Şimdi Ara

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.847
Cevap
55
Favori
171.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, yanlışlık olmuş sanırım. Avangart film 150 TL'dir. 30 TL iade için iban bilginizi bana gönderirmisiniz. Kusura bakmayın.
  • vay-vay kullanıcısına yanıt
    Avangart film füme renk değil miydi? Konuyu ilk incelediğimde uygun fiyata film buldum modundayken füme renk olduğu için vazgeçmiştim. Hatta yanlış mı hatırlıyorum diye ilk mesajı okudum şimdi, füme renktir yazıyor hala. Ben mi yanlış anlıyorum anlamadım ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ameyt88 kullanıcısına yanıt
    Avangart film füme renktir. Diğer mesajda hatalı yazmışım. Füme-Yeşil arası bir renk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vay-vay -- 12 Ocak 2020; 23:33:14 >
  • Skoda SuperB android interface ile orijinal cihazda tek tuşla android sisteme geçiş imkanı.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• vay-vay kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

30 Tl benim için sorun değil. Bu arada kiminle görüştüm ben, Gerekirse dükkana geldiğimizde 30 tllik bir şey alırız. Çünkü çekilen filmde arka cam ve sol ön sürücü camında bozuk 1 tl boyutunda balon oldu.Bunun düzeltilmesi gerekli, Sanırım soğuklardan olsa gerek.
  • ameyt88 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, Film için renk konusunu hiç dert etmeyin bende 2 gün önce çektirdim. Film gayet koyu ve siyah duruyor. Uzaktan bakılınca simsiyah duruyor hiç öyle ne çok yeşil nede böyle füme gibi.Tavsiye ederim. Ama sanırım soğuklarda çektirmek bir - iki kez daha gitmenize sebep olabiliyor.
  • zafer94 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam, Eray bey sorunlu filmi değiştirir iadenizi de alırsınız gelince.
  • Nissan Juke android multimedya sistem montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Linea android multimedya montajımız

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• quote:

Orijinalden alıntı: vay-vay

Astra H android multimedya sistem montjımız.

Merhaba. Astra H aracım var multimedya istiyorum ama ekran aşağıda kalıyor, çok kullanışlı değil. Bilgi ekranını aşağı, onun yerine de multimedya yerleştirme şansımız var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef sadece alt kısma montaj yapıyoruz.
  • Mercedes-Benz ML LLumar ATR35+20 cam filmi uygulamamız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Hyundai Elantra android 8 4gb ram multimedya sistem montajımız.

• Llumar fiyatları ne kadar acaba? Araç 2018 Audi A3 HB
  • Merhaba, güncel fiyat için lütfen 0 (312) 335 01 01 arayınız. Tüm modeller mevcut değil.
  • 10 kişiyle sınırlı android multimedya sistem ÜCETSİZ MONTAJ kampanyamız başlamıştır.
  • 10 kişiyle sınırlı android multimedya sistem ÜCETSİZ MONTAJ kampanyamız başlamıştır.

Son : 8 kişi

Son : 7 kişi
  • Skoda Octavia 5 yıl garantili Global cam filmi uygulamamız.

• Passat, Golf logo kamera montaj kampanyamız başladı. Kampanya kapsamında montaj dahil 1300 TL* fiyat fırsatını kaçırmayın!

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

*Özel mesaj ile iletişime geçen forum üyeleri için geçerli fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vay-vay -- 3 Şubat 2020; 21:7:35 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.