Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
79
Favori
116.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu çift dorse ücretsiz olarak mı sunulacak yoksa heavy kargo gibi dlc olarak mı satılacak?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile gelecek. Tamemen ücretsiz.
  • Şahane oldu, teşekkürler.
  • Steamda 20 liraya düşmüş oyun. Halihazırda ets olan birine tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morty Smith

Steamda 20 liraya düşmüş oyun. Halihazırda ets olan birine tavsiye edermisiniz?

Ortam ve çevre olarak çok iyi. Amerikan kamyonları da güzel. Ama harita nispeten ufak.

• bu oyunu aldım unuttum gittim ya eyalet falan geldi mi yeni ? en son arizona vardı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

bu oyunu aldım unuttum gittim ya eyalet falan geldi mi yeni ? en son arizona vardı galiba

yok daha bir şey gelmedi bekliyoruz hala yakında new mexico geliyormuş
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam o yakında bir türlü gelmedi ama neyse
  • Cadılar bayramında oyun 20 TL ye düşmüş. Bir benim haberim olmadı heralde. Ne e mail geldi ne bildirim. İStek listemdeydi halbuki . Vay arkadaş.
  • Mexico dlc sini alan var mı?
  • MP'da araç yoğunluğu nasıl? Tek başıma dolanmak istemiyorum. ETS2 sıktı artık.
  • Bugün gelen güncelleme ne ile ilgili ? New Mexico zaten paralı onu indirmemiştir herhalde 700 mb :D
  • Kıç kadar harita yapmislar 29 lira para istiyorlar. Bu sefer yemez kimse kusura bakmasın. Böyle yapa yapa ats de kendi ayaklarına sıkacaklar gibi duruyo bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

MP'da araç yoğunluğu nasıl? Tek başıma dolanmak istemiyorum. ETS2 sıktı artık.

ETS 2'ye göre çok boş, hiç alma.
  • Mp olarak değil de sadece Sp olarak değerlendirecek olursak harita tasarımı ve ölçekleme bakımından bana ETS'den daha başarılı geldi oyun.Daha geniş alanda geçiyor ve manzaralar mükemmel, birde amerikan tırlarına ilginiz daha çoksa oda bir etken oluyor.
  • Çekici konusu SCS'nin elinde değil, lisans denen bir şey var, anlayışla karşılarım da harita konusunda biraz daha hızlı ve cömert olmaları gerekiyor. Ayrıca Sisl'in verdiği bilgilere göre New Mexico SCS'yi optimize yönünden çok zorlamış. Gecikmenin en büyük nedeni bu sanırım. Ama bir yerde de iyi olmuş, ciddi bir akıcılık artışı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 13 Kasım 2017; 15:5:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Bende aksi bir durum var. Zaman zaman ani fps düşüşleri yaşıyorum.

• oyunu orj aldıgıma pişmanım . her haritaya 20+ lira verirsek o kadar eyalet var amerikada hesaplamak bile istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

oyunu orj aldıgıma pişmanım . her haritaya 20+ lira verirsek o kadar eyalet var amerikada hesaplamak bile istemiyorum.

50 kere 30 = 1500 lira be hocam o kadarda fazla değil
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bide oyunun fiyatı var 50 liraydı ilk çıktığında galiba onuda ekleyelim

buna benzer bir uygulamayı büyük firmalar yapsa durum nasıl olurdu acaba.

mesela fifada her lig için ayrı ücret isteseler falan.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.