Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne zaman aciklanir sonuclar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

bence sorular çok kolaydı ve sebebi de çam eğrisi kesinlikle çıtayı yükseltmeye çalışıyor AÖF

nerede yükseltmeye çalışıyor.Bugün sınava girdim 4 ders 2 saatti.1 saat sonra sadece 3-4 kişi kaldık 15 dakika sonra da ben çıktım şöyle bir dolaşım dedim bir baktım sınıflarda tek tük 1-2 kişi kalmış.Bana göre çoğu kişi salladı.Bu yüzden çan eğrisi felan yüksek olacağını zannetmiyorum.

+1905

Herkes salladi ben dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

ya bu çan eğrisinde not ortalamasına bakılmıyormu 2 nin üzeriyse geçer 2 nin altıysa kalır

2 not ortalamasını tuturursanız dc ve dd dersleriniz geçer yoksa bu derslerden kalırsınız.

cc üstü notlarınız hertürlü geçer not ortalamanıza bakılmaksızın

ya bu cc dd meselelerini biriniz acıklar mı? Ben sınavı vermeye calıstım bunlari hiç bilmiyorum. Anlatırsanız sevinırım.

Diyelim Tarih dersi.Türkiye net ortalaması alınıyor diyelim ki 45 Puan (yani 9 net) . bu 45 CC oluyor. Eğer 9 net ve yukarısı yaparsanız geçersiniz. (Ara sınav ve Final ortalaması net sayısı)
    Diyelim ki siz 40Puanda kaldınız. 40 DC oluyor. Genel not ortalamanız 2.0 üstüyse bu dersten geçiyorsunuz.

Yani artık 50 barajı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 6 Ocak 2013; 17:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Murat ve Karacan hakkında yorumlarım; Karacan tam bir fiyasko( işe yaramadı). Murat ise iyi sayılmaz ama yinede çıkan soru derslere göre değişiyor. ortalama 4-5 tane soru.
    Öte yandan Vergi hukuku sınavını incelediğimde , sınav sorularının çoğu kitabın kenarındaki açıklama yerlerinden çıktı. Finale 1 ay var.
    Benim gibi kitapları baştan sona okumak istemiyorsanız ; Sayfa kenarı açıklamaları, sayfadaki koyu yazılmış cümleyi , maddeler halindeki yazıyı , konu sonu özetini okuyun.

Cogu insan karacan iyi diyordu hocam

İsletme okuyanlar ozellikle

Bende karacan almayi dusunuyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya bu çan eğrisinde not ortalamasına bakılmıyormu 2 nin üzeriyse geçer 2 nin altıysa kalır

2 not ortalamasını tuturursanız dc ve dd dersleriniz geçer yoksa bu derslerden kalırsınız.

ya bu cc dd meselelerini biriniz acıklar mı? Ben sınavı vermeye calıstım bunlari hiç bilmiyorum. Anlatırsanız sevinırım.

Diyelim Tarih dersi.Türkiye net ortalaması alınıyor diyelim ki 45 Puan (yani 9 net) . bu 45 CC oluyor. Eğer 9 net ve yukarısı yaparsanız geçersiniz. (Ara sınav ve Final ortalaması net sayısı)
    Diyelim ki siz 40Puanda kaldınız. 40 DC oluyor. Genel not ortalamanız 2.0 üstüyse bu dersten geçiyorsunuz.

Yani artık 50 barajı yok

teşekkür edederim. saolun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani artık 50 barajı yok

peki mezuniyet ortalaması neye göre belli oluyor 4 üzerinden hesaplanan ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani artık 50 barajı yok

Genel not ortalaması sadce bu dönemin derslerindenmi hespalnıyor. Sadece 2 dersten giriyorum sınavlara bunların ortalamasıımı 2.00 olması gerekiyor bilginiz varmıydı :(
  • Finansal yönetimde günlük fazla mesai 2200 diye bi şık vardı kesin o.
  • Anadolu üniversitesi yada başka bir kurum sınav sorularını açıklıyormu arkadaşlar?bakabileceğimiz bir yer varmı nette?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 6 Ocak 2013; 18:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Anadolu üniversitesi yada başka bir kurum sınav sorularını açıklıyormu arkadaşlar?bakabileceğimiz bir yer varmı nette?

