Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (142. sayfa)

5 sn
331.637
Cevap
8.114
Favori
72.874.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektronik ürünlerin garantisi konusunda bilgi istedim, Amazon'un politikası ülkeden ülkeye değişiyor çünkü, verdikleri cevap aşağıda. 30 günlük iade süresi geçtikten sonra 2 yıl boyunca yardımcı olacaklarını(?) söylüyorlar ama yanlış anlamıyorsam süreçle kendileri ilgilenmek yerine alıcıyı teknik servise yönlendirecekler galiba.

"Merhaba Abdurrahman Bey,
    size Garanti mevzusunda tüm mevcut önemli bilgileri aktarmak istiyorum.

Amazon.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin garantisinden faydalanabilmeniz için, üretici tarafından size gönderilmiş olan garanti belgesinin satıcı tarafından ayrıca kaşelenmesi ve imzalanması gerekmemektedir.

Üreticiler, ürününüze dair garanti taleplerinizi ürünle birlikte size verilen fatura karşılığında yerine getireceklerdir. Garanti talebinizin karşılanabilmesi için, üreticiye başvururken ürünü ve orijinal Amazon faturanızı yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

Orijinal Amazon faturanızı Siparişlerim (www.amazon.com.tr/siparislerim) sayfasından yazdırabilirsiniz.

Yasal garanti süreniz, ürünün teslim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Bu süre zarfında, ürünle alakalı herhangi bir arızayla karşılaşırsanız, size yardımcı olmak için burada olacağız.

Eğer ürününüzde 30 gün içerisinde herhangi bir arızayla karşılaşırsanız, ürünü Çevrimiçi İade Merkezi’mizi kullanarak bize geri göndermenizi rica ederiz.

http://www.amazon.com.tr/iadeler

İade süreci bu sayfada adım adım anlatılmaktadır.

30 günü aşan durumlarda, lütfen yardım sayfalarımız (https://www.amazon.com.tr/iletisim) üzerinden Müşteri Hizmetleri’mizle iletişime geçin.

Umarım size bu bilgilerle yardımcı olabilmişimdir ve iyi günler diliyorum Abdurrahman Bey."

• quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

Bu arada Kargo Firması: AGT_TR olarak görünenler. Kargo takibini bu sayfadan yapabilirler.http://tr.aktif.com/gonderisorgulama/

http://aynigunteslim.com/gonderi-sorgulama/ bu sayfa çalışmıyor çünkü. Telefon numaralarını arayınca asıl firma adlarının Aktif İleti olduğunu öğrendim.
    tşkler bilgi için.

benimki de böyle geliyor bakalım ne olacak...

• Şöyle bir ürün var, ya başlığı yanlış yazılmış yada fotoğraf yanlış ama ürünün kodu ve resmi doğru.

Makita BHR241 18-Volt LXT

https://www.amazon.com.tr/Makita-Bo3710-Titresim-Zimpara-Aleti/dp/B003WBS4CU/ref=sr_1_39?s=diy&ie=UTF8&qid=1537617053&sr=1-39
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Gereksiz harcama yapmamak lazım. Black Friday de güzel indirimler olabilir o zamana kadar ihtiyaç olmayan esaslı bir indirim olmadıkça sırf piyasadan ucuz diye birşey almamak lazım diye düşünüyorum. Tabi ben kendi ekonomik durumuma göre yazıyorum bunları.
    Ekonomik şartları düşünürsek şuanki indirimsiz fiyatları Black Friday'da süper indirimli olarak görebiliriz benim tavsiyem imkan varsa temel ihtiyaçları olabildiğince şuandan almak en mantıklısı gözüküyor.

1 ay önce 1200 TL olan ürün 1 ay sonra 1800 TL oluyor 1400'e düşse süper fırsat diye vitrine koyalar durumlar o kadar sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Ekonomik şartları düşünürsek şuanki indirimsiz fiyatları Black Friday'da süper indirimli olarak görebiliriz benim tavsiyem imkan varsa temel ihtiyaçları olabildiğince şuandan almak en mantıklısı gözüküyor.

1 ay önce 1200 TL olan ürün 1 ay sonra 1800 TL oluyor 1400'e düşse süper fırsat diye vitrine koyalar durumlar o kadar sıkıntılı.

Alıntıları Göster
    Evet o doğru. Doların ne olacağı belli değil. Üretim yok, üretim yapılan fabrikalar özelleştiriliyor sonrasında kapıya kilit vuruluyor. İthalat çok amma ihracat domates biber patlıcandan öte değil. İnşallah düzelir. Ne diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cruelty11

Müşteri ilişkileri bile rezalet, operatöre bağlanıyorsun yazı bile yazamıyorlar. Torpil buraya da bulaşmış sanırım. Söylenileni dahi anlamıyor karşıdaki şahsiyet.
    Türkiyede Çağrı Merkezi Kurulmamış Henüz,Konuştuğunuz Kişiler Amazon Almanyadaki Yarı Türkçe Bilen Temsilciler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Dostlar ben ücretsiz kargo yazan ürünü aldım.

