Şimdi Ara

Android Yedekleme ve Wipe İşlemleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • coook cok uğrastırıcı. telefonun içinde neredeyse hicbir şey yokkenbir de. root yapmaya ugrasırım sonra tek tıkla herseyi yedeklerim cok daha iyi.
    emeğinize sağlık androidde root yapmadan backup olmazı ispatlamışsınız.

• Merhaba videoda anlattıklarınızı uyguladım fakat yedekleri geri almada sorun yaşıyorum hellium uygulamasının carbon klasörünü telefona atıyorum yaklaşık 500 mb fakat restore and sync bölümünde yaptıklarınız benim cihazda olmadı Backup were ile başlayan bir yazı çıkıyor ayrıca mybackup programındada aynı şey oluyor telefonum nexus 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalender

coook cok uğrastırıcı. telefonun içinde neredeyse hicbir şey yokkenbir de. root yapmaya ugrasırım sonra tek tıkla herseyi yedeklerim cok daha iyi.
    emeğinize sağlık androidde root yapmadan backup olmazı ispatlamışsınız.

Önemli olan sadece APK yedek değil

Zırt pirt yeni rom yüklüyoruz haliyle hard reset atıyoruz
    arama kayıtları
    sistem ayarları

Bunlar önemli ve bunların tek bir uygulama ile pratik bir şekilde yedek alınıp sonra sorunsuz bir şekilde geri yüklenmesi önemli olan

Sadece APK yedeklenecekse bunu en basit es file explorer da yapıyor

Titanium backup 15 tl verdim ve şuan hiç bir işime yaramıyor yeni rom yuklenirse yedekleri hiçbir şekilde görmüyor

Go backup APK datasi ni yedekleme yi sectigin halde data yı yedeklemiyor

Helium hiç işe yaramaz pc olmadan yada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sayın yöneticim sattığım zenfone 6 dan aldığım sms ve arama kayıtları yedekleme dosyalarım google driveda duruyor.yeni aldığım samsung j7 ye bu dosyaları atıyorum fakat açacak uygulama bulunamadı diyor .yani farklı telden aldığım yedek dosyasını farklı tele nasıl kurarım.cevap bekliyorum teşekkürler

• eski telefondan yenisine helium uygulamasını kullanabilir miyiz????
  • Bu uygulama yuzunden telefonu kırmak uzereyım.Sony xperia z3 compact telefon.PTP modeu bır turlu aktıf edemedım.Yerlı yabancı forumlarda denemedıgım kalmadı.Driver cart curt.BIr onerırı olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.