Şimdi Ara

Ankara Waffle Severlere İndirim :) ( 1 TEMMUZ Pazar 2018 'e Kadar Devam Ediyor ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
13
Favori
31.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bilmiyodum ben sınırsız olayını , en azından 2 kupa içerim hocam Waffle la iyi gider.

Geçen dondurmalı aldık hocam dondurmaları çok güzeldi tavsiye ederim. Dubble yemiyorum orda artık çünkü fiyatları arttırdılar.

İndirimdeyken Dubble 10 Normal 8 di sanırım , şimdi normal 10 dubble 14 . İndirim bitmeseydi iyiydi...
  • The World is Yours... kullanıcısına yanıt
    Ahh ahh, Ankamall içinde olduğu zamandan beri giderim ben.. O zamanlar fırsatlar olurdu gerçekten. 4.9TL ye dondurmalı veya çift katlı vardı. Waffle i orada sevdim ben.. Ankamall tadilata girdi, tahmis taşındı fiyatları yukarı çektiler. Fırsat olayını bitirdiler. Pahalı oldu biraz ama yinede iyidir. Mekanı güzel, 1-2 saat oturup vakit geçirebiliyorsun..
  • Ben ve arkadaslarim haftada 10 gunde 1 waffle yemeye gideriz.

Muslum, Waffle Stop, Abbas'i denemis olarak favorimiz Muslum oldu. Bu konuyu gorunce bir de Levent Bey'in dukkanina ugramaya karar verdik. Yorumlara aldanmayin hocam. Asil DH ruhu bu degil. Yakinda gorusmek uzere iyi calismalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Ben ve arkadaslarim haftada 10 gunde 1 waffle yemeye gideriz.

Muslum, Waffle Stop, Abbas'i denemis olarak favorimiz Muslum oldu. Bu konuyu gorunce bir de Levent Bey'in dukkanina ugramaya karar verdik. Yorumlara aldanmayin hocam. Asil DH ruhu bu degil. Yakinda gorusmek uzere iyi calismalar

Görüşmek üzere hocam mutlaka bekliyorum :) en iyi kararı denemiş görmüs insanlar verecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada olsam gidiceğim ilk yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

Ankarada olsam gidiceğim ilk yer

Yolunuz düşerse mutlaka bekliyorum hocam :)

• Araç park sorununu nasıl yapıyoruz hocam. Önünde yanında park yeri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Araç park sorununu nasıl yapıyoruz hocam. Önünde yanında park yeri var mı?

Park yerimiz oluyor hocam genelde . Geldiginizde kornaya basarsanız yardımcı oluruz :)

• Geçen hafta ziyaret etme şansım oldu. Yerinin konumu merkezi. Levent beyin sohbeti samimi. Gittiğinizde güler yüz ile karşılanıyorsunuz bu güzel bir şey. Waffle'da kullandıkları meyveler gerçekten taze ve lezzetliydi. Yerken bunu rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Ayrıca yanlış fark etmediysem tek fiyata bir sürü şey ekleyebiliyorsunuz. Sınırsız kahve veya çay seçeneği sundu bize, bunun için teşekkürler. Kısa da bir sohbetimiz oldu kendini ile. Tekrar ellerinize sağlık, ara sıra ziyaretinize geliriz bundan sonra :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim2

Geçen hafta ziyaret etme şansım oldu. Yerinin konumu merkezi. Levent beyin sohbeti samimi. Gittiğinizde güler yüz ile karşılanıyorsunuz bu güzel bir şey. Waffle'da kullandıkları meyveler gerçekten taze ve lezzetliydi. Yerken bunu rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Ayrıca yanlış fark etmediysem tek fiyata bir sürü şey ekleyebiliyorsunuz. Sınırsız kahve veya çay seçeneği sundu bize, bunun için teşekkürler. Kısa da bir sohbetimiz oldu kendini ile. Tekrar ellerinize sağlık, ara sıra ziyaretinize geliriz bundan sonra :)

Hocam ayağınıza sağlık her zaman bekleriz Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz , Görüşmek üzere

• Levent Waffle 'da DH Rüzgarı Devam Ediyor , Gelen Tüm Misafirlerimize Teşekkürlerimizi Sunuyorum

• Fiyat bilgisini bir ben mi göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Fiyat bilgisini bir ben mi göremiyorum

İlk sayfalarda vardı hocam tekrar yazayım .

Sandwich Waffle 12 , Servis Waffle 13 TL , Sıcak İcecekler ikramimiz ... Seçme sıniri yok

• LeventCelik kullanıcısına yanıt
    Yemeksepeti var mıydı hocam sizde

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Yemeksepeti var mıydı hocam sizde

Sipariş götürüyoruz ama yemek sepeti sisteminde yokuz . TEL : 0.312 213 13 04

• Waffle sevenlerin genelde bildigi bi mekan. Daha once de defalarca gitmistim ama bu sefer sohbet etme firsati da bulduk. Ve yine tadina doyamadigimiz bi waffle yedik. Ellerinize saglik hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mMalik

Waffle sevenlerin genelde bildigi bi mekan. Daha once de defalarca gitmistim ama bu sefer sohbet etme firsati da bulduk. Ve yine tadina doyamadigimiz bi waffle yedik. Ellerinize saglik hocam.

Afiyet olsun hocam :) Tesekkur ederiz guzel yorumlariniz icin :)

• Bugün Günlerden LeventWaffle

DH Müsterilerimizin %70 ' i Cumartesi Günü Gelmeyi Tercih Ediyor

• tekirdagdayım tüh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

tekirdagdayım tüh

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.