Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Yazdığın mesaj ile alıntıladığın mesajım hakkında bir bağ kuramadım.

Ergin atamandan nefret ederim, efese de hiç yakıştıramadığım birisi.

Bu olayın efesle, fenerle, ergin ile alakası yok. Terbiyesizlik her yerde terbiyesizliktir bunu efes beşiktaşa yapsa da kınardım.

Senin amacın galibiyet ötürüsüylü şımarıklık yapıp trollük yapmak.. Yazdığından bu anlaşılıyor

Takımının başında ergin olmasa, kimse aşağılayıp rezil etmek için uğraşmazdı. Herkes ettiğini bulur. Neyse, ergin 10 güne anca kendine gelir, 10 gün sonra yine utancından soyunma odasına saklanacak.
  • Nerede kalmıştık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu olayın efesle, fenerle, ergin ile alakası yok. Terbiyesizlik her yerde terbiyesizliktir bunu efes beşiktaşa yapsa da kınardım.

Senin amacın galibiyet ötürüsüylü şımarıklık yapıp trollük yapmak.. Yazdığından bu anlaşılıyor

Herkes hak ettiği şekilde muamele görür

Koç ergin ataman da zamanında kazandığı belli olduktan sonra maçta 5 saniye kala aldığı "koyduk mu" molasiyla bu muameleyi dibine kadar hak etti.

Basketbol camiasinda etikten ahlaktan son bahsedecek kişi ergin atamandir.Şu an tek amacı başarısız dönemi ve seri fenerbahçe maglubiyetlerine karşılık gündem değiştirme ve sahada normal şartlarda yenemeyeceğini düşündüğü rakip takımı bir şekilde gerginlik yaratarak düşürmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

quote:

Herkes hak ettiği şekilde muamele görür

Koç ergin ataman da zamanında kazandığı belli olduktan sonra maçta 5 saniye kala aldığı "koyduk mu" molasiyla bu muameleyi dibine kadar hak etti.

Basketbol camiasinda etikten ahlaktan son bahsedecek kişi ergin atamandir.Şu an tek amacı başarısız dönemi ve seri fenerbahçe maglubiyetlerine karşılık gündem değiştirme ve sahada normal şartlarda yenemeyeceğini düşündüğü rakip takımı bir şekilde gerginlik yaratarak düşürmektir.

İyi de bu konu ıle alakaslı değil
    Yanı Obradovıc oradakı olayı Ataman’a özel yapmadı kı ? Obra maç öncesı sezon öncesı Ataman ıcın tavır yapsa senın yazdığın doğru fakat burada alakasız ve yanlıs olmuş .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada dün gece Cedı maçta smaç kaçırdı dıye sosyal medyada küfür eden laf eden andavallar ,asalaklar olmuş.Vahh ülkeye bak ya ! Ne biçim insanlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Sokakta basket maçı yapsa turnike atamayacak tipler Cedi’yi beğenmez olmuş. Adam NBA’nin en önemli kulüplerinden birinde ilk 5 başlayıp kapasitesine göre çok iyi oynuyor. Maçta sayı farkı ile baya öndeyken kendi yarattığı pozisyonda takımına hiçbir zararı olmayan bir hata yapmış çok mu? O hata yüzünden Cleveland maçı mı kaybetti? O anki heyecan ile çok doğal olabilir. Nba komik videoları (özellikle shaqın programı) izleyin görün nasıl hatalar var.

• Ona aboneyim zaten de daha çok hatalar var.Smaç kaçırmak olabilecek şey zaten.Bunu görmem kabul etmem taa 2002 yılına dayanır..MJ gider gider smaç yapmak için havalanır ve kaçırır..İşte orada anladım Herkes birsürü kaçan smaç paylaşmış ama en önemli olanı Jordan'ın kaçırdığıdır onu,o pozisyonu pek bilen yok sanırım yeni nesilde
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam unuttuğun bir şey var. Basketbolun asıl amacı her şeyden öte eğlence. Taraftar bir dakika boyunca 100 100 diye bağırdı. Obradovic ile taraftarlar arasında çok özel bir bağ olduğu için de Obradovic faul yapın dedi taraftar o kadar bağırınca. Yani bu kadar ciddi düşündürecek bir olay yok. Maça gelir miyim acaba falan demişsiniz ama bu kadar olumsuz yaklaşmamanızı öneririm. Basketbol şov ve eğlence için vardır. Yaşanan olay olmasaydı daha iyi olurdu tabii ki ama olduğu için de kimse alınıp üzülmemeli fikrimce. Bu kadar emin konuşuyorum ama eğer Efes taraftarı olsaydım şimdi düşündüğüm gibi düşünebilir miydim acaba orası ayrı konu :) Bugünkü maçta iki takıma da iyi şanslar dilerim. Umarım güzel keyifli bir maç izleriz.
  • Hazır sevgililer gunu iken Ergin ile Mccollum keşke beraber çok uzaklara gitseler.

