kitapta sayfa 83. 3.ünite testi. soru-8.. birebir aynı soru. orada cevap John Stuart Mill.. fakat aöf sitesindeki cevap anahtarında ders kodu işl201u 11.soru cevabı A şıkkı.. buyur burdan yak..

hocam itiraz edin srou iptal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

quote:

A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

nereye edecez?
  • quote:

quote:

quote:

A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

nereye edecez?

aofbilgi@anadolu.edu.tr
    bide numarası vardı onuda bulup vereyim

edit : 0 (222) 335 05 81 Dahili 27 76

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enduluslucoban -- 10 Ocak 2013; 12:48:17 >
  • quote:

aofbilgi@anadolu.edu.tr

Kime: mrkburo@anadolu.edu.tr

İsim Soyisim
    TC No: ----------------

iyi günler.
    aöf işletme 4.sınıf öğrencisiyim.

"Mutluluğu insanın yaşayış amaçlarından ve ahlakın ölçütlerinden biri" olarak gören düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
    A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

aöf'nin verdiği kitapta sayfa 83. 3.ünite testi. soru-8.. birebir aynı soru. orada cevap John Stuart Mill..

fakat aöf sitesindeki cevap anahtarında ders kodu işl201u 11.soru yani bu sorunun cevabı A şıkkı Jose Lopez olarak gözüküyor. bu sorunun doğru cevabı kitapta yazdığı gibi John Stuart Mill olması gerekiyor.
    cevap anahtarında mı yanlışlık var acaba? yoksa sorunun iptalini istiyorum.

bu şekilde yolladım.
  • arkadaşlar cevap anahtarlarını nasıl eşleştiriyoruz doğru kitapçıkla doğru anahtarı bulamadım bir türlü

kitapçık 2521 D grubu, iktisada giriş 1 dersinin cevaplarına bakıcam. Ders koduna göre vermişler nasıl eşleştiricem çözemedim yardımcı olacak var mı bi zahmet
  • quote:

quote:

aofbilgi@anadolu.edu.tr

İsim Soyisim

iyi günler.

"Mutluluğu insanın yaşayış amaçlarından ve ahlakın ölçütlerinden biri" olarak gören düşünür aşağıdakilerden hangisidir?
    A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

aöf'nin verdiği kitapta sayfa 83. 3.ünite testi. soru-8.. birebir aynı soru. orada cevap John Stuart Mill..

fakat aöf sitesindeki cevap anahtarında ders kodu işl201u 11.soru yani bu sorunun cevabı A şıkkı Jose Lopez olarak gözüküyor. bu sorunun doğru cevabı kitapta yazdığı gibi John Stuart Mill olması gerekiyor.

bu şekilde yolladım.

bende yollayım aynısını
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

arkadaşlar cevap anahtarlarını nasıl eşleştiriyoruz doğru kitapçıkla doğru anahtarı bulamadım bir türlü

kitapçık 2521 D grubu, iktisada giriş 1 dersinin cevaplarına bakıcam. Ders koduna göre vermişler nasıl eşleştiricem çözemedim yardımcı olacak var mı bi zahmet

kitapcık 2521'i bul. sonra acıldı mı asagıdan sayfanın en sonuna in D kitapcıgına. ders kodunu da kitapcıklara tıkladıgın yerin en üstünde yazıyo kitapcık kodları diye. her dersin kitapcık kodu var. ikt101 ikt102 ne bileyim işl201u falan filan. ondan sonra karsılastırcan işte.
  • quote:

quote:

quote:

aofbilgi@anadolu.edu.tr

İsim Soyisim

iyi günler.

A- Jose Lopez
    B- Immanuel Kant
    C- Manuel G. Velasquez
    D- Jeremy Bentham
    E- John Stuart Mill

bu şekilde yolladım.

bende yollayım aynısını

Alıntıları Göster
    quote:

bende yollayım aynısını

yolla yolla. soruların cevapları tam aklımda degil. ama bi kaç tane daha kesin vardır böyle yanlış seçenek. adi herifler bilerek mi yapıyorlar nedir anlamadım. geçen senede hukuk dersinin ders kodu mu ne değişmiş. la bakıyorum 2-3 doğru çıkıyor. diyorum en az 10 tane doğrum olması lazım kafadan nasıl 2-3 doğru çıkıyor. sonradan mail attım. adamlar geri dönüs yaptılar ders kodu degisti diye. sonuç olarak yine kaldım gerçi
  • Sınav sonunda aldığım cevap anahtarlarını kontrol ettim demin. Açıkcası sınav zor olduğundan dolayı yüksek notlar beklemiyordum. Beklediğim gibi oldu zaten. En düşük notum 50 gelecek. Ortalama notlarda 60 falan.
  • quote:

quote:

bende yollayım aynısını

yolla yolla. soruların cevapları tam aklımda degil. ama bi kaç tane daha kesin vardır böyle yanlış seçenek. adi herifler bilerek mi yapıyorlar nedir anlamadım. geçen senede hukuk dersinin ders kodu mu ne değişmiş. la bakıyorum 2-3 doğru çıkıyor. diyorum en az 10 tane doğrum olması lazım kafadan nasıl 2-3 doğru çıkıyor. sonradan mail attım. adamlar geri dönüs yaptılar ders kodu degisti diye. sonuç olarak yine kaldım gerçi

hocam aöf nin bütün sınavlarda sıklıkla rastlanan bir olay var, soruları hatalı yapıyorlar. yani tam olarak yapıyorlarda denemez çok yoğun bi üniversite her türlü sınavı onlar yapıyor o nedenle de haliyle bu tür şeyler kaçınılmaz olabiliyor. bu ziraat bankasının sınavında da böyle idi bu smmm sınavında da aynıydı. rutin bi gelenekleri haline getirdiler olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashc

