Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    50 sn içinde 9 sayı farkların kapandıgını gordum ben .Basketbol bu.Ne dıye adamın dıkaktını dağıtıyorsun be ! Oyuncuların dağıtıyorsun ! Her seyı gectım bunu akıl edin beyınsızlıer !

Laf etmeyı küfür etmeyı gectım daha maç bitmemışken yapma be ! Kıt mısınız kudurdunuz mu ? Bu adamlar sırf kaybetsınler de ben bi laf soksam dıye başladılaf demek .Maç boyu oyun kopmayınca da yerlerinde kudurdurlsr herhalde beklemekten..

Neyse.
    Önemlı olan seneye burada olmak.Bugun olmadı yarın olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine gitti kupa gavurlara

cska her anlamda fiziki olarak, rotasyon olarak çok net ağır basan taraftı

hırs bile yetmedi maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Taraftar haklı orda efes olacağına biz olsaydık kupayı almıştık taraftar buna sinirli.
    ne demek taraftar haklı ,tribindekilerr yetmiyor bir de burdakilerle uğraşıyoruz , gördük bugün maçtaki halinizi
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt

Olsaydı ? Bunun Efes takımı ıle ne alakası var ? Bu kadar komık bır gerekce olamaz , yenselerdı de olsalardı.Ataman şike mı yaptı da Fener’in oyuncularını mı sakatladı da ? Hayırdır yanı nedir olay ?
    Acayip acayip yorumlar yapmayın suraya be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 19 Mayıs 2019; 23:43:44 >
  • quote:

Taraftar haklı orda efes olacağına biz olsaydık kupayı almıştık taraftar buna sinirli.
    Ya kes 20 sayı farkla yenilip köyünüze döndünüz. Sanki sizi zorla çıkarmadılar finale. Yenseydin Efes'i çıksaydın o zaman. Siz olsaydınız da hiçbir halt yapamayacaktınız. CSKA %70 üçlük isabetiyle oynadı. Nereye kazanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Yahu Sanki dahadaki yabanci Efes oyunculari anliyor yaptilarsa yaptilar tezahurat anlamiyorlar ki
    Mantık bu mu? Kimse anlamasa biz anlamıyor muyuz? Yaptıkları işi savunman seni onlardan yapıyor, bir Türk takımı Rus takımıyla maç yaparken sen maçın bitmesini bekleyip ki sinsi şekilde hazırlanmışlar bildiğin. Yapılan rezaleti oynayanlar anlamıyorsa 80 milyon insan anlayabiliyor, kendine yedirebiliyorsan ne güzel.
  • quote:

Yenseydin, 20 sayı fark yemeseydin. Fenerbahçe 3.lük maçında çok bir iş yaptı da şampiyon olacakmış. Egonuzda boğulun.
  • Kimse bu çocuklardan bunu beklemiyordu. Başka başka ülkelerden tek bir gaye için bugün mücadele ettiler. Acaba dedirttiler. Canınız sağolsun. Zafer hazırlanmaktır.

• Kağıt üzerindeki favori kazandı sonuçta.Burayı oynamaya alışık,kadrosu daha iyi olan onlardı.Sürekli öndeydiler,sürekli daha iyi göründüler.Efes'in mücadelesi fazlasıyla iyiydi,acaba mı dediysekte,yetmedi ne yazık ki.Buralara sürekli iki takımla gelmeyi alışkanlık haline getiririz umarım.
  • Bu yaptıkları tezahürat ayıptır. Bir Türk takımı finalde, sizin desteklemeniz gerekirken dalga geçmeye çalışıyorsunuz, yazıktır.

• AL işte Mantığa bak kafaya bak
    Arkadaş oyuncular dıyelım kı anlamıyor pekala.Ama aptal mı adamlar ? Nasıl anlamıyor? Bal gibi anlar etkılenır.Kaldı kı daha dun gekmediler ülkeye bunlar.Kelıme falan biliyorlar herhalde.

Ohh be o zaman ben gıdeyım yabancı ülkeye..nasılsa anlamıyor dıye sövup bağırıp durayım? Akıl fikir alıyor mu ? Vücut dili diye bır sey var bilmem farkında mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 19 Mayıs 2019; 23:47:41 >
  • quote:

Saçmalamışsın dostum,Fenerbahçe F4'da iki takımdan 19 sayı fark yiyip 4. oldu.Potaya ne sallasa sokan bir CSKA'yı yenmesi için nasıl bir sebep buldun kendi kafanda
  • Futbolun gölgesinde kaldı ama keşke avrupa kupasıyla dönülseydi...

• Neyse ..Bu kadar boş adamlara mesaj yarıstırmayalım artık.

Umarım seneye yine 2 takım olur.Efes umarım buralarda olacak yine eskısi gibi Efes olmaya başlayacak.Yenı yetmeler yenı izlemeye başlayanlarda Efes’in nasıl takım oldugunu izlerler tarıhıne bakarlar bir zahmet.

• Cska aldı Madrid gecen sene aldı Fener öncekı sene.Ama hep kucuk farklar ıle bellı oldu.O ankı oyunlar ıle.Bu 3 takımda güçlerinden bır sey kaybetmedıler kupayı alamamak ile.

• Bu takım 2 transferle rahat rahat şampiyon olur seneye..Pleiss'ın yerine Dunston'a altarnatif olacak, 4-5 oynayabilecek sert bir uzun ve bu takıma yakışmayan Baboue'nın yerine,iki yönlü bir şutör guard.Başka birşeye gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: bilsah

Bu takım 2 transferle rahat rahat şampiyon olur seneye..Pleiss'ın yerine Dunston'a altarnatif olacak, 4-5 oynayabilecek sert bir uzun ve bu takıma yakışmayan Baboue'nın yerine,iki yönlü bir şutör guard.Başka birşeye gerek yok..
    larkin gider bence

hatta micic bile belki

dunston'da fenere gelse fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Mayıs 2019; 23:59:53 >
  • Darkving senin uyruğun ne

• Ersöz E kullanıcısına yanıt
    gerekli şikayeti yaptım madem Türkler ve Türkiye umrunda değil burada olmayı ve buraya yazmayı da hak etmiyor , sizde şikayetinizi yapın
  • Basketbol aşığı Tuncay Özilhan'ın bu görüntüyü gördükten sonra seneye bütçe arttıracağını tahmin ediyorum.Zaten bir tek Larkin ile 1 yıllık sözleşme yapılmıştı sezon başı.Onu tutmak zor olucak gibi görünüyor :) Diğer oyuncuların 1 yıl daha uzatma opsiyonları klüpte..Onlardan da Pleiss'ı kullanmamak mantıklı duruyor..

• 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.