Şimdi Ara

Alien: Isolation (2014) [PC ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
24.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

Orijinalden alıntı: citadel

quote:

böyle saved sistemi olmaz olsun

Hocam fazla gerilmişsiniz.

Sakin olun. Derin bir nefes alın. Siniriniz ve öfkenizi birleştirip Alien ı parçalara ayırdığınızı düşünün...

Saved yapamadan giden saatler geri gelmez ama

Malesef onun bir çaresi yok. Hepimizin başına gelmiştir.

Hiç save makinesine tam kartı sokacakken öldünüz mü?

Berbat birşey. Ama yinede pes etmek yok

• citadel kullanıcısına yanıt
    Yok denk gelmedim öyle zaten özellikle saved kısmında ona dikkat ediyorum etrafta yaratık var mı diye
  • quote:

Yok denk gelmedim öyle zaten özellikle saved kısmında ona dikkat ediyorum etrafta yaratık var mı diye

Ne mutlu size. Alien isolation gerçekten güzel bir oyun. Görüntüsüyle oynanışıyla.

Herkese iyi oyunlar dilerim.
  • Oynarken gerildiğimi hissettiğim ender oyunlardan biri.Oculus ile oynandığını düşünüyorumda Harika olur cidden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Oynarken gerildiğimi hissettiğim ender oyunlardan biri.Oculus ile oynandığını düşünüyorumda Harika olur cidden...

O seviyeye o teknolojiyi kullanmaya başladığımızda sandalyede durabileceğimizi pek zannetmiyorum.

Korkudan sandalyeden fırlayıp dururuz artık.
  • Valla hocam zaten Oculus almamak için zor tutuyorum kendimi ...
  • Tayff kullanıcısına yanıt
    Teknoloji daha yarım biraz daha sabredin. Biraz daha mükemmelleştirsinler.

Sıkıntıları ortadan kaldırılsın. Sonra zaten istemesek de bize gelecek. Nasıl klavye mause bir bilgisayarın vazgeçilmez parçasıysa, onlarda birgün vazgeçilmez olacaklar.

İnş. fazla uzun sürmez tabi bu olay..
  • Türkçe yama ne durumda arkadaşlar? İyi mi?
    Kardeşim başımın etini yiyor abi şunu indir oynayayım yaması da varmış diye. Yakında doğum günü var. Yaması iyi ise alayım steam den, sevinçten köpürsün. Hem yaşlanıp elden ayaktan düşünce bana da bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Türkçe yama ne durumda arkadaşlar? İyi mi?
    Kardeşim başımın etini yiyor abi şunu indir oynayayım yaması da varmış diye. Yakında doğum günü var. Yaması iyi ise alayım steam den, sevinçten köpürsün. Hem yaşlanıp elden ayaktan düşünce bana da bakar

yama mükemmel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • arkadaşlar belli bi süre sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum neden olabilir oyunda kasma falan yok ama oyundan atıyor grafikleri düşürdüm ekran kartım hd 5730 dx 11 desteği var ?
  • pc optimizasyonu, oynanış kolaylığı, atmosferi, grafikleri ve senaryosu ile kesinlikle 2014 ün en iyi oyunudur bu.korku-gerilim seviyorsanız ve kaliteli bir şey istiyorsanız aradığınız oyun budur.
  • arkadaşlar oyunun başında 'taylor konuş' görevinde kapı açılmıyor. tekrardan başlatmama rağmen çalışmadı. bugmudur bu çözümü varmıdır?

http://hizliresim.com/n7jWzM

http://hizliresim.com/a5dG94
  • https://www.youtube.com/watch?v=XU5JJraK7jQ

hocam şuda 10:25e bakarsanız, kapı açık gözküyor. acaba ben birşeyi mi atlıyorum?
  • oyun çok sardı ancak şu yaratıklar çok midemi bulandırdı be
  • Son yıllarda oynadığım en iyi hayatta kalma oyunu diyebilirim çaresizliği iliklerime kadar hissediyorum, öyle bam gümlü oyunlardan değil sonuna kadar taktik ve stratejik oynamanız gerekiyor yoksa yaratık birden gözünüzün önünde bitiveriyor
  • beyler geçen yıl oynuyamamıştım ekran kartından dolayı ekran kartını yeniledik bu oynatırmı

• Ayrıca oyun bayağı uzun zaten alien bizi duymasın diye comele comele kosmadan gidiyom o ayri uzatiyo androidlee ayri uzatiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gemaspot ne iş hacılar ?

https://store.donanimhaber.com/72/10/af/7210af37d1266359b7d952b0cceba117.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 5 Eylül 2015; 12:18:49 >
  • ne zamandır aradığım "görünmezlik " hilesini buldum
    http://ddstrainers.blogspot.com.tr/2014/10/alien-isolation-trainer.html
    trainer bu, müzik ise pek şahane
    baştan uyarayım... traineri kullanırsanız çoğu zaman load hatası alırsınız. bunun da böyle bi sorunu var işte. misal; kayıt istasyonunda oyunu save'ledik. sonra alien abi taktı pençeyi suratımıza, kayıt ettiğimiz yerden tekrar başlayabilme ihtimaliniz çok az... önceki kayıtlardan başla ihtimali de çok az. ama bazen de sorun olmuyor.

• Merhabalar arkadaslar. Oyunda item kisminfa flare - fisek kayboldu. Disardan alinca tekrar yapilmiyor
    Geri getirmek icin ne yapmaliyim. Lutfen yardim edin. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.