Şimdi Ara

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
575
Cevap
13
Favori
55.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamün aleyküm hocam termoteknik petek bide bosch 24 kw 2500 condens kombiler nasıl tavsiye edermisiniz
  • gaziylcn G kullanıcısına yanıt
    a.s.petek markasında sadece demirdöküm plus öneririm
    kombide ise bosch condens 2509 olur kaliteli kombidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gaziylcn G kullanıcısına yanıt
    hocam bosch condens 2300 de bak özellikleri güzel

• airfel yoğuşmalı kombiler artık 5 yıl garanti

** AİRFEL DİGİFEL PREMİX ** Kullanıcıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

airfel yoğuşmalı kombiler artık 5 yıl garanti

mrb bizim 3 ay once aldıgımız kombikerde dahil mi acaba
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    servis ve müşteri hizmetlerine sormanız gerekiyor
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Önceden alınan cihazlar için geçerli değil diyor. M.h

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seyyid47 S kullanıcısına yanıt
    o zaman yapacak birşey yok
  • Arkadaşlar benimde yenı tasındığım evde bu cihaz var ortalama tüketimim 40 gün için 384m3 çıkıyor yatak odası ve misafir odasının peteklerini kapattım suan sadece oturma odası,salon mutfak açık petekler 2 metre boylarında sizce normalmidir neler yapılabılınır?
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    oda termostatı ve termostatik vanalar kullanmıyorsanız alıp kullanabilirsiniz
    o nedir hocam kusura bakmayın biraz uzağım bu konulara ilk defa doğal gazlı eve geçtik çunki
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    hocam oda termostatını kablo ile kombiye bağlıyorsun ayarladığın derecede kombi susuyor
    termostatik vanayı ise peteğe monte ediyorsun o da peteği kısıyor ayarladığın derecede
    forumda konuları var

• Merhaba, bu cihaza kablosuz oda termostatı takabiliyor muyuz yoksa illa kablolu mu olmalı? Kabloyu sağdan soldan geçirmek istemiyorum, termostatı salona koyacağım, kombi balkonda, arada mutfak var, uzun yol var, kablolu hoş olmaz.
    Be önerirsiniz?

• Beetleguese kullanıcısına yanıt
    on-off herhangi bir kablosuz oda termostatı bağlanabilir.
    kablosuz oda termostatı olarak en iyiler siemens rev 24 rf,honeywell cmt727,danfoss tp 5001rf
    programsız aç kapa olarak honeywell dt92 var
    daha uygun fiyata intherm mrl 300 rf satılıyor
    hocam honeywell cmt727 öneririm . tpi algoritma özelliği de vardır 10 numara kablosuzdır
    Çok teşekkür ederim.
    Bu arada bugün kombim takıldı, yarın servis gelip açacak.
    İnşallah bir sorun sıkıntı olmadan uzun yıllar kullanırım.
    Öncelikle ayarlarını nasıl yapmalıyım? Neler yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?
    Evet servis gelip anlatacak ama hemen yapıp kaçıyorlar bana daha profesyonel yardım lazım

kombinin fazla bir ayarı yok basit cihazlar.sıcak su ve kalorifer düğmeleri ile kombiye su basmak için vana ve manometre var bunlar sizi ilgilendiriyor.bunları servise sorun öyle hemen kaçamazlar size kombinin ayarlarını anlatmak zorundalar.eğer kaçarlarsa çağrı merkezini arayın şikayet edin.
    oda termostatı alsaydınız servis eve gelip oda termostatının uçlarını anakarta bağlardı bu işlem ücretsizdir
    Henüz oda termostatı almadım, soğuklar da geçti gibi, bu kış bu şekilde kullanıp önümüzdeki sene oda termostatı almayı planlıyorum, hem aradaki farkı da görmüş olurum.
    Termostat önerileriniz için de ayrıca teşekkür ederim, sormadan önce arasaydım aslında önceki sayfalarda varmış yazdıklarınız ama tekrar yazdığınız için de teşekkür ederim :)

rica ederim ayrıca çok kaliteli bir kombi aldınız onu peşinen belirteyim tabii beyaz eşya,kombi biraz şans işi ama gerçekten 10 numara kombidir. önceki mesajda yazdığım gibi servis eve gelince çekinmeden ayarlarını sorun
    bu onların görevidir.öyle garantiyi onaylayıp kaçalım yapmasınlar. kalorifer devresi nasıl açılır sıcak su devresi nasıl açılır
    kombiye su nasıl basılır,yaz kış ayarı nasıl? manometrede bar kaç numarada olacak bu tip soruları sorun anlatmak zorundalar
  • Disintegration hocam, bu kombiyi mi önerirsin, eca proteus premix mi? Hangisi uzun ömürlü ve tasarruflu olur?
    Dairem 125 m2. kombi balkonda. petek uzunluğu yaklaşık 6-7 metre. ara kat.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.