Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

beyler nasıldı sınavlarınız bugunküler iyiydi benim bikaç soruda iki şık arasında kaldım onlar yanlışmış. yarın 4 ders var.

Sorular kolaymıydı vize gibi zzor değildir heralde birde ilk 4 ünitedenmi daha çok çıktı son 4 ünitedenmi ben 7 dersin tümünü verirsem mezunum yarın 4 ders var 4üde birbirinden zor

hocam sorular zor değildi derse göre degişir ama son ünitelerden çok soru geldi. ilk4 üniteden kolay sorular vardı.

tamam bende bakıyorum geçmiş sorulara şimdi sosyal hizmetler bölümünde türk dili 2 görüşme teknikleri ve sosyal pskiloji 2ye gireccem

evet çıkmış sorulara bak bir iki soru geldi çıkmış sorulardan faydası olur.
  • kımseden ses yok ölümüne mi calışıyor herkes
  • Ben sürekli burdayım da.Bu seneden pek ümidim yok.
  • Salladık bakalım.
  • bunların yaptığı tek kelimeyle ADİLİK.Bilmiyorum diğer derslerde de öyle mi ama İşletme'de Türkiye ekonomisi dersinde geçen senenin çıkmış sorularına bakmıştım dün gece.. 20 soruya da cevaplarıyla birlikte aşina olur ya insan bugün sınavda aynıları çıkınca sevindim ve sazan gibi atladım sorulara.. fakat şu an sorular aklımda olduğundan bi karşılaştırma yapayım dedim ve soruları çok ince bi noktadan değiştirdiklerini farkettim.. olay şöyle; atıyorum bi soruda en sonuna yer almaz? altı çizili kısım olan bu "yer almaz" sorusunu "yer alır" olarak değiştirmeleri ve geçen senenin "yer almaz" ının cevabını birebir değiştirmeden aynı sorunun şıklarına koymaları..
    gerçekten yazık günah sonuçta bi eğitim almıyoruz işimiz var gücümüz var bi yandan derslere çalışmaya çalışıyoruz zaten çalıştığım yerden hiç bi zaman soru çıktığını hatırlamıyorum ne hikmetse

Her dönem 200 küsür harç almayı biliyorlar bundan önceki senelerde mezun olanlar olup kurtuldu şimdi sıra bize gelince işi iyice zorlaştırdılar hadi zor sorun ona bişey demiyorum da geçen senenin sorusunu sormuş gibi yapıp kandırmak niye? açık uçlu da gelsin iyice imkansız olsun mezun olmak yazık günah cidden vallahi billahi 5 sene önceye gidebilsem önlisans falan hiç uğraşmazdım biraz daha çalışırdım dandik bi 4 yıllık bölüm okurdum da askerliği kısa dönem yapardım.
    Zaten bi iş imkanı sağlamayacak bana bu açıktan okuduğum bölüm sadece askerliği kısa dönem yapmak için çektiğimiz eziyete bak şu an sinir küpüyüm.Finalinden 30 alsam geçeceğim şu dersten max 20 alarak kaldım resmen seneye yine uğraş dur
  • Etkili iletisim teknikleri sinavi idare eder ama genel muhasebe II ters köşe yapti sanırsam kaldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inkilap tarihi 2 ters köşe yaptı. kalma ihtimalim var.
    bu kadar zor alakasız sorular sormak hakikaten ayıp. son senemde bana denk geldi rezil sistem.
  • ingilizceden sınava giren var mı nasıl gecdi

• Benim 4 ders iyi geçti sıkıntı çıkmazsa tüm dersleri geçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu finansal tablolar analizi cins ders mis ya ama geceriz sorular hic hosuma gitmedi en cok bu zorladi son donem

