Şimdi Ara

ANADOLU EFES Basketbol (2020-2021 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU) (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.310
Cevap
37
Favori
325.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene zaten son yılların en düşük bütçesiyle mücadele ettik. Eskisi gibi çok para harcayan takım değil ortalama bir takım olduk. Bu yıl da geçen seneye göre 1-2milyon daha düşük bütçeyle mücadele edeceğiz. İsimli oyuncular yerine potansiyelli oyuncular alacağız. Tabi bu bütçe küçültme olayımızı forumdaki çoğu arkadaş anlamak istemiyor. Hala bizi 20-30milyon bütçeli takım sanıyorlar. Umarım birgün anlarlar.

Bu arada Cska, Teo için 12milyon dolarlık bir yeni kontrat hazırlamış. Sanırım 3 yıllık olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Valla bence o skorer kumarı Ledo'da yapıldı , ki sadece onda bile Jackson-Markovic rotasyonu Ledo'nun kafasına vurup "Ver lan topu" diyebilecek durumda değil.Sanki Larkin benzeri kendi skorunu üretme konusunda güvenilir bir isme ihtiyacımız var gibi.Markovic-Ledo'da baktın Ledo çıldırıyor hemen alırsın guardını oyunu kendi üzerine alır,koçun istediği tempoyu ayarlar.

Yalnız farkettiniz mi , ismi çıkan oyuncuların hepsi ön alanda baskı sıkıntısı çektirmeyecek isimler.Şahsen öyle bir rotasyonu istemesem de Jackson-Markovic ön alanda rakip guardlara illallah dedirtir.Sene boyunca "Ulan Dunston gibi bir adam var potaaltında , nasıl yol geçen hanına dönüyor bu 3 saniye koridoru?" diye sormamızın ana suçlusu Heurtel-Granger beceriksizleri.Perasovic'in savunması rakip guardlara oyun kurdurmama üzerine kurulu bir felsefeye sahip , bu iki isimle bu olayı mümkünatı yok yapamazdı zaten.Üstüne Sinan eklemesini de yaparsak on numara bir guard rotasyonu olur.

Şahsen Perasovic'in maç içi geçirdiği beyin kramplarından ben de şikayetçi olsam da adam kafasındaki basketbol için uygun olan oyuncuyu Endonezyada da olsa getiriyor ve takıma adapte edebiliyor.Şuan kadronun ipleri onun elinde , ve bu konuda güvenim tam kendisine.Geçen seneki ısmarlama kadroya bile 2-3 ay boyunca pace&space'i babalar gibi oynattıysa bu sene kendi kadrosuyla çok daha iyi basketbol oynatacaktır diye düşünüyorum.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Bende aynı düşüncelere sahibim koç hakkında. Ilk beşin hiç biri kendi tercihi değildi. Ekstra sıfır savunma Huertal, istikrarsiz Granger ile delirmeceler yaşadı. Dediğiniz gibi ismi geçen hamlelerde koçun tercihleri kokuyor. Baskoniada özellikle ön alan baskısını çok iyi yaptıkları için başarılı oldular. Ekstra Bourisis hariç tüm oyuncular savunma ve hücumda çok hareketliydi. Perasovic bu tarz oyunculardan verim alıyor. Markovic çok üst düzey savunmaci. Jackson da savunmaci. Ekstra Doğuş da savunmaci. Bu kadar savunmaci isimlere gerek var mı bilemedim ben. Mantzarisin hücum yönünü daha iyi buluyorum. Kötü savunmacı da değil. Mantzaris-Jackson guard rotasyonu sempatik geliyor.

Hocam Ledo izlemedim. Şüphelerim var. Bizde topu kriz anında kullanacak kısa yok. Ledoya güvenir miyim bilmiyorum. Ama sanki bir skorer daha lazım. Bu Sinan mi olur başkası mı onu da bilemiyorum. Ledo transferi benim dengemi bozdu. Kadro kurmakta zorlanıyorum. Çünkü Ledo'dan ne istiyoruz veya ne verecek hiç kestiremiyorum. Iki senedir ne çektiysek kısa rotasyonundan çektik. Umarım doğru rotasyon olur.

• Sinan için 950 dolar vermeye yanaşmıyormusuz ?

• Koşun oynayın çocuklar , bugün bayram günüdür ; bugün şenlik günüdür.Heurtel Barca'ya gitti , çalsın davullar.Yeni bir devre ve Barcelonanın çöküşüne içelim !!

@eyoruk 950 de çok yahu , ben olsam ben de yanaşmam.Takımda 1 üstü alan yabancı oyuncu sayısı zaten 2 , Sinana da 1 mi vereceğiz ; şaşırmış menajeri.
  • Siz koşun oynayın ben bir şey yapmam.Heurtel'i sevmeyen sizlerdiniz

Aslında çok değil ya.Hani bence daha çok takım içinde hangi rolde olacak Sinan bu önemli.Yerli rotasyonu dar iken yerli oyuncu yok iken Sinan için bu para verilir bence.Fenerbahçe alırsa adamlar rotasyonu iyice genişletmiş olacak.Bariş yerine Sinan yanı düşünsene seviyeyi
  • Huertalden kurtulduk. Allahım şükürler olsun. Rice çok tatlı olmaz mı ? Ama maaşı fazla. Hala Mantzaris-Jackson tarafındayım .

