Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1269. sayfa)

5 sn
331.670
Cevap
8.115
Favori
72.882.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecayirli

Selamlar, şu ürünü satın aldım ancak bu fiyat civarında başka bir muadili bulunur mu acaba?
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07MDJ3MTJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    bu fiyata bu boyut bu özellikler bu devirde zor. şu an amazonda düştüğü en düşük fiyat. bende lg 24 almıştım onu almasam bunu slırdım heralde
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler. İhtiyacım vardı düştüğünü görünce diğer alışveriş siteleri ile karşılaştırarak sipariş verdim hemen. O zaman hayırlı olsun bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecayirli

Yorumunuz için teşekkürler. İhtiyacım vardı düştüğünü görünce diğer alışveriş siteleri ile karşılaştırarak sipariş verdim hemen. O zaman hayırlı olsun bana
    yani şu zaman için çok iyi fiyat bence. monitör özellikleri de yeterli gibi.
    Merhabalar LG 27GK750F için yorumunuzu alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Merhabalar LG 27GK750F için yorumunuzu alabilir miyim?
    oyun monitörü sanırım o yüzden bişi diyemeyeceğim. oyun oynamadığım için ben o kadar para vermezdim 27 ye.
    Fiyatı uygundu üstadım. O nedenle alayım dedim kapalı kutu 27bk550 vardı onun yerine alayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Fiyatı uygundu üstadım. O nedenle alayım dedim kapalı kutu 27bk550 vardı onun yerine alayım dedim.
    meşhur amazondan mı aldınız indirim zamanında. bende de onun 24 ü var 550 ye düşünce almıştım şu an onu kullanıyorum
    Evet o zaman 850 ye falan almıştım. Acil pivot desteği ihtiyacı olduğu için

• Amazon tr ye 3d secure ödeme seçeneği geldi mi?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    gelmedi geleceğinide sanmıyorum. Bu 3d konusunda biz çok iyiyiz neden buraya ayak uydurmadıklarınıda anlamışi değilim
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.

• Acer Nitro Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5 9300H, 8GB RAM, 1TB + 128GB SSD, GTX1650 4 GB, Linux, NH.Q59EY.009https://www.amazon.com.tr/dp/B085J4BCWM/ref=cm_sw_r_cp_api_i_SvKGEbTDYY3BE

Arkadaşlar 5.199 güzel fiyat değil mi?

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Amazon tr'ye elbette 3d secure veya bkmexpress entegrasyonu getirecektir.Şuanda mail order işleme (bankalardan kaynaklı) kapalı banka kartlarından alışveriş yapamayan müşteriler hediye çeki almak zorundalar.Bu entegrasyonlar sağlanır ise hediye kartı (hem toplu alımlar yapıp suistimal edenlerden dolayı)satışı kalkabilir.Şuanda hediye kartı satışının kaldırılmaması için bir sebep var önümüzde.
  • Lenovo IdeaPad S540 Dizüstü Bilgisayar, 14" Full HD, Intel Core i5 8265U, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, NVIDIA GeForce MX250 2GB, 81ND00HBTX, Windows 10 Home

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07ZZLK669/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Nasıl acaba, yorumları alabilir miyim? Alınır mı, fiyat açısından vs. ??

• buhayatcoktabayat kullanıcısına yanıt
    Bence gayet güzel fiyat. Ekran 120hz büyük avantaj. Tek eksi ram hızı. Ne olursa olsun bu zamanda bu fiyata alınır. Ben iki üç gün önce hemen hemen aynı özellikte ekranı 75hz msi aldım o zaman bu fiyata bu model olsaydı kesinlikle bunu tercih ederdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buhayatcoktabayat kullanıcısına yanıt
    bende dünden beri takipteyim ancak kasanın plastik olduğunu söyleyenler var. benim için en önemli şey kasanın dayanıklı olması.
    acaba 3000-3500 civarına ortalama bir laptop alsamda 3kya daha ağır işler için rx570-580 sistem mi toplasam diye düşünüyorum. mx 150-230 vb kartlarda solidworks açabilir miyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattince

Lenovo IdeaPad S540 Dizüstü Bilgisayar, 14" Full HD, Intel Core i5 8265U, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, NVIDIA GeForce MX250 2GB, 81ND00HBTX, Windows 10 Home

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07ZZLK669/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Nasıl acaba, yorumları alabilir miyim? Alınır mı, fiyat açısından vs. ??
    ekran kartı performansı bu: BURADAN

işlemci de U modeli ise düşük güç tüketimidir. deteylı anlatımı BURADAN ve google aramalardan ulaşabilirsiniz..

sizin yerinizde olsam oyun oynamak için bile almazdım. herkesin laptobu kullanım amaçları farklı tabii saygı duyarım. kasa toplamak en mantıklısı eğer solid tarzı şeyler kullanacaksanız veya gtx 1650ti lı makina bakacaksınız. tabii ki 4500 bandını aşacaktır.

fikir olması açısından donanım arşivindeki anlatan arkadaş yakında bir kasa topladı. https://www.youtube.com/watch?v=XXpP6PMpENc

fikir olması açısından bakabilirsiniz. bence o laptopla macera aramayın derim. yine de siz bilirsiniz.

edit: link düzenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 30 Mart 2020; 23:41:58 >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Yalnız ben oyun bilgisayarı aramıyorum. 😅 Günlük kullanım için bakıyorum. O özellikte olup da farklı birkaç modelin 6bin civarında olduğunu görünce bu uygun gibi gözüktü. Bilen arkadaşlara danışayım dedim ama dediğim gibi oyun bilgisayarı bakmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: selahattince

Yalnız ben oyun bilgisayarı aramıyorum. 😅 Günlük kullanım için bakıyorum. O özellikte olup da farklı birkaç modelin 6bin civarında olduğunu görünce bu uygun gibi gözüktü. Bilen arkadaşlara danışayım dedim ama dediğim gibi oyun bilgisayarı bakmıyorum.
    Buna bakabilirsiniz

amazon linki de:https://www.amazon.com.tr/dp/B08692BJ5Z/?m=A1UNQM1SR2CHM onu alacağınıza, bu laptop daha iyi bence :) freedos olmasına takılmayın, bi serial alıp orjinal kullanabilirsiniz..

konuyu dağıtmayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 30 Mart 2020; 23:45:14 >

• 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.