Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9658. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96569657965896599660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Arkadaşlar su geçirmez bir ayakkabı arıyorum. Fırsat gören varsa paylaşırsa sevinirim. Columbia merrell vs olabilir

bayan ayakkabısı bu. ama ben kendim için aldım sırıtacağını düşünmüyorum
    https://www.amazon.de/gp/product/B01015NE7E/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Kullandınız mı hocam. Su geçirmez özelliğini test edebildiniz mi

henüz gelmedi ama forumda alıp kullananlar var tavsiye ettiler

• Samarqand S kullanıcısına yanıt
    Hocam gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Ben de G602 kullaniyorum, g700 bana biraz buyuk geliyordu. Ama g900 bunlarin arasi gibi ama tam arasi da diyemem. Tutus sekli olarak farkli, biraz daha uzun ve arkasi cikintili. Ozetle, ben iki el cs attim alistim siz de alisirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Asıl bombayı ben patlattım geçen gün :)

Erkek modeli 121+55 dolar
    https://www.amazon.com/gp/product/B00PRTW36I/ref=ox_sc_sfl_title_11?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bayan modeli toplam 60 dolar

https://www.amazon.com/gp/product/B017USNE4I/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Fiyat biraz daha düşmüş. Bayan modeli biraz daha koyu kışlık elbiselerimle daha uyumlu

Su an cıddı cıddı bayan modelını almayı dusunuyorum :D

bende hocam bende

yalnız normalde 41 giyiyorum, skechers ve columbia 41.5 bunda kalıplar daha dar diyorlar 42 mi almalıyım ne dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eşofman altı vb. [M BEDEN] bir şey arayanlar kaçırmasın;

https://www.amazon.de/Herren-Medium-Heather-571378-03/dp/B01AYD83M4/ref=sr_1_46?s=sports&ie=UTF8&qid=1482359107&sr=1-46&keywords=puma%2Bpants&th=1&psc=1

Diğer ucuz olanlar gibi %100 polyester değil; 70% pamuk, 30% polyester

Benzer bir ürünün uygun fiyata pamuklusunun L bedenini görebilen varsa yazsın lütfen.

• cemcapar C kullanıcısına yanıt
    bayan.
  • Laptop indirimi yok heralde :(
  • travers kullanıcısına yanıt
    Şu Fırsatı kaçıran bence yalın ayak gezsin şu dakikadan sonra :) Jack Wolfskin ının 140 euro luk botunu 44 Euro'ya ve Columbia almama ragmen kaptım birtane :) Keşke birde gorotex olsa imiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

hocam görüştümde 28 aralıga kadar bekleyin demişlerdi inşallah gelir umut verdiniğiniz için teşekkürler
    köpek size mi ait çok sevimlimiş

Benim de 28i teslim hocam sonucu bildiririm :)
    Golden Retriever sahibiyim hocam ama avatardaki hazırlardardan seçilmiş bi golden :)

• g900'ü 61 evro'dan sipariş geçtim iyi ki yatmadan bakmışım teşekkürler
  • şopcu kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun hardal rengi arkadaşımda vardı. Tr den almıştı bundan 2-3 yıl önce 300 tlye. Ama hiç memnun değildi tabanı sürekli kayıyordu ve hiç sıcak tutmuyordu. Kendim kullanmadım ama arkadaşın söyledikleri bunlardı. Hiç tavsiye etmiyordu. Sürekli küfür ederdi buna bukadar para verdim diye

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Bayan modeli bir bayan için ağır mı olur acaba ağırlığı ne kadardır göremedim?

Bir de goretex mi acaba kumaş yoksa farklı teknoloji mi?
  • RnQ_520 R kullanıcısına yanıt
    Numarayı fr'ye göre mi seçeceğiz acaba. Erkek ve kadın numarası farklı da emin olamadım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_x7

Hocam bunun hardal rengi arkadaşımda vardı. Tr den almıştı bundan 2-3 yıl önce 300 tlye. Ama hiç memnun değildi tabanı sürekli kayıyordu ve hiç sıcak tutmuyordu. Kendim kullanmadım ama arkadaşın söyledikleri bunlardı. Hiç tavsiye etmiyordu. Sürekli küfür ederdi buna bukadar para verdim diye

Çok teşekkür ederim hocam
  • PTS de " Veri girişi yapıldı, varış bekleniyor. " yazısını gördükten sonra kargonun gelmeme ihtimali var mı ?
  • aytaccgl kullanıcısına yanıt
    Fr-Us-Eu yada cm hesabı çoğu zaman yanıltıyor. Ben tüm seçimlerimi UK koduna göre yaptım ve daha yanıldığım hiç olmadı. Kişisel görüşüm ve deneyimlerim UK kodunu baz alarak seçimde bulunmanız.
  • travers kullanıcısına yanıt
    Bayan modelin tr fiyatini bulamadim
    Ortalama ne kadar turkiyede acaba

• Valla almayan kendini damdan atsın :) 5 refferal 5 de eklenti kodu ile tadından yenmez.

@RnQ_520
    @tuilde
    Üstad Gora-tex botum var. Her gün onu giyip yıpratmamak için aldım bunu bu ikinci bot olacak. Keşke ucuzken bi çift daha alsaymışım diyorum şimdi.

Hoş 750 lira civarı bu botlar memleketimde. 46 dolara mal edebilir 41 numara giyenler

Bazı gereksiz üyeler devamlı kargom nerde diyeceklerine faydalı bir şeyler paylaşsalar keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travers -- 22 Aralık 2016; 1:53:56 >

• Sağolasın bende öyle takıntılı değilim , bakalım artık Cuma günü herşey belli olacak. @JackWondo

Evet çok büyük indirim beklememek lazım yine de 10 dolar bile malum kur ile gereksiz fark yaratıyor.@banny333

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluemotionn -- 22 Aralık 2016; 1:52:44 >
  • 
Sayfa: önceki 96569657965896599660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.