Artık biraz cesaret ister... İyi niyetli de olsa kötü niyetli de olsa sonuçta soruların daha önce çalındığı anlamını verdiği için başka kurumlar edinmiş olsa bile yayınlama gereği duymaz... Birkaç gün sonra Aöf yayınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: of5

quote:

quote:

quote:

quote:

Yani artık 50 barajı yok

Genel not ortalaması sadce bu dönemin derslerindenmi hespalnıyor. Sadece 2 dersten giriyorum sınavlara bunların ortalamasıımı 2.00 olması gerekiyor bilginiz varmıydı :(

Evet 2 ders ise ortalama 2.0 üzeri olması gerekiyor. 1 dersiniz CC diğeri DC veya DD olursa kurtarmaz. En az bir dersi BA veya CB düşürmelisiniz ki diğer dersi kurtarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciudad de México -- 6 Ocak 2013; 19:34:43 >
  • GECMİŞ YIL SORULARI ÇIKTIMI ARKADAŞLAR ONA GÖRE FİNALLERE ÇALIŞACAĞIM
  • sınav çok kolaydı herkese geçmiş olsun çalışan kazansın inanın çalışırken sorular insanın içine doğuyor
  • bir kac gün içinde sorular sitede acıklanır.
  • işletme 1.sınıfım eğer sorular kolaydı diyen varsa alıntılasın blok atacam
    günde 3 saat çalışmamın hiçbir anlamı yokmuş adam bilişim teknolojilerinde öyle bir ayrıntılar sormuşki, hayatımda küfretmeyen ben dümdüz gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: Frankenstein1931

Siyasi tarih soruları çok kazık geldi bana.

Güller savaşı da nedir?

O kadar soru çözdüm kitaba baktım ama böyle bir şey görmedim.

aynen bencede kazıktı. Güller savaşı sorusunu attım Hollanda dedim. Malum laleler çiçekler güller vs. olsa olsa Hollanda da olmuştur diye düşündüm bir heycan ile... Cevap İngiltereymiş
  • bütler konusunda bi netlik yok dimi geçen yıl da yoktu geri gelmişti
  • Benim tek ders matematik var. 2 yıldır geçemedim. Ortalama işi çok sıkıntılı ya. Tek dersten nasıl geçeyim 2.00 barajını. Zaten 50 alıp geçememişim normalde. Ne saçma iş. Önceki 2 yılımı hesaplamaları lazım.
  • Arkadaşlar bazı sorularınıza cevap vereyim

-Bu yıl ve gelecek yıl bütünleme sınavı yapılmayacak. Genel Merkeze sorulmuştur , Kredili sistem olduğu için bütünleme sınavını kaldırdılar.

-1.2.3. Sınıflar 6 dersten 3ünden FF almadığı sürece gelecek yıldan ders alır ve sınıfta kalmamış olur.

-Örneğin Güz dönemi 1.8 ortalama alan birisi bahar dönemi 2.2 ortalaması alırsa güz dönemindeki koşullu geçer derslerinden geçer (FF notları hariç). Ama bahar döneminde koşullu geçer derslerinden kalırsak , kaldığımız dersleri seneye bir daha sınava girecez

-Benim gibi 4.sınıf olanların işi gerçekten zor 1 dersten dolayı bir yılımız gidebilir ama alt sınıflar için böyle bir risk yok eski sisteme göre geçmek daha kolay önceden 2 dersten fazla kalındığı zaman üstten ders alınmıyordu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernaltr -- 7 Ocak 2013; 0:08:00 >
  • Arkadaşlar, ben bu sene aöf kayıt oldum tekrar ygsye girsem okul puanım silinirmi? 2 yıllık halkla ilişkiler okuyorum bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.