Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zamanında ps4'ü Ebay üzerinden aldım. Hala kullanıyorum ama gönderim yapılacak kargo firması Fedex, DHL, UPS olması gerekiyor diyebilirim hocam bu tip firmalar gümrük ücretlerini size söyler ve ödemeyi yaptığınız durumda adresinize en kısa zamanda gelir. Ancak ebay alışverişlerinde satıcı puanı vs kısmına dikkat ediniz.
  • ImTheLeqend kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • fischerweise1 kullanıcısına yanıt
    Hocam almanızı tavsiye etmem. Çünkü ürün gönderilmezse veya yerine başka bir ürün gönderilirse para iadesi almanız çok zor olur. Paypal ile olsaydı satıcı koruması ile ancak para iadesini alabilirsiniz. Kaldı ürünü 500 dolardan koyması bile başlı başına şüphe uyandırıyor. Özellikle stok sıkıntısı olduğu bir dönemde
  • Arkadaşlar herkes senin benim gibi düşen verginin yüzdesini mi takip ediyor da parasını verip alan adama laf ediyorsunuz. Fiyat indirimi olup olmayacağına dair daha resmi açıklama yapmaya tenezzül etmeyen Sony Türkiye ayağına gösterin tepkinizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyari gelmiş twitterdan .au ya stok girmiş saat 01:08 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 21 Ocak 2021; 6:27:54 >
  • Series x Teknosa da 7150 tl. Gümrük vergisiz yeni seri geldiğinde 6000 bandına düşmeli iki konsol da
  • 15 aylik plus almasaydim almistim series x ah ulan ah.

• Cihaz stoklara girdiğinde Digital olanının fiyatı ortalama hangi fiyata geliyor arkadaşlar?
    PsTurkiye istenilen fiyatta satmaz ise yurt dışından almayı planlıyorum.

• MA11 kullanıcısına yanıt

mevcut şartlarda maximum 5500 olmalı, ama göreceğiz..

• Us de stok girdi Türkiye ye gönderim vardı ama tükendi var mı alan umarım yakalayan olmuştur
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    4-5 dakika kaldı kartımı daha önce sildiğim için yetişmedi
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Amazon’da mı hocam
  • bende senin gibi kart eklemeye çalışırken ekledikten sonra son aşamada stok bitti ..yazık oldu valla

• Amazon amerikaya diskli stok girdi, konuyu bulup yazamadim. Her sey dahil 761 dolardi, disksiz istedigim icin almadim.

Edit: Belki disksiz de pesinden girer stoga, takip etmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbold -- 21 Ocak 2021; 18:10:32 >
  • Sırf burdan alacaz diye kartı silmiştim böyle şansızlık olamaz valla ps TRye de ne desek az
  • canım çok sıkıldı 2 dkka öncede youtube dan canlı yayını izliyodum stockların şansa bak

• Evet 5500 civarına geliyordu disksiz olan da 4500 civarına gelir Amerika’da

Avrupa’da da illaki açılacaktır ahaliden biri yakalasaydı sevinecektim
  • Hayırlısı olsun haftaya daha çok stok gelir mutlaka beklemeye devam inşallah bulup alabiliriz
  • Dijital versiyon alacağım diye diskliye yeltenmedim bende. Umarım dijitalde girer stoga
  • Digital gelir diyorlar f5 leyin
  • 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.