Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen haftalarda yabancı bir forumda yorum görmüştüm eski ekipteki herkesi toplayacaklar, hepsi birlikte çalışıp kurtulacak ve final yapacak diye.O zaman pek ihtimal vermemiştim ama Trip'i görünce anladım ki büyük ihtimal öyle, muhtemelen son sezonu olacak dizinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Geçen haftalarda yabancı bir forumda yorum görmüştüm eski ekipteki herkesi toplayacaklar, hepsi birlikte çalışıp kurtulacak ve final yapacak diye.O zaman pek ihtimal vermemiştim ama Trip'i görünce anladım ki büyük ihtimal öyle, muhtemelen son sezonu olacak dizinin.

Deme öyle ya üzdün :(

Hocam yorumda hatta orijinal ekip birlikte çalışacak demişti, o biraz uçuk gelmişti bana. Ama Mace öldü, Mack'te ölürse veya başka bir şekilde uzaklaşırsa, Fitz de sonradan aralarına katılırsa birinci sezondaki tanıştığımız ekip oluyor işte sana. Aslında çok güzel düşünülmüş bir final olur. Şuan için dizinin durumu da belirsiz, o yüzden bence yapımcılar Agent Carter gibi havada kalmasın diye bu sezon tamamen konuyu bitirecek. Yani geçen sezon sonundaki gibi, gelecek sezonla ilgili, LMD falan ipucu koymayacak, 5.sezon onaylanırsa ondan sonra hazırlıklara başlayacaklar. Böylelikle iptal olsa bile tam bir dizi izlemiş olacağız.

• Her geçen bölüm heyecan daha da artıyor.

Trip, Mace, May, Fitz. Ne diyeceğim şimdi. Mace'in ölmesi kötü oldu. Ama sonunda May gerçekleri anladı. Ve sonunda bizim Skye tekrar Daisy oluyor. Trip'in geri dönmesi de çok güzel oldu resmen eski ekip bir araya geldi. Ama Fitz daha da piskobat oldu. Aida'nın bakışlarından Fitz'in babasında bi gariplik olduğunu anlamıştım zaten. Resmen Aida'yı övmek üzerine yapılmış program gibi.

Bölüm öyle bi yerde bitti ki geçen bölümden daha da heyecanlandım. Sonunda güç iyilerin tarafına geçiyor. Aksiyon başlasın :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi son dokuz bölümdeki en yüksek ratinge ulaşmış bu bölümde.
  • Bu trip kimdi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers nerede ya?

• Trip
    Daisy'nin inhuman olduğu bölüm ölen kişi.

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Hatırladım hocam sağolun

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Dizi agents of hydra olunca sanki 2-3 vites artırdı.Umarım bu şekilde bir sezon devam ederler ama pek olası görünmüyor..
  • Marvel deli gibi para basıyor başlarım reytingine dizi fevkalade ilerliyor devam etmezse daha da marvel filmlerine giderken 2 kere düşünürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Marvel deli gibi para basıyor başlarım reytingine dizi fevkalade ilerliyor devam etmezse daha da marvel filmlerine giderken 2 kere düşünürüm

Devam etmeme mevzusu nereden çıktı yav? Çok güzel bir dizi devam etmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Marvel deli gibi para basıyor başlarım reytingine dizi fevkalade ilerliyor devam etmezse daha da marvel filmlerine giderken 2 kere düşünürüm

Reytingleri düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Reytingleri düşük.

Sıkıntı reyting ise geçmiş olsun. Acımazlar.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Hep düşüktü zaten yeni bir şey değil ama bir şekilde devam ediyor Ancak aradan sonra reytinglerde bir toparlanma oldu ben iptal olcağını düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Para bassa da şirket sonuçta, kar getirmeyen ürünü piyasadan çeker.

Bu sene epey düştü, hatta geçen sezona göre %36 düşmüş, aradan önceki ratingler ABD kanallarının hiçbirinde kabul edilebilir değil, aradan sonra biraz toparlanma var ama dediğin gibi, umarım yükselerek devam eder.

@mares626
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Para bassa da şirket sonuçta, kar getirmeyen ürünü piyasadan çeker.

Bu sene epey düştü, hatta geçen sezona göre %36 düşmüş, aradan önceki ratingler ABD kanallarının hiçbirinde kabul edilebilir değil, aradan sonra biraz toparlanma var ama dediğin gibi, umarım yükselerek devam eder.

@mares626

pazarlama stratejisi için tutarlar en basitinden çünkü büyük bi maliyeti olduğunu sanmıyorum.

Şahsen Marvel evrenini canlı tutuyor her ne kadar filmlerle bağlantıyı iyice azaltsalarda göndermeler bazı ufak diyaloglar falan MCU'yu canlı tutuyor bana göre.

Aşırı bi maliyeti yoksa ki hiç sanmıyorum kesinlikle tutulmalı.

Gerçi en başta hata kendilerinde dizi MCU ile daha paralel gitse reytingleride yükselir.

• Agent Carter'ı bitirdiler buna dokunmasınlar bari. Hem filmlerle de bağlantısı var. İlerde nasıl bağlantı kuracak merak ediyorum. Aslında avengers, Nick Fury gibi karakterler arada bi uğrasa reytingler tavan yapar.

• Framework'te kaptan amerika falan yok mu ya hydra falan var ama

• Son bölüm neydi öyle ya Bu dizi her bölüm daha da efsane oluyor

• https://moviepilot.com/posts/4008941

"I think we're best saying that's classified. It's definitely classified, but keep watching."

Demiş yapımcı Bobbi ve Hunter'ın dönüşü hakkında. Sezon sonuna doğru görebiliriz.

Bir de bu var:

.

(
    )

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.