Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37113712371337143715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 gecedir buradayım , şu an mövenpick dondurma yok uzun zamandır da gelmemiş , ilk gün sadece çilekli olandan 2 top yedik (o an ilgili çalışana sorduğum da uzun zamandır biz de bekliyoruz gelmedi sanırsam en az 15 gün daha gelmeyebilir) dedi. İstersen ara sor , öğrenirsin. Bura da hizmet zayıflamış , garsonlar masaya gidince ne içersiniz diye sormuyor bile , neymiş efendim saat 10:00 dan sonra kahvaltıya gelen misafirleri belli bölümlere oturtmuyorlar , 2 gün üst üste geç gelenlere söylediler. Merak etmesinler , bu olumsuz yorumları gerek genel müdüre mail olarak , gerekse tripadvisor ada yazacağım. Havuz başında ki havlu yerinde 2 gündür havlu kalmadığını ilk defa bu otelde gördüm. Buraya bu sene gelenler de aynı şeyi söylüyor , hizmet burada zayıflamıiş ve istenilen beklentiyi karşılamıyor. Havuz dolu ve şezlong bile bulmak zor. Bir tek denizi güzel ama Tekirova dan da iyi değil. Alacarta ücret vereceksem ben ne yapayım o oteli standart oda kiralayanlardan 15 Euro karşılığında yararlanacakmışım. Bira , kola kutu da artık o kadar da olsun buranın geceliği 149 TL . Ama kısacası bu puanı kesinlikle hak etmiyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Arkadaşlar seyahat hattından alınabıilecek yurtdışı oteller için eskiden bookinturkey bakaniliyorduk. Şu an bakılmıyor. Nereden bakabiliriz acaba seturun anlaşmalı yurtdışı otellerine?

Yokmu sorumu cevaplayacak bir adam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glownshow G kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa önce paylaşılmıştı. Nationality kısmını Turkey olarak değiştirip arama yapın.

http://setur.megatour.fr/osp/search/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • glownshow G kullanıcısına yanıt
    Böyle bekleyip tekrar hatırlatacağına birkaç sayfa geriye baksan bulursun. Birileri yazmıştı yeni adresi.

• Güncel uçak bileti (Avrupa)

THY de 466 TL,

Seyahat hattı 519 TL,

Puan ile 230 TL lik puan. Yaklaşık 2.25 oran.

. Senelik 2500 TL puan limitinden 500 tl lik kullanım hakkım kalmıştı. 2 kişilik bilet alıp tükettim.

THY de güzel kampanya var bugünlerde incelemenizi tavsiye ederim.

• LsT kullanıcısına yanıt
    Ekim ayını kapsayan bir kampanya gelmez diye düşünüyorum. Yılbaşı abd kampanyası yaparlar muhtemelen eylül ayında.

Bir de sf çok soğuk oluyor gittmeyi düşündüğünüz tarihlerde, bilginiz olsun

• Arkadaşlar Doğum gününde joker vadaa ekstra puan kazanımı devam edıyor mu?yarın Doğum günüm arabayı servıse goturecektım

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    haziranda kullandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever Müslüman Türk -- 24 Temmuz 2017; 22:9:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

10 gün kaldım golf otel de her gün muz ve kavun vardı. Size nasıl denk gelmedi bilemiyorum. Ana bina da belki yoktur bilemiyorum çünkü sadece öğle yemekleri gidiyordum..
    Animasyon yerine televizyon izlediyseniz çok şey kaçırmışsiniz demektir. Her gün değil ama bazı show lar çok üst düzey
    mesela keep balance show muhteşem. Bisiklet show da güzeldi. Las vegas ta cirque de soleil bile izlemiş birisi olarak keep balance çok başarılı. Animator lerin yaptıkları kötü ama çok lüks Hotelde dahi rus dansçı kızlar çıkıp direk dansı yapıyor disko müziği eşliğinde. Bana bunlar çok sıkıcı geliyor. Onların da kaliteli show haftada bir iki anca çıkıyor.

5gün kaldım temmuz 1 temmuz 6 arası akşam yemeklerinde gala gecesi hariç hiç muz görmedim.iki gece kavun gördüm 1 si gala gecesiydi 1 de ilk gün o da bitti dedi kalmadı kavun. Sadece 1 gece o da gala gecesi kiraz gördüm sadece 1 gece . Animasyon iki gece iyiydi diğerleri 5 para etmez belek otelleri kaliteli oteller her gecesi ayrı olması lazım bu sentido zeynep kesinlikle değil.diskoyu bir gece dolu görmedim 1-2 kişi ya oynuyor ya oynamıyor. Otelin iskelisi kaliteli ona hiç lafım yok büyük ve güzel iyi yani. Ama iskelede disko olması ne kadar doğru tuvalet ihtiyacın için devamlı kıyıya mı gidip gelinecek saçma . Sentido zeynep Otel cimrilik yapıyor yada benim gittiğim dönemde yaptı hizmet eksik ve malzeme eksikti . Bunlar giderilirse otel bir şeye benzer

hocam mayıs ayında kaldım valla suşi ve ördek eti vardi son gece :)))

