Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba ne zaman ücretler çekilmeye başlar, ona göre dolar bozduracağım. ama sanki amerika seçimlerinde biden kazanırsa dolar daha da yükselir diye düşünüyorum  

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Amazon gibi gelmedi bana hocam sanki wallmart yada best buy gibi duruyor bir kaç şey almıştım zamanında depolarından California dayken ordan biliyorum. Kesin diyemem ama benzettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Seçime iş kalmadan piyasaya sürelecek olan dolar miktarı ortalığı kasıp kavuracak

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Seçime iş kalmadan piyasaya sürelecek olan dolar miktarı ortalığı kasıp kavuracak
    bakalım, haftaya kadar bekleyeyim madem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Amazon gibi gelmedi bana hocam sanki wallmart yada best buy gibi duruyor bir kaç şey almıştım zamanında depolarından California dayken ordan biliyorum. Kesin diyemem ama benzettim

Redditte paylasilmis bu amazon diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

yalnız piyasaya dolar sürülmesi dolara değer kazandırmaz aksine değer kaybettirir. türkiye ayrı mevzu.

• formw3 F kullanıcısına yanıt
    Genel bağlamında nasıl vuracağı aşikar izleyip görelim :)

• Sonunda fr dan kulaklık ve dualsense yakaladım siparişi geçtim :), konsolu tr den alsak da :))

Eyvallah hocam ben benzetemedim de ondan demiştim. Doğrudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Sonunda fr dan kulaklık ve dualsense yakaladım siparişi geçtim :), konsolu tr den alsak da :))

Ne kdra geldi hocam sizinki

224.59 euro mal oldu

• PS5 kullanıcısı ile PS4 kullanıcısı kardeşlik yapabilecek mi bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakkalcıbiri

PS5 kullanıcısı ile PS4 kullanıcısı kardeşlik yapabilecek mi bilgisi olan var mı?

Biri burada demişti olsa guzel olur 4 kişiye bölünüyormuş hatta sanırım ama ne kadar doğru bilemiyorum.

• Duelsense ve kulaklik almak istiyorum ama tr fiyatlarina bakmak lazim. Euro, Pound aldi basini gitti vergisiydi kargosuydu derken buradaki fiyat ile ayni seviyeye gelebilir.

Aksesuar fiyatlarinida aciklasalarda ona gore karar versek. Ah Amerikaya giden olsa getirtsek oradan cok ucuza gelirdi o sekilde

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Bence dualsense 799 olacak bize biraz torpil geçecekler 😂 kulaklık 2 bini rahat devirir onda torpil morpil yok

• Cevap verirseniz sevinirim. Şuan amazon.de de stok olsa diskli sürümünü sipariş versem tl olarak bana kaça geliyor 8.300 TL ile arasında ne kadar fark oluyor ona göre beklemek istiyorum

• Dualsense almak istiyorum en uygun şu an .com'da 110 dolardı 112'ye yükseldi, düşsün diye bekledim 114 olmuş   Dolar olarak değil de TL cinsinden sipariş geçsem yine dolar kurundan mı çekilir?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Dualsense 789-899 tl kulaklık 1449-1699tl arasi benim tahminim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Dualsense almak istiyorum en uygun şu an .com'da 110 dolardı 112'ye yükseldi, düşsün diye bekledim 114 olmuş   Dolar olarak değil de TL cinsinden sipariş geçsem yine dolar kurundan mı çekilir?

Amazon döviz kurunu normalden daha yüksek belirliyor. TL olarak öderseniz daha pahalıya çıkar. Amazondan en iyisi döviz olarak çektirmek. Kredi kartına TL veya döviz olarak yansıtabilirsiniz ama. Çoğu bankanın kredi kartlarında bu özellik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Cevap verirseniz sevinirim. Şuan amazon.de de stok olsa diskli sürümünü sipariş versem tl olarak bana kaça geliyor 8.300 TL ile arasında ne kadar fark oluyor ona göre beklemek istiyorum

sipariş verebilmeniz için önce stoklara girmesi lazım 1 aydır stok yok olduda şansa stok yakaladınız sanırım 630 euroya yakın bir meblağ tutuyor

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.