Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

Notify & Fitness for Amazfit uygulamanın adı ama şu an ben de Play Store da göremedim. Güncelleme yapıp gelecektir muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Hocam programı buldum yükledim şimdi eski sürüme nasıl geçerim ?_
  • quote:

Notify & Fitness Pro uygulamasını kullanıyorsanız orada bulunan firmware ı kurarsanız tekrar Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Mifit için yeni güncelleme gelene kadar bu şekilde kullanabilirsiniz.
    Burda hangisini kuracağım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Burda hangisini kuracağım hocam

Alıntıları Göster
    Son ürün yazılımına basarsanız o indirip yönlendiriyor.

• quote:

Son ürün yazılımına basarsanız o indirip yönlendiriyor.

Alıntıları Göster
    Son ürün yazılımına tıklayınca böyle bir ekran geldi hocam

• dil sorunu halen devam ediyor mu?. Telefonu mecbur ingilizce kullanıyorum. Notify fitness rom atmayı denedim cihaz brick oldu zor duzelttim aman dikkat.

• Mifit uygulamasını kaldırın, netten mifit 4.0.6 sürümünü indirip kurun hemen güncellemeye başlayacak. Başka bir forumda gördüm ve denedim sonunda türkçe oldu.

• newfel kullanıcısına yanıt
    İos için yine çözüm yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzelince yazın beyler İspanyolca olacak diye Mi Fit uygulamasını açamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Mifit uygulamasını kaldırın, netten mifit 4.0.6 sürümünü indirip kurun hemen güncellemeye başlayacak. Başka bir forumda gördüm ve denedim sonunda türkçe oldu.
    4.0.6 sürümde yaptığım güncellemede saatin ayarlar bölümü boş görünüyor.
    Aptoide üzerinden indirdiğim 4.0.5 numaralı sürümle sorunsuz Türkçe oldu.
    Ayarlar bölümüde düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 3 Ekim 2019; 23:51:47 >
  • Arkadaşlar bip i aldım. İlk bağlantı oldu sonrasında bağlantı koptu. Bir daha da bağlanamadim. Telefonum iPhone saati şarja takin bulunamadı gibi şeyler yazıyor. Ancak bu olay amazface amazfit Watch vs gibi uygulamaları yükledikten sonra oldu. Saati sıfırladım ama halen bağlanmıyor ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

• Analyzer45 A kullanıcısına yanıt
    Bence telefona sadece Mi Fit uygulaması ve AmazTools uygulamalarını kurmanız yeterli.

Çözüm olarak AmazTools uygulamasını kurup, Browse bölümünden bir arayüz seçip, saate yüklemeyi dener misiniz?

EDİT : Bu şekilde bağlantı kurulursa sonrasında Mi Fit ile tekrar eşleştirip, farklı arayüz vs. yükler siniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 4 Ekim 2019; 15:44:11 >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Denedim onu sanırım telefonla bağlantı kurulmuyordu. Suan isteyim eve gidince tekrar dener yazarım başka çözüm varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Bence telefona sadece Mi Fit uygulaması ve AmazTools uygulamalarını kurmanız yeterli.

Çözüm olarak AmazTools uygulamasını kurup, Browse bölümünden bir arayüz seçip, saate yüklemeyi dener misiniz?

EDİT : Bu şekilde bağlantı kurulursa sonrasında Mi Fit ile tekrar eşleştirip, farklı arayüz vs. yükler siniz.
    Maalesef olmadı 😞

• Analyzer45 A kullanıcısına yanıt
    ÖM attım hocam.
  • Bu kadar dert degil be guzel arkadaslarim bu cihazdan ailemde 3 kiside var. Ispanyolca oldu hepsi ama duzelecek elbet guncelleme ile, yazilari okuyarak islem hic yapmadim zaten. Mi band gibi olsaydi tamam ama ekranda resimler var zaten.

• telefonu (ios) ispanyolca yapınca, saat hangi dil oluyor deneyen varmı? belki bu iki dil karışmıştır.

ek1: denedim. değil.

ek2: telefonu ingilizce yaptım. saati ingilizce yaptı. bluetooth bağlantısını kestim. şu an saat ingilizce. telefonu tekrar Türkçe yaptım. güncelleme gelene kadar böyle devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceo-tr -- 7 Ekim 2019; 15:14:39 >
  • Ben ispanyolca kullanıyorum. Telefon Türkçe devam. Rahatsız olmadım yani. Bekleyelim bakalım güncellemeyi. Hergün yazıyorum feedback ten

• Yeni güncelleme geldi mi fit e ama hala İspanyolca

• Geldi. v4.09 ile Türkçeye dönüyor..
  • sas_sas kullanıcısına yanıt
    Evet Türkçe'ye döndü ama hava durumunda bulunduğum ili değil hala başka ülkedeki bir yeri gösteriyor sizde de öyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.