• ben bu sene girmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

bunların yaptığı tek kelimeyle ADİLİK.Bilmiyorum diğer derslerde de öyle mi ama İşletme'de Türkiye ekonomisi dersinde geçen senenin çıkmış sorularına bakmıştım dün gece.. 20 soruya da cevaplarıyla birlikte aşina olur ya insan bugün sınavda aynıları çıkınca sevindim ve sazan gibi atladım sorulara.. fakat şu an sorular aklımda olduğundan bi karşılaştırma yapayım dedim ve soruları çok ince bi noktadan değiştirdiklerini farkettim.. olay şöyle; atıyorum bi soruda en sonuna yer almaz? altı çizili kısım olan bu "yer almaz" sorusunu "yer alır" olarak değiştirmeleri ve geçen senenin "yer almaz" ının cevabını birebir değiştirmeden aynı sorunun şıklarına koymaları..
    gerçekten yazık günah sonuçta bi eğitim almıyoruz işimiz var gücümüz var bi yandan derslere çalışmaya çalışıyoruz zaten çalıştığım yerden hiç bi zaman soru çıktığını hatırlamıyorum ne hikmetse

Her dönem 200 küsür harç almayı biliyorlar bundan önceki senelerde mezun olanlar olup kurtuldu şimdi sıra bize gelince işi iyice zorlaştırdılar hadi zor sorun ona bişey demiyorum da geçen senenin sorusunu sormuş gibi yapıp kandırmak niye? açık uçlu da gelsin iyice imkansız olsun mezun olmak yazık günah cidden vallahi billahi 5 sene önceye gidebilsem önlisans falan hiç uğraşmazdım biraz daha çalışırdım dandik bi 4 yıllık bölüm okurdum da askerliği kısa dönem yapardım.
    Zaten bi iş imkanı sağlamayacak bana bu açıktan okuduğum bölüm sadece askerliği kısa dönem yapmak için çektiğimiz eziyete bak şu an sinir küpüyüm.Finalinden 30 alsam geçeceğim şu dersten max 20 alarak kaldım resmen seneye yine uğraş dur

Finansal tablolar analizinde önceki dönemlerden soru yoktu.

Genel olarak önceki yıllarda ki soruları sormuyorlar artık.Finansal tablolar analizinde önceki yıllara benzeyen o sorulara göre cevap verirseniz yanlış çıkacak sorular vardı.

Önceki sorulara çalışmak yerine vizede ilk 4 üniteye finalde son 4 üniteye çalışın daha iyi.

Mezun olmakta aöf girmekte gittikçe zorlaşacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 4 Haziran 2017; 17:15:3 >
  • Sorular vizelere göre biraz daha zordu. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çıkmış sorular vardı ama değiştirmişler. Ben 6 dersten girdim son dönemim kesin mezunum diyemiyorum şuan. Cevapları da alamadım sınavda. Sonuçları bekleyeceğim artık... Fakat yine de bazı kolay sorular vardı. Ben tüm derslerde emin olduğum 10-11 soru çözüp kalanını boş bıraktım. Her dersten mezuniyet için bana 20 puan yada 4 net yetiyor. Artık 60-70 almak için sağlam çalışmak lazım. Yeni başlayan arkadaşlara Allah kolaylık versin.
  • bu 4 yalnıs dogru goturur olayı ne zaman kalkacak tahmin yürüterek dogru yapcamız soruyu ısaretlıyemıyoruz yakında kalkarda ne zaman bu seferde gecme yukseltır bunlar sürekli bişey cıkıyor bu sınavda kaldırsalar ıyı olur zor olan derslerde ozellıkle
  • quote:

Orijinalden alıntı: zavallıcık

Sinavlar bitti.2 yillik onlisans okuyorum bi sorum olacak

Ben her donem toplam 6 ders aliyorum kalanindan muafim.Seneye de oyle muaf olacagim dersler var.Benim ilk senem ve ilk donemden 2 dersim kaldi muhtemelen bu donemden de 2 ders kalacak.Seneye yani 2.sinifta bu kalanlari alttan alip uzatmadan bitirebilir miyim

Alırsın altda ki dersleri yoksa okul nasıl bitsin :) toplam 45 krediye kadar ders seçebiliyorsun o da 10 kadar ders yapıyor.

• ben birkaç senedır sınavlara gırmıyorum keske iki iki verseydim
  • Bugün sorular açıklanır herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorular yayınlandı.

• braVe112 kullanıcısına yanıt
    Hangi adresten bakabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vizeye göre sorular oldukça zordu. Çalışmadan 50-60-70 almanın neredeyse imkansız olduğu görüşündeyim. Özellikle 4 yanlış bir doğru götürmesi olayı iyice mahvetti. %80 emin olduğum soruları dahi boş bırakmak zorunda kalıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.