Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
183
Favori
176.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoraNb

Ben mi yeni farkettim bilmiyorum ama...

Dün MediaMarkt'te gezerken, yeni model TV'lerin kumandasında Amazon Prime Video butonu olduğunu gördüm, Netflix'te keza.

Netflix butonu uzun zamandır var da, Prime Video butonunu yeni görüyorum.
    Benim TV LG 43UJ630V modelinin kumandasında da hem netflix hem de Amazon Prime Vdeo Tuşu var. Bayadır var yani.

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi ListesiAmazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

• Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Amazon Prime Original filmlerinin bazılarında var. Diğer filmlerin yapımcısına bağlı. Üyelik açmadan tv uygulamasından da bakılabiliyor Altyazı seçeneklerine.

Türkçe Altyazısı Olanlar:
    Uncle Drew
    Generation Wealth
    The Only Living Boy in New York
    The Wall
    Steven Gerrard Make Us Dream
    Coldplay A Head of Dreams
    Last Flag Flying
    Don't Worry He Won't Get Far on Foot
    Crown Heights
    Chi-Raq
    Gleason
    Passover

Türkçe Altyazısı olmayanlar:
    Wonderstruck
    City of Ghosts
    The Big Sick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 26 Şubat 2019; 15:34:6 >
  • Kate Beckinsale'in yeni dizisi The Widow'un 1. sezonu Türkçe Altyazılı olarak bugün eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 1 Mart 2019; 10:38:25 >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam filmde çok gelişme yok anladığım kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Dün Super Bowl'da reklamı gösterilen Hanna dizisinin ilk bölümü Türkçe Altyazılı olarak kısa bir süreliğine eklendi. 1. Bölüm kaldırıldıktan sonra Mart ayında 1. sezonuyla tekrar platforma eklenecek.

Hocam acaba dizinin ayın kaçında ekleneceğine dair bir bilgi varmı?

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    29 Martta gelecegi aciklandi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

29 Martta gelecegi aciklandi hocam
    Peki hocam çok sağolun Nisan ayında deseler de farketmezmis o zaman

• Arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama bir sorum olacak, Almanya saturn mağazasından fire stick tv aldım, amazon.de üzerinden yeni üyelik açtım ve 1 aylık ücretsiz prime üyeliği de başlattım.
    Bu hesapla fire stick kurulumunu yaptım, cihazda yüklü gelen tüm uygulamalara erişim var, prime video da fragmanlar izleniyor ama filmin tümüne bölge hatası veriyor. Prime üyelik amazon. Com üzerinden mi açılmalıydı? Sebebi ne olabilir sizce?

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

• wntln kullanıcısına yanıt
    Almanyadaki Amazon Prime Video Amerikadaki gibi Amazon Prime uyeligine bagli ve sadece amazon.de uzerindeki linkten aciliyor. Ayda 8 euroya 2 gun kargo, muzik, film, cloud uyeligi aliyorlar. Bolge kisitlamasi varsa ondan videolar acilmiyordur deneme uyeligi de. Internet uzerindenhttps://www.primevideo.com dan 7 gunluk deneme sureci acin sonra activation codeu fire stickte appi acinca girin. O sekilde burada calisan uyelik acilir

• çeviri işine baya para akıtıyorlar galiba, Türkçe karşılığı sıkıntılı olan deyimleri sahneye en uygun şekilde çevirmişler, netflix gibi direkt metinden çeviri yapmıyorlar, tek sıkıntı fiyatı şu an 3 euro ama 6. aydan sonra 15 galiba, ayrıca yanında twich prime veriyorlar, millete abone oluyorsun oyun vs veriyorlar pek kurcalamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

çeviri işine baya para akıtıyorlar galiba, Türkçe karşılığı sıkıntılı olan deyimleri sahneye en uygun şekilde çevirmişler, netflix gibi direkt metinden çeviri yapmıyorlar, tek sıkıntı fiyatı şu an 3 euro ama 6. aydan sonra 15 galiba, ayrıca yanında twich prime veriyorlar, millete abone oluyorsun oyun vs veriyorlar pek kurcalamadım.
    resmi olarak açılsa belki tl'den iyi fiyat görürüz malum netflixle rekabet edebilmeleri için ama işte hala bir türlü resmi destek yok.
  • Son dönemde Netflix'in gerisine düştü gibi. Özellikle komedi kısmında Netflix son zamanlarda iyi işler çıkarıyor. Artık Amazon'un resmi olarak ülkeye gelip doğru düzgün destek vermesi lazım. Bu şekilde fazla uzun ömürlü olamayacak gibi. Gerçi kaç aydır kendi ürünlerini getiremeyen bir şirketten bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Son dönemde Netflix'in gerisine düştü gibi. Özellikle komedi kısmında Netflix son zamanlarda iyi işler çıkarıyor. Artık Amazon'un resmi olarak ülkeye gelip doğru düzgün destek vermesi lazım. Bu şekilde fazla uzun ömürlü olamayacak gibi. Gerçi kaç aydır kendi ürünlerini getiremeyen bir şirketten bahsediyoruz.
    daha en çok beklenen kindlerlar fire tvler ıvır zıvırlar gelmedi.

Video servisine oho :D
  • 6. aydan sonrasını da şimdilik yeni üyelik açarak kurtarabiliyorsunuz. Zaten çok fazla dizi film sayısı olmadığı için listenizi netflixe kıyasla daha rahat yeni bir profile aktarabiliyorsunuz.
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Almanya'da yaşadığınız halde mi bu hatayı alıyorsunuz, yoksa Türkiye'den mi bağlanmaya çalışıyorsunuz? Ona göre cevap yazacağım.
  • American Gods 2. Sezon eklendi.
  • dublaj var mı yine acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    Var diye görünüyor.
  • teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler bende bu prime video ya üye olmuştum meraktan ücretsiz diye okumuştum ama 7 günmüş.aslında kullandığım birşey değil.benim karttan 2.99 uero kesilmiş.ben üyeliğimi nasıl iptal edicem ve bu parayı geri alma şansım var mı? Yardımcı olursanız sevinirm.Teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.