Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorular çok kolaydi tek dersten girdim. mezunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isletme Denetimden cevaplari hatirliyan varmi ben geçtim diye düşünüyorum ama genede kararsızım...

• iki dersim kalmıştı son iki gün ekampüs de çıkmış tek ders soruları ve final sorularına baktım %70 nerdeyse birebir aynı sorular çıktı en kötü iki dersden de 50 puan alırım

galiba mezunum aaaa dostlar
  • 9-10 soru geçmişte çıkan sorulardı. Onları yaptım, üzerine bir kaç soru daha işaretledim. 6 soruyu boş bıraktım. 25 alsam geçiyorum. Sınav iptal falan olmazsa mezunum yani

Yalnız şöyle bir durum var. Sınava girdiğimiz kağıttaki salon no ile cevap kağıdındaki salon no farklı idi. Bize ilk önce cevap kağıdında yazanı kitapçığa da yazın dediler. Biz de bunu bir sorun, net olarak öğrenin ona göre yazalım dedik. Bir görevli gidip sordu, sınava girdiğimiz belgedeki salon noyu yazdık sonunda.

Umarım bundan bir problem çıkmaz. Gerçi kitapçığa yazılanlar pek önem teşkil etmiyor bildiğim kadarıyla, cevap kağıdında yanlışlık olursa sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 22 Temmuz 2017; 18:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Isletme Denetimden cevaplari hatirliyan varmi ben geçtim diye düşünüyorum ama genede kararsızım...

Hocam hatırladıklarım

7

Beyan mektubu

Mizan

Coso

Açıklama

Fiktif olabilir

Kaldirac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorular yayinlanmis.2 derside verdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Sorular yayinlanmis.2 derside verdim :)

nerede yayinlandi bulamadim

• https://3ders.anadolu.edu.tr 3 ders sorularına girip görebilirsiniz

Allahin izniyle bende mezunum Darısı sizlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 24 Temmuz 2017; 8:48:17 >
  • 20 sorudan tek yanlışım var o da iki şik arasinda gidip geldim keşke ilk aklimdakini yapsaydim ipucuda soruda varmış 100 alacaktim ehuehu 5 dakika sürmüştü sinav. 25 dakika oturdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 24 Temmuz 2017; 10:9:25 >
  • özel vergi hukuku harf notu aralıklarını bilen var mıdır arkadaşlar ?

bu arada sınav sorularıhttps://ucders.anadolu.edu.tr/Login?%2FHome=%2F
    üç ders sınav soruları olarak açıklanmış.
  • 47 ortalama ile BB düşer mi acaba harf notu, Özel Vergi Hukuku I dersinde ???

ortalamam tam 3.00, altına düşmeyeydi iyiydi
  • Mezun olduk kısmetse :)
  • Merhaba, 3 ders sınavına 2 ders için girdim 1 tanesi %90 geçiyorum.. diğeri vize+tekders ortalama 26 diye hesapladım soruları hatırladığım kadarıyla tabi çan eğrisi fln olur mu 30 altında kaldığı için kaldım mı ve tek ders de geçtiğimiz dersi geçiyo veriyomuyuz yoksa diğerinden kaldığımız için geçtiğimiz ders de sayılmıyo mu çünki iyi beklediğim ders 2. dönem dersi kaldığım ders 1. dönem dersi ocak da dersi verirsem mezun olur muyum tabi tekders de geçtiğimiz ders sayılıyosa??
  • vize 12.50 3 ders sınavından 9 soru cevapladım hepsi doğru.Ortalama 30'un üzerine çıktı inşallah bir sorun olmaz da mezun olurum.
  • Yav Tek ders sınavları kolay diye biliyorum. nasıl veremiyorsunuz. Benim vizem 6,25. Ben bu sınavlara acaba full mü yoksa 1 tane yanlışım var mıdır gözüyle bakıyorum. Ne zaman açıklanacak sınavlar haberiniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Yav Tek ders sınavları kolay diye biliyorum. nasıl veremiyorsunuz. Benim vizem 6,25. Ben bu sınavlara acaba full mü yoksa 1 tane yanlışım var mıdır gözüyle bakıyorum. Ne zaman açıklanacak sınavlar haberiniz var mı ?

Valla öyle oldu, garanti olsun diye çalışmıştım düzgünce, üstüne artık soru çöze çöze benzer sorularda gelince rahat atlattık :)

Tahminim önümüzdeki h.içi açıklanır. Normalden az kişi girdi diye süpriz yapıp cuma falan açıklarlar mı bilemiyorum tabi, geçen sene acaba tek ders sınavları nekadar sürede açıklanmıştı. (Biraz araştırdım geçen sene 1 haftada açıklanmış ama sınavlar ertelendiğinden sıkıştırılmış bir sürede mecburen açıklamışta olabilirler.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 25 Temmuz 2017; 22:13:43 >
  • CeSiN kullanıcısına yanıt
    Ben 14 tane işaretledim, 12'si doğru çıktı. İşaretlemeye korktuklarım da hep doğruymuş 4 Yanlış 1 Doğru meselesi yüzünden işaretlemedim onları.

Erkenden açıklansa da alsak şu diplomayı.
  • Aciklanmadi gitti ya

• Aciklandi. Hayirli olsun herkese

• İki dersten girmistim ikisinden de gecmisim cok sukur yarim donem uzatmayla bitirdik

• 
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.