Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ziromen

Diziler ve filmler sabit duruyormu yoksa belli bir zaman sonra kaldırılıyormu?
    Amazon'u kullanmadım hiç ama kaldırdıklarını sanmam. Netflix de durum biraz farklı. Söyle demek daha doğru olur. Netflix de kaldırılan veya normalde 4-5 sezon çekilmiş olup Netflix'de sadece 2 veya 3 sezonları yayınlanmış olup devamı gelmeyen diziler genelde Amazon'da da yayınlanan diziler. 12 Maymun en basit örnektir. İlk 3 sezonu var Netflix de devamı yok. Esas yayın hakları Amazon da olduğu için yok. Netflix kendisine ait olmayan ve halem devam eden yapımları yayınlarken genelde her sezon öncesi anlaşma yapıyormuş. Yani toptan tüm sezonlar için anlaşma yapmıyor. Anlaşma yapamadığı veya kendi istediği için anlaşma yapmadığı zamanda devam sezonlarını gelmiyor. Duruma göre de dizi ve filmleri kaldırıyor.

Tahminen Amazon da böyle bir sıkıntı olmayabilir o sebeple de dizi ve filmleri kaldırmıyor olabilir.

Yanız hem amazon olsun hem netflix olsun henüz en sağlam darbeyi yemediler. Disney + ve HBO bir ortaklıkla çıkaracağı platformlar var. Onlar çıkınca baya darbe alacaklar çünkü her iki platform da kendi yapımlarını diğer platformlardan çekecek. HBO tam bilmiyorum ama Disney kendisi diğer platformlardan tüm yapımlarını çekeceğini resmi olarak duyurdu.

• genelde duruyorlar filmlerde zaten aynı filmler göze çarpıyor
  • Arayüzü sonunda Türkçe yapabildiklerini görünce üye oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Arayüzü sonunda Türkçe yapabildiklerini görünce üye oldum.
    Yeni mi oldu türkçe?

Demek ki türkiye desteğinin gelmesine çok kalmadı herhalde

Euro yerine türk lirasını bekliyorum ben hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'un kendi yapımlarının hepsinde türkçe altyazı desteği var mı? Mesela Diablo Guardian ve yeni eklenen The Boys dizilerinin altyazıları mevcut mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İos app de aylık 24 tl üzerinden alıyor.

• Son zamanlarda Tv sinema yerine full netflix izledikten sonra doğru dürüst içerik kalmadı bende Amazona tekrar şans vereyim diyerek yeniden üye oldum , şimdilik Hannah cok hosuma gitti , tavsiyeniz varsa baska listeye ekleyelim hemen

Ayrıca Netflixde yüksek kalite seçmeme rağmen 1 dizi en fazla 1.2 gb olurken amazonda 1080p bir bölüm 2.5 gb yer kaplıyor ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Arayüzü sonunda Türkçe yapabildiklerini görünce üye oldum.
    Hangi arayüz Türkçe oldu üstad

• Arkadaşlar, üye oldum, ancak ilk sayfada ki Türkçe altyazı destekli dizilere baktım bende altyazı çıkmıyor, hepsi İngilizce. Acaba Ben mi yanlış bir şey yapıyorum. Yardımcı olurmusunuz

• Phenoll P kullanıcısına yanıt
    https://www.primevideo.com/ dan üye olunması gerekiliyor. amazon.comdan açılan prime video sayfasında Türkçe altyazı yok
  • amazon prime video türkçe hale gelmiş

Yavaş yavaş türkiye ayağı da resmi olarak açılacak gibi.

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

https://eksiup.com/p/om64545x9ic8

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkten abone oldum ama Amazon fire stick cihazım da bir türlü Türkçe altyazı seçeneği çıkmadı

• Arayüz Türkçe ama Türkçe yayınlar için halen özel gruplama var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Fire Stickin Türkiyede resmi satışı olmadığı için otomatik yurtdışı versiyonunu açıyor olabilir. PS4/TV uygulaması/Telefon uygulaması/PCden önce açmayı deneyin
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Onu yurtdışındaki her ülke için yapıyor. İlk başlarda Hint dilindeki yapımlar diye de gözüküyordu iki ülkenin sistemleri ortak iken.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Ps4 nedir hocam, mesajınıxdan bir şey anlamadım

Fire Stickin Türkiyede resmi satışı olmadığı için otomatik yurtdışı versiyonunu açıyor olabilir. Telefon, tablet,tv veya playstation 4 uygulamasından önce açmayı deneyin
  • Beyler amazon üyeliğim var bu sırada da Prime üyeliğide almıştım fakat hesap bloka oldu öbür ay prime dan para çekecekler mi şimdi? hesabın engellemesini nasıl kaldırırız?

Account locked
    Your account has been locked for security purposes. Please check your email for instructions on how to unlock your account.

Böyle diyor. Kod istiyorum kodu maile geliyor sonra yazıyorum

Please enter the full name associated with your account gerçek ismimi yazıyorum olmuyor.

şu hatayı veriyor.
    Looking for Something?
    We're sorry. The Web address you entered is not a functioning page on our site

edit: hallettim beyler müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içerisinde yeni şifre gelecekmiş hesabıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 8 Ağustos 2019; 16:14:2 >
  • Bu arada dikkatimi cekti arayüz Türkçe olmuş. İçerik biraz daha artarsa Netflix'e sağlam rakip olur. Son zamanlarda yeni çıkan dizileri de baya iyi. Netflix kaliteyi düşürdü. LOTR dizisi nasıl olucak asıl merak konusu o film serisi kadar keyif versin zaten yeter bana.

Fargo dizisinin ilk sezonunda Marlo karakterini canlandıran adamın dizisi de var onuda bir ara izlicem merak ediyorum Goliath dı sanırım listeme ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 9 Ağustos 2019; 0:22:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.