• "Alper Yılmaz, 'Aaron Jackon ile çok yakınız. Back up guard olarak da Stefan Markovic'le imzalayabiliriz. Son aşamalardan sonra yönetim kuruluna sunup transferleri bitirebiliriz. Listemiz uzundu. Darius Adams, Shane Larkin, EJ Rowland, Jordan Theodore ile görüştük. Granger'ı daha düşük bir teklifle tutabilir miyiz diye baktık. Artık guard transferi konusunda çok yakınız' dedi.

Yılmaz, Matt Lojeski ile ilgilendiklerini ancak sakatlığı nedeniyle yakın olmadıklarını söyledi."

Darius Adams-Aaron Jackson-Doğuş
    Ledo-Sinan-Maxim
    Cedi(Ledo)-Bertans(veya Orelik)
    Brown-Minnerath(veya Moerman veya Doellman)-Samet
    Dunston-Furkan Aldemir

Cedi'nin durumu da belli değilken forvet arayışı çok önemli.Aaron Jackson birincil guard yapılacak seviyede mi tartışılır , Granger gibi patlama ihtimali var o rolde.Bir de üstüne Markovic'i alırsak hücumda sıkıntı çekmemiz olası.

edit:Darius Miller ile ilgilendiğimiz konuşuluyor , şutör forvet olması açısından +ball handler özelliği olması açısından alınabilir fakat CSKA-Barca da işin içinde imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 17 Haziran 2017; 18:5:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

"Alper Yılmaz, 'Aaron Jackon ile çok yakınız. Back up guard olarak da Stefan Markovic'le imzalayabiliriz. Son aşamalardan sonra yönetim kuruluna sunup transferleri bitirebiliriz. Listemiz uzundu. Darius Adams, Shane Larkin, EJ Rowland, Jordan Theodore ile görüştük. Granger'ı daha düşük bir teklifle tutabilir miyiz diye baktık. Artık guard transferi konusunda çok yakınız' dedi.

Yılmaz, Matt Lojeski ile ilgilendiklerini ancak sakatlığı nedeniyle yakın olmadıklarını söyledi."

Darius Adams-Aaron Jackson-Doğuş
    Ledo-Sinan-Maxim
    Cedi(Ledo)-Bertans(veya Orelik)
    Brown-Minnerath(veya Moerman veya Doellman)-Samet
    Dunston-Furkan Aldemir

Cedi'nin durumu da belli değilken forvet arayışı çok önemli.Aaron Jackson birincil guard yapılacak seviyede mi tartışılır , Granger gibi patlama ihtimali var o rolde.Bir de üstüne Markovic'i alırsak hücumda sıkıntı çekmemiz olası.

edit:Darius Miller ile ilgilendiğimiz konuşuluyor , şutör forvet olması açısından +ball handler özelliği olması açısından alınabilir fakat CSKA-Barca da işin içinde imiş.

Darius Adams ve Miller çok iyi olur, çok kaliteli oyuncular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Semih ismi geçiyor. Aman diyim. Aman. Emircan oynasın daha iyi.

• Efes taraftarları sayfasından alıntıdır:

• "TrendBasket‘in ulaştığı bilgilere göre taraflar her ay için kontrat fesih opsiyonu içeren bir kontratta anlaştı. Söz konusu opsiyon Efes cephesinde olacak."

Yerli yedek olması açısından denenebilir , her ay için çıkış varmış zaten çok da korkmaya gerek yok.Ha sözkonusu Semih olunca benim de içimi bir dehşet kaplamıyor değil.
    Çok süre alabileceğini sanmıyorum hatta takımda 3 ay kalabiliceğini de sanmıyorum. Havlu sallayıcı ve antrenman oyuncusu olur.

• Elbryan kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı düşüncedeyim , tek korkum yabancı bir yedek alınmaması.Semih birincil yedek olursa felaket olur.
    Semihin rezalet geçmişini bile bile böyle bir şey yaparlarsa bıraksınlar basketbolu.

• Semih bizden uzak Allah'a yakın olsun. Kirk' ten sonra Semih hiç çekilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetim yalnız kontratlar konusunda akıllanmış. Eskisi gibi çıkış opsiyonu olmayan ağır kontratlar olmuyor. Bu sayede hem kulüp daha az zarar edecek hem her oyuncu heran gönderilebilirim korkusuyla daha sıkı oynayacak hem de gelecek yıllar ki kadro yapılandırmalarında elimiz kolumuz bağlı olmayacak.

• Aaron Jackson yarışına Oly de katılmış , Strelnieksi zaten aldılar Spanoulis hala ellerinde Mantzaris de ellerinde ; fantaziye ne gerek var şimdi ?

Tyrese Rice da transfer listesine eklenmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 21 Haziran 2017; 17:23:44 >
  • Alper Yılmaz açıklamalar yapmış. Semih Erden ve Stimac haberleri yalanmış. Öncelik 1 numaraymış ve diğer transferler ona göre şekillenecekmiş. 1 numara içinde öncelik Aaron Jacksonmış. Ayrıca Heurtelinde Barcelona transfer yatmış ama bizlede kontratı bitmiş şuan boştaymış.

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.