Şimdi Ara

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
25
Favori
74.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abartılı büyük olmasına gerek yok tabii de 287 TL abartılı fiyat değil mi? Bütçeyi aşar.

Şunu alayım o zaman, bu da 120'lik:
    https://www.amazon.com/gp/product/B06X9Q1K88/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    sen bilirsin ama linkini verdiğim ürün daha performanslı ve sessiz bence amazonda da 235 tl civarı tr de tabiki vergiler falan daha pahalıya geliyor haklısın ama çok daha iyi soğutuyor incelemelerine baya baktım verdiğin parayı hak ediyor amazondaki fiyat buhttps://www.amazon.com/noctua-NH-U12S-Noctua-CPU-Cooler/dp/B00C9EYVGY/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1490363123&sr=1-1&keywords=NOCTUA+NH-U12S+SE-AM4 dediğin ürünü hiç araştırmadım iyidir mutlaka ama araştırmadığım için bir şey diyemem

EKLEME: bu arada ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO AMD X370, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, ATX Anakart hiç bir yerde stokta yok çok mu satıldı geri mi çekildi acaba çünkü birden yok olması garip geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Mart 2017; 17:49:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sen bilirsin ama linkini verdiğim ürün daha performanslı ve sessiz bence amazonda da 235 tl civarı tr de tabiki vergiler falan daha pahalıya geliyor haklısın ama çok daha iyi soğutuyor incelemelerine baya baktım verdiğin parayı hak ediyor amazondaki fiyat buhttps://www.amazon.com/noctua-NH-U12S-Noctua-CPU-Cooler/dp/B00C9EYVGY/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1490363123&sr=1-1&keywords=NOCTUA+NH-U12S+SE-AM4 dediğin ürünü hiç araştırmadım iyidir mutlaka ama araştırmadığım için bir şey diyemem

EKLEME: bu arada ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO AMD X370, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, ATX Anakart hiç bir yerde stokta yok çok mu satıldı geri mi çekildi acaba çünkü birden yok olması garip geldi bana

hero için gelen ilk parti tükendi bu yüzden şuan piyasada bulanamaması normaldir, yakında diğer anakart modellerindeki stok sorunları da çözülür

• F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim 1 haftadır arıyorum adam gibi bilgi yok en sonunda asus online yardımla konuştum ama onlarında dünyadan haberleri yok neden amazon dahil hiç bir yerde stoklarda yok diyorum var var sitelere bakın diyor neyse teşekkür ederim en güzel cevap sizden geldi artık şüphelenmeye başlamıştım birden ortadan kaybolunca bu ana kart sizce rog serisinin daha üst modeli de çıkar mı?
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu İtopya 1000'ne satmıştı ama stoktan mı gönderecekti yoksa gleince mi bilemiyorum ama baya içim gitmişti sonra dedim anakarta bu kadar para harcama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    evet baya satılmış demek ki hiç bir yerde yok bende alacaktım ama henüz erken deyip vaz geçtim aslında dolar yüzünden pahalıya geliyor artı malum tr de vergiymiş abartılı satıcı kar ı eklenince fiyat kazık oluyor neyse umarım zamanla fiyat daha da düşer acele etmeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 28 Mart 2017; 15:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

teşekkür ederim 1 haftadır arıyorum adam gibi bilgi yok en sonunda asus online yardımla konuştum ama onlarında dünyadan haberleri yok neden amazon dahil hiç bir yerde stoklarda yok diyorum var var sitelere bakın diyor neyse teşekkür ederim en güzel cevap sizden geldi artık şüphelenmeye başlamıştım birden ortadan kaybolunca bu ana kart sizce rog serisinin daha üst modeli de çıkar mı?

CROSSHAIR VI HERO üzerine yeni model ile ilgili şimdilik ortalarda haber yok ama şu aralar x370 XPOWER GAMING TITANIUM modelini test ediyorum

fırsat bulursam yarın ufak paylaşımlar yapabilirim

Tamam teşekkür ederim
  • r7 1700 veya r5 1600x-1600 için b350 Tomahawk yeterli olmaz mı ?

Anakartın OC performansı nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeboyy

r7 1700 veya r5 1600x-1600 için b350 Tomahawk yeterli olmaz mı ?