Ama gönderici mağaza bana alıcı ödemeli göndermiş ürünü. Bunu nereye şikayet edebilirim?
    amazon'a bildirin hocam öncelik olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Amazonun sitesinde çarşamba teslim yazan ve sabahın köründe kargoya verildi mesajı gelen ürünler; mng nın sitesinde bile yeni yola çıktı görünürken az önce eve geldi.

Kargo noktasında hiç alışık değilim böyle şeylere..
    mng kargoyla sağlam bir anlaşma yapmışlar anlaşılan , bütün amazon kargoları öncelikli kargo olarak sınıflandırılıyor mng şubelerinde anlaşılan

bu zamana kadar hiç bir e-ticaret sitesinin böyle bir anlaşma yoluna gittiği görülmemişti.

türkiye'de insanların en çok dert yandığı şeylerden biri kargolama sürecinin yavaş olmasıydı , buna yönelik bir adım atarak piyasaya girmeleri iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Eylül 2018; 15:12:14 >
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    1200 liralık ürün 1800 olsa iyi, 1900 liraya almadığım laptop şimdi 3600 lira.
  • Benim toshiba tv de 20 sinde kargolandı o gün bugündür hiçbir güncelleme yok mng yi arıyorum yola çıkmış gözüküyor haberleri yok teslimat salı gözüküyor bakalım umarım kırık çıkık olmaz üründe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Urün açıklamasında Aa yazıyor ama resimde aaa gösteriyor bu ne iştir.

Gp Batteries Gp15Pl Supercell Aa Kalem Pil, 1.5 Volts, 12https://www.amazon.com.tr/dp/B07CF5JS1Y/ref=cm_sw_r_sms_apa_rwIPBb5CSRJ58
    Hatalı İçerik Müşteri Hizmetleri Düzeltilecek Dedi,Boşuna Almayın Tekli Pil Gelir

• Şu rezil açılışı N11 yapsaydı topa tutardınız. Ellerine yüzlerine bulaştırmadıkları şey kalmadı. Açılışa özel belirli ürünler indirime sokuldu onun haricinde ilerleyen zamanlarda n11 ve gg ile yarışacak kapasitesi olmaz bence amazonun.

11.11e devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 22 Eylül 2018; 15:14:16 >
  • ipad mini 4 ile siftahı yaptım, kısa sürede yollarlar umarım
  • 40 li Gp Kalem pil 2AA 18 TL baya baya uygun. Çocuğun oyuncakları için iyi fırsat
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BZ5QW4R/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Şu rezil açılışı N11 yapsaydı topa tutardınız. Ellerine yüzlerine bulaştırmadıkları şey kalmadı. Açılışa özel belirli ürünler indirime sokuldu onun haricinde ilerleyen zamanlarda n11 ve gg ile yarışacak kapasitesi olmaz bence amazonun.

11.11e devam.

çok değil 1-2 sene sonra amazon dışında alışveriş yapan insan pek kalmayacak.

amazon girdiği piyasaların(ülkelerin) hepsinde sektörü çok kısa süre içinde eline geçirdi.

n11 , gittigidiyor kim la

hele bir amazon basics ürünleri , amazon prime , kindle'lar , echolar , alexa'lar gelsin ondan sonra alır götürürler.

jeff keltoşu salak değil , ele geçiremeyeceği yerlere girmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Eylül 2018; 15:20:28 >

• Bir çok kişinin amazon.com ve .de ile güzel anıları var bu yüzden bazı sorunlara karşı biraz daha toleranslıyız ama bununda bir noktası var tabi şu an o kotadan yiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 22 Eylül 2018; 15:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boardmarker

ipad mini 4 ile siftahı yaptım, kısa sürede yollarlar umarım
    hayırlı olsun , fiyat hocam?
  • Hepsiburada ile Amazon benzer yapıya sahip ancak n11 ile kıyaslamayın. N11 sadece aracı .

Ayrıca daha hayatında alışveriş yapmamış adam , yok ben aldı. Neden kargoda değil diyor . Yav arkadaş alırken tüm teslimat bilgileri önünde yazıyor ona göre al . Adamlar ilk günden sıkılaşabilir hatalar olabilir . Düzeltirler arkadaş . Bu kadar yüklenmeyin adamlara :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

çok değil 1-2 sene sonra amazon dışında alışveriş yapan insan pek kalmayacak.

amazon girdiği piyasaların(ülkelerin) hepsinde sektörü çok kısa süre içinde eline geçirdi.

n11 , gittigidiyor kim la

hele bir amazon basics ürünleri , amazon prime , kindle'lar , echolar , alexa'lar gelsin ondan sonra alır götürürler.

jeff keltoşu salak değil , ele geçiremeyeceği yerlere girmez.

Alıntıları Göster
    Adam efsane ya cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

amazon'a bildirin hocam öncelik olarak

Alıntıları Göster
    Yazdım hocam. Elimde de kargoya alıcı ödemeli aldığım paranın fişi var. Saklıyorum

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.