Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de siyah rengini 288 tl ye gearbest ten sipariş verdim. yakın zamanda klübe katılacağım inşallah. fikir alışverişleriniz çok güzel gidiyor. bir şey sormak istiyorum. İki uygulama aynı anda kullanılamıyor mu? :-) ve notify&fitness uygulaması arayanı nasıl göstermez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Kasa koruyucu plastik mi aldınız yoksa silikon mu?
    plastik
  • bana yardımcı olabilecek birisi varmı ?
  • Hocam yapılabilecek çokta fazla bir şey yok aslında.

- Saatin şarj aletine düzgün şekilde oturtulması gerekiyor. Şarj cihazında saat düğmesi için çentik mevcut. O sebeple saati şarj cihazına ters yada yanlış bir şekilde sabitleme ihtimali yok.
    - Şarj işlemi başlayınca ekranda şarj oldukça yükselen yeşil bar simgesi çıkıyor. Bu simgeyi görüyorsanız, bir miktar şarj edip, cihazı şarjdan alıp düğmesine basip, açarak çalışmasını kontrol edebilirsiniz.
    - Cihaz şarj olmuyorsa imkan varsa farklı bir şarj kablosu ile deneyin. Olursa şarj kablosu arızalıdır.
    - Yine olmuyorsa, saat yada saatin bataryası arızalıdır. O durumda iade etmekten başka seçenek yok.

Sıfır saati tamir etmeye yada ettirmeye çalışacağınızı düşünmediğim için dediğim gibi yapılabilecekler bunlardan ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 15 Kasım 2018; 12:4:12 >
  • akdum kullanıcısına yanıt
    Hocam modlu apkyı ana sayfada beğenilenlerdeki linkten indirdim telefonu bulamıyo maalesef çözümünü biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FFAlbatros

Hocam modlu apkyı ana sayfada beğenilenlerdeki linkten indirdim telefonu bulamıyo maalesef çözümünü biliyor musunuz?
    önce den mifit yüklemişseniz onu kaldırmadan önce oturumu kapatmanız gerekiyor.bunu yaptınızmı
    Yok yapmadım hocam tekrar yükleyeyip oturumu kapatayım madem. Şuan notifyi yükledim o da güzel gibi ama arayan ismini göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FFAlbatros

Yok yapmadım hocam tekrar yükleyeyip oturumu kapatayım madem. Şuan notifyi yükledim o da güzel gibi ama arayan ismini göremiyorum
    ben notify aldım ücretli . ama bence modlu mifit daha iyi. notify kaldırdım kullanmıyorum.
    Modlu mifitte halen isim göstermeyi yapamadım hocam notifyi aldım o güzel memnunum fakat onda da whatsapp msjları görünmüyo nasıl yapabilirim acaba? Bir de Türkçe karakter işi dosya atmadan olmuyo mu var mı bildiğiniz başka bi yol

• Amazfit bip youth editation var onun bir farkı varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu arayan gösterme ve türkçe karakter sorununu nasıl çözecez. ingilizce kullanıcam zaten türkçe dil olmasada olur ama arayan gösterme ve şu karakter sorunu çözersek daha iyi olur.
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Satilmadiysa alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos için türkçe karakter ve emoji olayını nasıl düzeltebiliriz

merhaba hocam, modlu mifit yüklemeye sıcak bakmıyorum açıkcası, en iyisi geliştiriciye mail atıp bilgi istemek.

tuş konusunda bahsettiğim, arama geldiği zaman hang on ve ignore tuşları, ikisi de aynı işlevi görüyor ve sadece saatin titreşimini durduruyordu. bugün telefona android 9 güncellemesi geldi, güncellemeyle birlikte bu sorun düzeldi. şu anda hang on tuşuna basarsam çağrıyı meşgule atıyor, ignore basarsam sadece saatin titreşimi duruyor.
  • ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Telefona Appstore'dan AmazTools uygulamasını yükleyin.
    Buradanhttps://1drv.ms/u/s!As49qBxlu8VQnNYl1ry5dGx-ckcNcQ indireceğiniz dosyayı,
    AmazTools > More > Install Custom File bölümünden seçerek, saate yükleyin.
    * Onedrive benzeri bir bulut uygulaması ile dosyayı telefona atmadan yükleyebilirsiniz.

https://1drv.ms/u/s!As49qBxlu8VQnNdVVe9lzFiMpTOJjA
    Kullandığım arayüz.
    * Bu yada farklı arayüzleride aynı yöntemle saate yükleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 17 Kasım 2018; 1:3:4 >

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde kendim halletmiştim deneyerek ama teşekkür ederim emeğinize. Güzel bir arayüz kurdum Türkçe karakteri hallettim bir tek emojileri halledemedim ama o da çok önemli değil.

• arkadaslar amazfit bip de strava destegi varmı ipgone app baglanıyorum yeni aldım saatti ama cözemedim yapan arkadaslar varsa bilgi gecebilirlermi tşkler
  • Notify & fitness pro kullanıyorum

Adımsayar nabız falan ölçümünü nasıl kapatabilirim

1 günde %10 sarz düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Yeni arayuzler ekledim

https://amazfitwatchfaces.com/bip/search/?author=rockerroll
    https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=11903

kardeşim selam rica etsem ara yüzlere bunuda ekleye bilirmisin, şimdiden emeğine sağlık.

• Merhaba arkadaşlar modlu mi fit 3.5.5.1 son sürüm kurdum kullanıyorum. Kurmak isteyen olursa link burda ve risk size aittir sorumluluk kabul etmiyorum

https://yadi.sk/d/EaJ0MiIHheGW3g

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.