Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
13
Favori
55.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    komponentleri arasında fazla fark yok
    airfel digifel premix'in üstünlükleri
    daha geniş modülasyon aralığı
    kullanım suyunda eco/comfort modu
    cold burner door teknolojisi
    modülasyonlu oda termostatı takılabilir
    dış hava sensörü takılabilir
    boyler ile çalışabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

komponentleri arasında fazla fark yok
    airfel digifel premix'in üstünlükleri
    daha geniş modülasyon aralığı
    kullanım suyunda eco/comfort modu
    cold burner door teknolojisi
    modülasyonlu oda termostatı takılabilir
    dış hava sensörü takılabilir
    boyler ile çalışabilir
    Hocam hakkınızı helal edin sizle o kadar bilgi alışverişi yaptım airfel digifel premix aliyordum 3600 tl ye bosch condence 2500w aldım 200 tl fark vardı airfelle bosch un ilcemdeki servisi çok kaliteli bu yüzden bunu tercih ettim umarım güzel kombi tercih etmisimdir herşey için teşekkürler. Bu bosch unda frekans ayarlı otomatik pompa mi acaba ozelikleri airfele göre iyimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    benzer pompalar fark yok. hayırlı olsun. kaliteli kombi
    yanında bosch cr10 veya bosch cr50 modülasyonlu oda termostatı ile kullanılabilir

• disintegration kullanıcısına yanıt
    C6 fan kronik sorunu var diyorlar kimi Garanti degistiriyor diyor kimi karsilamiyor diyor o korkuttu bide modulasyon araligi dusukmus

• DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    c6 eski serilerdeydi eğer olursa servis ücretsiz değiştiriyor
    yazdığım modülasyonlu o.t leri kullanırsan hem kombin daha stabil çalışır hem kombinin verimi artar

• Mrblar arkadasima yeni model airfel digifel premix kombi aldik fakat kombinin uzerinde mesela baymak lambert lpy kombideki gibi acma kapama tusu yok.kombiyi acip kapamak icin sigortasinimi indirip kaldiricaz

• victorybicer V kullanıcısına yanıt
    Sıcaklık ayarını en alt seviyeden bir kere daha indirirseniz -- yazıp kapanmış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Sıcaklık ayarını en alt seviyeden bir kere daha indirirseniz -- yazıp kapanmış oluyor.
    Hocam musluk kullanim suyunu mu petek suyunu mu en az derecenin altina alicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorybicer -- 21 Eylül 2019; 3:24:50 >
  • Selamlar arkadaşlar dublex 120 M2 eve almayı düşünüyoruz bu cihaz ve honeywell cmt727 i nereden en uyguna alabilirim acaba, teşekkürler

• Arkadaslar mrb arkadasin yeni evine airfel digifel premix kombiyi gecen montaj yaptirdik fakat kombide manometre olmadigi basinci ekranda gosterdigi icin cihaza kombiyi takan usta ekekrik baglantisi yapti ve tesisata su verdi.ve hala suan ekektrik baglantisi yapilmis vaziyette .yarin kombinin yetkili servisi ilk calistirma icin gelecek elektrik bagli yetkili servis baglayacakti garanti disi dermi.yoksa kablolari sokelimmi.

Sizler ilk acilista ne yaptiniz elektrik baglimiydi.mesela benim kombi baymak manometreli elektrik baglantisini yetkili servis yapmisti.beni aydinlatirmisiniz lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Selamlar arkadaşlar dublex 120 M2 eve almayı düşünüyoruz bu cihaz ve honeywell cmt727 i nereden en uyguna alabilirim acaba, teşekkürler
    https://www.enuygunkombi.com/airfel-digifel-premix-24-kw-20640-kcal-yogusmali-kombi-464

şurada en uyguna satılıyor.siteyi şahsen bilmiyorum ama forumda alan arkadaşlar oldu . kombinin orijinal baca ve dirseğini mutlaka ücretsiz isteyin
  • COLD BURNER DOOR TEKNOLOJİSİ

• honeywell 2008 buna uyumlu bağlantısı
  • bağlantı 1 ve 2 ye yapılmalı topraklama olmamalı resimde yanlış yapılmış paint ile doğru yeri ekledim ** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları

bende honeywell'e o kadar para vermeden önce araştırdım oradan biliyorum.henüz takmadım bilginize ürün kargoda gelince yeniden bilgi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 10 Ekim 2019; 14:24:25 >
  • Merhabalar; Netatmo marka termostat aldım. Servisler bi türlü bağlamayı beceremiyorlar. Forumda da hereks basit sen bağla diyor. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır? Nereye nasıl bağlarız?
  • xander35 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/netatmo-termostat-paylasim--112367082

buraya sorarsanız daha iyi olur
  • Arkadaşlar yeni ev aldık 170 m2 4+1 ev kombi alınacak airfel ve Viessmann kombi arasın da kaldık hangisini ve hangi model tavsiye edersiniz

• 10 numara kombi

• @disintgeration Bey , engin bilginizden yaralanabilir miyim acaba?Digifel Premix 29kw kombiden biraz daha verim almak için peteklere termo vana taktım , TRV leri dik değilde yan takmak için akış yönü ok larını dikkate almadım , Termo vana üstündeki akış yönü ok'u önemli midir acaba?Ok yönünün tersi istikamete sıcak su girişine bağladım da o yüzden soruyorum şimdiden teşekkürler.
  • hutaha kullanıcısına yanıt
    termostatik vana yere yatay olarak ve radyatörün giriş vanasına takılması gerekir. dikey montaj da da çalışır ama sıcaklığı daha hassas algılaması için yatay monte edilirse daha iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.