• Oyuncularina 100 sayi icin anlamsiz bir sekilde faul yaptirmak Obradovic yaptirdigi icin ciddi bir ayipti , Ergini begenmiyor olabilirsin , zaten yenerek bu konu hakkinda yapacagini yapmissin. 100 sayi icin faul yaptirmak en nihayetinde Efese yapilan bir hakarettir.Son topu oyna 100 yap canima minnet , faulun amaci nedir.

Dusunun ki Dunston gibi bir adam bile mac sonu onurumuzla oynadik vb diyebiliyor , dusunun takimin nasil etkilendigini.Bu zafer iyi oldu , hem bazi holiganlarin gazı alindi hem de takim moral depoladi.Tekrarini bulursam izleyecegim.
    Buldum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 15 Şubat 2018; 13:46:35 >

• Maçı seyredemedim.tvbu yayınlandığından dolayı Maçın tekrarını fb tv yayına aldığı halde vermiyor.sırf kaybettikleri için,arkadaş bu ne kibirdir nasıl bir kafadır.basketbolü çatışma haline getiriyorlar.geçen siz kazandınız bu gün biz,ne var bunda.sonuçta Anadolu efes gibi bir takıma yenildiniz.

• Merhabalar,

18 şubat 2018 Pazar günü saat 18:00'da İstanbul Sinan Erdem Spor salonunda PTT Türkiye Kupası finali olacak bildiğiniz üzere.
    Fenerbahçe'nin finale kalacağını düşünerek daha önceden 104 no'lu tribünden 2 adet bilet almıştım, ki bu tribün benchin hemen arkası oluyor; ancak çeyrek finalde Efes'e elendiğimiz için final maçına gitmeyeceğim. Tanesi 100 TL olan biletleri HOPİ indirimiyle toplam 160 TL'ye almıştım.
    Gitmek isteyen varsa 150 TL'ye satmayı düşünüyorum iki bileti, ilgileniyorsanız özel mesaj atabilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim.
  • Simon yarıfinal maçında tanrı gibi oynuyor maçın bitmesine 6 dk var ve 6 üçlüğü var.Ne atsa giriyor.Takımın da maşallahı var.
  • Hepsine maşallah

• Simon ve Dunston kupayı aldı resmen. Harika oynuyorlar. Müthiş uyum.

• ve Doğuş tabii ki.Obradovic ve Blatt'in olduğu bir turnuvayı domine ederek kupaya uzanıyoruz.MVP tabii ki Simon , muhteşem oynadı turnuva boyunca.Mccollum da yapması gerekeni son çeyreklerde her zaman yaptı.

Berbat geçen bir Euroleague serüveni hala duruyor olsa da takımı böyle oynarken görmek çok güzel.Turnuva boyunca Fenerbahçe-Daçka-Tofaş'a bir saniye bile öne geçme şansı vermeden şampiyon olduk.11.Türkiye kupamız hayırlı olsun.

edit:Kupayı Cedi kaldırır belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 18 Şubat 2018; 20:0:30 >

• Krunoslav Simon turnuva ortalaması : 21 sayı 5.6 ribaunt 6.6 asist.Gerçek bir winner olduğunu gösterdi.
  • Bir şey dikkatinizi çekti mi? Ergin Atamanın suratı bir karıştı ve yönetimden hiç kimse şampiyonluk seremonisinde yoktu.halbuki Tuncay Özilhan bu durumlarda takımın yanında olurdu.

• Ersöz E kullanıcısına yanıt
    Son olaylarıdan sonra yönetim ve Ergin'in arasında sorun olmuş olabilir hocam. Bana göre Ergin sezonu kurtarmak için geldi ve sezon sonu gönderilcek. Gelecek sezon yeniden bir yapılanma ile mücadele edeceğiz.

Kupaya gelince Euroleague'den elenmenin (büyük ihtimal) ardından teselli (çok da etmese bile) amaçlı iyi oldu gibi. Aslında kupadan öte lig şampiyonluğunda bizde varız mesajı verdik. Çok çok kötü bir sezon geçiriyor olsak bile Ergin Ataman ve bu kadro ile ligde şampiyon olabiliriz. Kupada cidden zor rakipleri alt ettik. Güzel bir mesaj oldu.
  • Kesinlikle bir sıkıntı var hocam Ergin Ataman devamlı magazin içinde basketboldan başka her şeyi konuşuyor.yönetimin bundan memnun olmadığı kesin.

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.