Anakartın OC performansı nasıl acaba ?

yeterli gelir ama bu hafta yada önümüzdeki hafta msı da :

https://www.msi.com/Motherboard/X370-GAMING-PRO-CARBON.html#productFeature-section

https://www.msi.com/Motherboard/X370-KRAIT-GAMING.html#productFeature-section

https://www.msi.com/Motherboard/X370-SLI-PLUS.html#productFeature-section

https://www.msi.com/Motherboard/B350-TOMAHAWK-ARCTIC.html#productFeature-section

https://www.msi.com/Motherboard/B350-PC-MATE.html#productFeature-section

modellerinin satışı başlayacak, bu modelleri bekleyerek son kararınınızı verirsiniz

Bugün Tomahawk siparişi vermiştim

İptal edip beklesem mi dediğiniz gibi ?

PC Mate İncehesap'da satışta görünüyor, fiyatlar neredeyse aynı

Performans olarak çok fark var mıdır acaba yeni gelecekler ile
  • quote:

tercih sizin uygun fiyatlı x370 ler de geliyor bu yüzden beklemenizde fayda olabilir
  • x370/B350 PCH çipini Asmedia(Asus) üretiyormuş.
    Sata ssd performans problemleri devam ediyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: assessment

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

tercih sizin uygun fiyatlı x370 ler de geliyor bu yüzden beklemenizde fayda olabilir

Ben de tomahawk aldım 440 tl tuttu. Çarşamba günü elime ulaştı itopya'daki indirimleri görünce bir tanesini kapayım dedim ama hatamı ettim bilemedim. İade etmemi önerir misiniz. Sli düşünmediğim için b350 aldım. Yeni çıkacak anakartların oc konusunda performans konusunda çok farkı olur mu?

onumuzdekı hafta stoklarda olurlar yeni anakartlar bekleyip gorecegiz yeteneklerini

• Merhaba bende r7 1700 için anakart seçimi yapacağım Asus x370 pro amd 680 tl MSI x370 gaming pro carbon 860 tl. İkisi arasında kaldım farklı seçenekler değerlendirmeli miyim hangisi iyidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onure34

Merhaba bende r7 1700 için anakart seçimi yapacağım Asus x370 pro amd 680 tl MSI x370 gaming pro carbon 860 tl. İkisi arasında kaldım farklı seçenekler değerlendirmeli miyim hangisi iyidir ?

MSI x370 gaming pro carbon daha iyi bir seçenek
  • Arkadaşlar Ryzen 5 1600 ve 5 1400 incelemesi için sistemler hazır

nda konusunda yasak yarın saat 16:00 'da kalkacağından sonuçları da yarın o saatten itibaren paylaşabileceğim.

her iki sistem içinde birer görsel paylaşacağım

sistem :

Amd Ryzen 5 1600 & 1400

MSI X370 KRAIT GAMING

Corsair H60 & Noctua U12S

G.Skill Flare X & Trident-Z 3200 MHz

Amd Ryzen 5 1400

Amd Ryzen 5 1600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 11 Nisan 2017; 14:26:47 >

cok guzel ikiside 4 ghz gormus peki sicakliklar ve stabilite ne durumda stok sogutucu kurtariyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: jam&jam

cok guzel ikiside 4 ghz gormus peki sicakliklar ve stabilite ne durumda stok sogutucu kurtariyormu

aynı voltaj ve frekansta r7 1700 den daha serin çalışıyorlar, stok soğutucu kurtarır

r5 1400 wraith stealth ile geliyor biraz daha ufak bir soğutucu ama r6 1600 rgb siz wraith spire ile geliyor o kaldırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

Orijinalden alıntı: jam&jam

aynı voltaj ve frekansta r7 1700 den daha serin çalışıyorlar, stok soğutucu kurtarır

r5 1400 wraith stealth ile geliyor biraz daha ufak bir soğutucu ama r6 1600 rgb siz wraith spire ile geliyor o kaldırır

hocam kolay gelsin. size bir sorum olacak X serilerini boş verin X olmayanlar yeterli, (yani aynı) gerek yok fazla para vermeye artı xfr özelliği işe yaramıyor diyenler türedi sizin fikriniz nedir bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.