• Yakın zamanda Kıbrıs için uçak bileti alan varmı katsayı ne durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentido hakkında çok şey söylerim de arkadaşlar artık cidden sabah kahvaltısinda ne ilginç geldi bana söyleyin vay be şu ada varmış dediğiniz ne oldu

Sabah kahvaltısında sarı leblebi mi ya da yer fıstığı mi olurmus si.diye kadar goren var mi , bir kişi bile almadı desinler diye konulmaz bir şeyler insanlar almıyor arkadaş

Bi arkadasin dediği gibi cevizi koy kuru üzüm koy fındık koy bak nasıl alıyor insanlar

Bana sabah kahvaltıda en iyi gelen şey iki sabah hellim peynir kizarttilar buydu

Başka hic birsey yok.. şunu kahvaltıda yedim çok farklıydı sadece bu u sentido gördüm desin ya da cidden farklı bir tad diyebileceğimiz kahvaltıda bir şey yok maalesef...

Siz yani savunan arkadaşlar ya sabah erkenden havluyu koymaya gittiniz ya da cidden sabahları ya güvenlik arkadasa en yakın yere kaldınız ben 5 günün 4 günü oralara kaldım 1 gün yeter deyip 7 de gittim yine sadece ikinci sıraya kaldım :) adış konusunda olduğumu biliyoruz arkadaşlar kusura bakmayın konuxhakkinda 3 yorumumu yazdım gelecek dönemde bu başlıkta tavsiye isteyenlere bu bilgileri kesinlikle verecegim

Alkol içmiyorum ama içeceğin yanında cips ve çerez yemeyi seviyorum toplamda içecek verilen 5 6 yerin sadece birine bunların verilmesi ve tezgah altına konulması ne kadar doğru ben yok falan zannettim iskele de sordum sadece pool barda olduğunu söyledi bu normal mi ?

Ya da gerçekten pastane ye gidip çayın yanına gerçekten yiyecek bir şey bulamadığınızda ne yapılabilir diye aklınıza gelmedi mi ben Pastaneyi serinlemek için kullanıp çay içmek için girdim genel olarak :)

Bakın otelde büyük kampanya olmadıkça gitmem dedim ve TripAdvisor a da yazmaktan vazgeçtim dediğim gibi Türk gitmesede o Otel dolacak bunu adım gibi biliyorum

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Hocam nereye aldınız bu puana ? Birde hangi tarih acaba ?
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    biz brüksel aldık. şu an thy de kampanya var, 350-450 liraya gidiş dönüş bilet bulunuyor. mart'a kadar olan uçuşlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

Bir ay kadar önce hiç vadesiz hesabım olmadan adios kart aldım, 15 gün kadar önce arayıp premiuma çevirttim. Dolayısıyla sorunsuz alabilirsiniz

Cevabınız için teşekkür ederim.

Kart alırken niye direk premium almadınız da sonradan geçtiniz? Direk premium verilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

Bir ay kadar önce hiç vadesiz hesabım olmadan adios kart aldım, 15 gün kadar önce arayıp premiuma çevirttim. Dolayısıyla sorunsuz alabilirsiniz

Cevabınız için teşekkür ederim.

Kart alırken niye direk premium almadınız da sonradan geçtiniz? Direk premium verilmiyor mu?

Rica ederim, öyle bir tercih seçeneğim yoktu, internetten başvurdum direk normal kart geldi. Sonra arayıp premiuma geçtim.
  • Aknyldz kullanıcısına yanıt
    Limiti 8k ve üstü geldi sanırım ondan premium yapabildiniz

• Merhaba benim şöyle bir durumum var: ağustosun ortasında Çin'e gidiş dönüş yapacak şekilde bir bilet almam lazım hatta bir arkadaşımın biletini de ben alıcam ve bu bilet bedelleri bana dolar cinsinden elden iade edilecek. Böyle bir limite sahip tek kartım adios (yaklaşık 7-8 bin tutacak 2 kişi). Ben de bu durumdan nasıl en karlı çıkabilirim diye düşünüyorum 31 Temmuz'a kadar harcama hedefim var onu da (hatta 2 katı kadar tutuyor) bu bilet alımıyla halledicem. Şimdi Ağustos'ta setur kampanyası gelse harika olurdu (3000'e 150 gibi) ancak bu vakitten sonra gelmez heralde. Yine de seturdan yani seyahat hattından alsam sıradan bir acenteye göre çok daha fazla puan kazanırım diye düşünüyorum ancak seturun bana üzerinde dolar cinsinden bilet tutarı gösteren bir fatura düzenleme ihtimali nedir? Onun dışında biletin fiyatı indirim vs benim için önemli değil geri iade alacağım için, önemli olan maksimum puan kazanımı bununla ilgili öneriniz ya da kaçırdığım aklıma gelmeyen herhangi birşey varsa öğrenmek çok iyi olurdu

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    veya 4k ve üstü geliriniz olduğunda premium gelir.
  • 20 TL opet iadesi yatmış.
  • Arkadaşlar merhaba,

Seyehat hattını arayıp bana yönlendirdikleri link üzerinden arama yaptım fakat bölgeler bile çıkmıyor. İtalyada otel arıyorum ama 3-5 otel gösteriyor ve saçma yerlerde. Booking üzerinden seçip bu otel var mı? Şu otel var mı gibi mi arıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 37113712371337143715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.