Sınav sonunda aldığım cevap anahtarlarını kontrol ettim demin. Açıkcası sınav zor olduğundan dolayı yüksek notlar beklemiyordum. Beklediğim gibi oldu zaten. En düşük notum 50 gelecek. Ortalama notlarda 60 falan.

geçersin hocam. ben sermaye piyasaları ve denetim dersinin cevap anahtarını yazabildim kagıda. sermaye 45- denetim 35 geliyor. sadece kitaptaki sorulara bakarak girdim. bilmediğim çok çıktı. mantık kullanmaya çalıştım ama alışkın oldugumuz konular değil. stratejik yönetim 50 civarı. sosyal sorumluluk ve etik dersinden de 35-40 civarı bekliyorum.
  • aof forumlarında bakıyorumda etik dersi cevap anahtarında çok hatalar var. millet isyanlarda. hatta 6 şıkta hata var deniliyor.
    alıntı:
    "Etik a grubu 13 soru normatif ahlak teorilerinden biri değildir ? Cevap deontolojik demişler yanlış bu arkadaşlar meta ahlak olacak"
    bende meta ahlak yapmıştım. ve kesin doğru diyodum. öyle olması gerekiyor. bi yanlış şık daha.
  • quote:

aof forumlarında bakıyorumda etik dersi cevap anahtarında çok hatalar var. millet isyanlarda. hatta 6 şıkta hata var deniliyor.
    alıntı:
    "Etik a grubu 13 soru normatif ahlak teorilerinden biri değildir ? Cevap deontolojik demişler yanlış bu arkadaşlar meta ahlak olacak"
    bende meta ahlak yapmıştım. ve kesin doğru diyodum. öyle olması gerekiyor. bi yanlış şık daha.

dediğin gibi 6 şık olsa 30 puan cepte olur
  • quote:

quote:

aof forumlarında bakıyorumda etik dersi cevap anahtarında çok hatalar var. millet isyanlarda. hatta 6 şıkta hata var deniliyor.
    alıntı:

dediğin gibi 6 şık olsa 30 puan cepte olur

benim 7 doğrum var kesin olarak o dersten. 4-5 tanede cevabı değişik olanlar var. bakalım ne olacak.
  • ya arkadaşlar bu cevap anahtarlarının bazıları alakasız galiba, kontrol ettimde 3 tane doğru çıktı cevap anahtarına göre ama hep yanlış işlenmiş.

2521 D grubuyum. Ders kodu İKT103U iktisada giriş dersi. En yaygın iktisat tanımı Lionel Robbins olması lazım en kolay soru 19. soru ama alakasız cevap verilmiş mesela, 17. soru banko 0,2 ama cevap 20 verilmiş alakasız bir seçenek 20 çıkması imkansız. İki sayı var ikisinin birbirine bölünmesi gerekir 25 ve 5 var. Hiç birr türlü 20 çıkmaz. İlk cevapları alırken dedim battık ama sonradan cevap anahtarının fiyasko olduğunu anladım. Cevaplarla alakası yok, şimdi nasıl güvenicem ben bu cevap anahtarına. Bazı arkadaşlarda doğru cevaplar yanlış diyor. Bide bunlara göre okurlar sınavları var ya bunların yapacağı işin. Hiçbi cevap anahtarının alakası yok iktisada girişte tüm ders kodlarına baktımda doğru bir cevap anahtarı cıkmadı hepsi alakasız.

nasıl karşılaştıracam cevapları yaaw bende bi şikayet yazayım barii bunlara göre değerlendirirlerse 17 doğru 3 yanlış çıkması gerekirken 3 tane doğru çıktı
  • arkadaşlar 5.soru sizcede yanlış değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maliyet muhasebesi a kitapçığı birinci sorunun 160.000 olma olasılığı nedir?
    oradaki rakamlarla istediğin kadar oyna 160.000 olmuyor, bulamıyorsun.
    dönembaşı + dönemsonu - yapsan cevap 80.000 çıkıyor, o da şıklarda yok.

kısacası allah cezanı versin anadolu üniversitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Petrucci

maliyet muhasebesi a kitapçığı birinci sorunun 160.000 olma olasılığı nedir?
    oradaki rakamlarla istediğin kadar oyna 160.000 olmuyor, bulamıyorsun.
    dönembaşı + dönemsonu - yapsan cevap 80.000 çıkıyor, o da şıklarda yok.

kısacası allah cezanı versin anadolu üniversitesi.

aynen dostum çok soru var böyle, iktisada girişte bir soru var cevap 20 verilmiş ama hiçbir şekilde 20 cıkma imkanı yok. 5 ve 25 rakamları var ikisini böleceksin. Buradan 20 çıkarmışlar. Cevap 0,2 halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felipemassa -- 10 Ocak 2013; 14:06:17 >
  • @felipemassa,

25 - 5 = 20 olmasın sakın

yahu be anadolu üniversitesi:

sen ki kitapları dağıtmayı bırak, basmayı bile beceremedin. zamanında dağıtmayı bırak, elimizde kalmadı dedin hiç vermedin. yardımcı kitap basımını engelleyip, işi gücü olan haftada en az 5 gün çalışan adamları lise öğrencisine çevirip 400'er sayfalık kitaplara çalışmaya mahkûm ettin.

e bari bu ilk sene, eline yüzüne bulaştırdığın zaman bari bu kadar zor sorup insanları şapşala çevirmeseydin. edeyim sizin getireceğiniz kredili sisteme de, diplomanıza da emi.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.