Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplananlar da ki son yanıtlananlar filtresi altında 2. Sayfa yükleme sorunu giderilmiş görünüyor şuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Cevaplananlar da ki son yanıtlananlar filtresi altında 2. Sayfa yükleme sorunu giderilmiş görünüyor şuan.
    Evet an itibariyle sorunu düzelttik. Size ulaşmadan önce testleri yapıyordum. Geri bildirimiz için teşekkürler
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler hocam. Şuan herhangi bir sorun görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 12 Mayıs 2020; 16:5:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Ana sayfada forumlar yenilenemedi hatası bezdirdi hocam. Günde birkaç kez ancak doğru düzgün çalışıyor. Uygulamada genel anlamda bir hantallık mevcut konulara girerken.

Android 10 ve Mi A2
    Merhabalar,
    Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. Forum tarafında yaşanan sunucu kaynaklı sıkıntının farkında arkadaşlar. Çalışıyorlar üzerinde. Yakın zamanda düzelmiş olacak.
    Bildirimlerin geç gelmesi problemi de direkt olarak aynı sorunla alakalı. Anlayışınız için teşekkürler.
    İyi forumlar
    Rica ederim. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Rica ederim. İyi günler.
    Merhabalar,
    Daha önceden bahsettiğiniz geri tuşuna basınca ana sayfaya gitme olayını yaşadığınız durum hakkında detay vermeniz mümkün mü acaba? Kontrol ettiğimiz birkaç forum bölümünde böyle bir sorun göremedik. Yaptığınız işlemleri detaylı aktarabilirseniz sorunu tespit edip çözebiliriz hızlıca.
    Teşekkürler.
    Örneğin dahili bileşenler forumunda konulara göz atarken rastgele bir konuyu açıp, okuduktan sonra geri tuşuna bastığım an dahili bileşenler forumu yerine ana sayfaya dönmüş buluyorum kendimi.

• Ben birini şikayet edince ileti geliyor ama açılmıyor mesaj detayı.?

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

Gene aynı oldu forum yavaş ve bu şekilde hata veriyor.

• Mesaj göndermeye yetkiniz yok hatasi aliyorum?

• Mesaj atamıyorum. SMS onayı istiyor, onay kodu girince de daha önce onaylanmış diyor. Çözüm?

• Hala sorun devam ediyor, aylar geçti hala.

• Daha önceden tema renkleri ile çakışan beğeni buton renkleri hakkında geri bildirimde bulunmuştuk.Onlar turuncuya döndü. Karanlık temada şu işaretlediğim kısım turuncu olabilir aslında. Şimdiki haliyle çok zor belli oluyor hangisini öne çıkardığımız.

https://store.donanimhaber.com/15/96/0c/15960c9ca7283cf5a81eb442f6e6fd60.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 16 Mayıs 2020; 2:22:37 >

• Bir sorun daha buldum. Hayırlı sahurlar bu arada.

Mobilde ve Pc'de gözüken yazı stilleri uygulamada gözükmüyor. Ekran görüntülerinden direk anlarsınız zaten.

• Merhabalar, isteklerinizi kullanıcı talepleri listesine ekledik. UI/UX tarafı yapılmasına karar verirse, kısa sürede değiştiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: urikasit

Mesaj atamıyorum. SMS onayı istiyor, onay kodu girince de daha önce onaylanmış diyor. Çözüm?
    Selamlar, gerekli kontrolleri ve düzenlemeleri yaptık. Şu an bir probleminiz olmaması lazım. Yaşanan sorun için özür dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 18 Mayıs 2020; 12:8:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuscubasi

Mesaj göndermeye yetkiniz yok hatasi aliyorum?
    Merhabalar, hesabınızda yaşanan özel bir durum nedeniyle masaüstü site üzerinden şifrenizi değiştirmeniz gerekmekte. Daha sonrasında bu sorun düzelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 18 Mayıs 2020; 12:8:48 >
  • Bildirimler bazen geç düşüyor, hatta gelmiyor. Bildirim hatırlatma özelliği olsa sorun yok

• Bildirim'ler kısmından takip ettiği konuya 30 cevap gelmiş görünüyor. İlgili konuya tıkladığım zaman beni hep en son mesaja gönderiyor. 30 yeni cevaptan ilk cevaba değil, konuya verilen son cevaba gönderiyor. Nereden nasıl düzeltebilirim, bulamadım.

• Uzun süredir hem web hem mobil tarafında bildirim sorunu var. 30 etkileşim varsa 5 tane anca geliyor.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.