Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

"Siteye bilgiler yanlış girilmiş. İade yapabilirsiniz yada 50tl hediye çeki verelim" diyorlar. Tüketici hakem heyeti ile de sonuca varılmaz. Çünkü hem sipariş detayı, hem fatura hem de ürün sayfasında ultra ibaresi yok. Hiçbir şekilde haklılığımızı kanıtlayamayız.
    Siteye nasıl yanlış girilmiş ki Sitede zaten ultra diye yazmıyor du ki, ultra olmayan seriydi! Ben mi yanlış hatırlyorum?
  • Bu arada Gigabyte 5600XT OC hakkında bilgisi olan var mı? Yabancı kanallardan takip edebildiğim kadarı ile yeni vbios güncellemesi iyi gibi...
    Bellekler 14GBPS hızına çıkıyor, GPU 1670 Boost ise 1750 MHz
  • tarikkeskin kullanıcısına yanıt
    Yok, ultra yazıyordu. Fakat sipariş detayı, link vs hepsinde düzeltmişler faturada da yazmıyor ultra diye.

Gigabyte 5700xt modelinden şikayet eden çoktu. O yüzden iyice incelemek lazım. Türkiye distribütörü ve servisi çok kötü olduğunu duymuştum. O yüzden direk eliyorum bu tarz pahalı parçalar alırken Gigabyte'ı. Amazon.den alırım sadece alırsam da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Yok, ultra yazıyordu. Fakat sipariş detayı, link vs hepsinde düzeltmişler faturada da yazmıyor ultra diye.

Gigabyte 5700xt modelinden şikayet eden çoktu. O yüzden iyice incelemek lazım. Türkiye distribütörü ve servisi çok kötü olduğunu duymuştum. O yüzden direk eliyorum bu tarz pahalı parçalar alırken Gigabyte'ı. Amazon.den alırım sadece alırsam da.
    Hmm ben yanlış hatırlıyorumdur... Uyanıklık yapmışlar o zaman, ya tutarsa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikkeskin -- 17 Mart 2020; 12:20:26 >
  • Ne sıkıntılı bir durum ya... Gigabyte için olumsuz bir iki makale bende okumuştum, Asus servis çok iyi ama şuan ürünler sıkıntılı, MSI hiç kullanmadım desem öyle, ama onunda bazı ürünleri sıkıntılı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

Tabiki fark var iletişime gec aldığın yerle nasil boyle bir gerizekalılik yaptıklarını sor iade et o modeli iste yada paranı al

Alıntıları Göster
    Ürünü indirimden 2900 tl ye aldım. Eğer çok fark yoksa iade etmeyim diye diyorum. Ultra versiyonu ile normali arasında performans farkı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

Ürünü indirimden 2900 tl ye aldım. Eğer çok fark yoksa iade etmeyim diye diyorum. Ultra versiyonu ile normali arasında performans farkı ne kadar?

Alıntıları Göster
    Valla karar sizin, 100 ve 150 MHZ frekans farkı var... Kullanım esnasında fark göreceğinizi sanmam, 658 TL fark'a değer mi orasınıda bilemem.
  • Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    İki ürün için ortalama fps değeri 2 3 değer oynar zaten hem soğutucu hemde performans bakımından bir fark yoktur.
  • 5700xt almak istediğim bir karttı ve bu fiyata 3 fanlı modelini bulmak zor. 2900 tl ye daha iyi de bir ekran kartı alamayacağıma göre iade etmemek en mantıklısı olur.@tarikkeskin@alpi37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polene Alerjisi Olan Arı -- 17 Mart 2020; 21:9:38 >
  • 5500xt kullanan varsa yorum yapabilirmi alinirmi?

• Rx5700 referans kullanıyorum. Kart warzoneda 65 derecede ama 4.oyun arka arkaya girince oyunda anlık takılmalar olmaya başlıyo fps e bakıyorum düşük değil sabit 170-180 arasında ama takılmalar oluyo. Bunu yaşayan var mı?

• Ryzen 2600 ve cm masterwatt lite 600w psu var . 5700xt yi beslemiyor sanırım psu . İşlemci kullanımı normal seviyedeyken , ekran kartı kullanımı %70 lerde dolanıyor . Kart 900 mhz 1500 mhz 1400 mhz kafasına göre çalışıyor . Cpu darboğaz yapmıyor ondan eminim . Sanırım psu yetmiyor . Kart Sapphire nitro plus
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Bu kullanım yüzdelerini ve mhz leri hangi programla görüyorsunuz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

Bu kullanım yüzdelerini ve mhz leri hangi programla görüyorsunuz acaba
    Msi afterburnerhttp://download.msi.com/uti_exe/vga/MSIAfterburnerSetup.zip
  • Polene Alerjisi Olan Arı kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız acaba ürünü paylaşabilir misiniz?
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    oyuna ve çözünürlüğe bağlı bu durum, 1080p ve yüksek grafikli bir oyun değilse normal.
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Rx 5700xt ile bende yaşıyorum takılmaları. Fps 144 sabitleyince biraz azalıyor

• WoLWeX kullanıcısına yanıt
    İnce hesaptan aldım. Gaming gecelerinde çok güzel kampanyalar yapıyorlar.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam vsync kapalı . Ayrıca büyük droplar yaşıyorum . 140 fps bir anda 70 lere düşüyor . Sonra tekrar toparlanıyor vs . 1700 mhzler bir anda 700 lere düşüyor . Anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bana rx 5700 xt 20.2.2 sürümünün ilk çıkan driverı lazım 485 mb boyutu olan. Son çıkan recommended değil, recommended 480 mb boyutunda onu istemiyorum. İlk çıkan sürümünü nasıl bulailirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantom1054 -- 18 Mart 2020; 12:12:12 >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.