Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36443645364636473648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece Premium diye biliyorum bende
  • Seyahat hattından aradılar Bodrum titanic için 500 TL eksik çekip kampanyadan şimdi fiyat farkı için puan talep ediyorlar napsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 27 Nisan 2017; 10:25:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Seyahat hattından aradılar 500 TL eksik çekip kampanyadan şimdi fiyat farkı için puan talep ediyorlar napsam bilemedim

Eksik çekim yapılmışmıydı gerçekten?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

quote:

Seyahat hattından aradılar 500 TL eksik çekip kampanyadan şimdi fiyat farkı için puan talep ediyorlar napsam bilemedim

Eksik çekim yapılmışmıydı gerçekten?

Evt titanic Bodrum 199 du 149 çekmişler

Bize ödetirler siz ödemezseniz dedü benim içim rahat etmedi 500 TL puan da az depil

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Gerçekten eksik çekilmişse neye tereddüt ettiniz anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

başka otel mi baksam dedim Nirvana aynı dönemde fark ödemeden alabiliyorum yada 21 ağıstos sonrası Hilton Türkbükü verebileceğini söyledi fark olmadan

Diğer tatilim temmuz sonu belekteydi bununla birleştirip Belek'ten Bodrum'a 24 temmuzda geçsek Deniz nasıldır. Hava temmuz sonu Nasıl olur Bodrum'da Bunlar için kararsız kaldım. Araçla gideceğim 5 gün Antalya ordan 5 gün Bodrum yapsam mı dedim. 2 çocuk aklımda deli sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 27 Nisan 2017; 11:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Üye

Katsayıları düşürmüşler.

Geçen ay 2,4 ile Uzakdoğu bileti aldım normal Adios kartımla

Premium için 2,7 normal Adios kart için de 2,4 katsayı vardı yurt dışı uçak biletlerinde.

Geçen sene premium ile 2,1 oran ile Filipinler bileti almıştım.

O halde oranı arttirmislar fakat tekrardan düşürmüşler. Tam da bu hafta bilet alacaktım.

Aslında 2,2 den düşük olmazsa mutlu olacaktım fakat 2.7 yi öğrendikten sonra nasıl mutlu olayım.

1 hafta ile kaçırdım. 135tl wp fazla kesilecek. 2 aylık market kampanyası icerdeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TLcard kampanyaları cüzdanda görünmüyor mu? ona mesajla mı katılacağız?
  • [][][] kullanıcısına yanıt
    NFC'yi aç hocam. O zaman olur. Ben kötü g3 ile yapıyorsam s7 ile her türlü yaparsın sen.
  • deblod kullanıcısına yanıt
    4. gün belli olur hocam. Hangi sitenin kampanya yapacağını kestirmek zor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

başka otel mi baksam dedim Nirvana aynı dönemde fark ödemeden alabiliyorum yada 21 ağıstos sonrası Hilton Türkbükü verebileceğini söyledi fark olmadan

Diğer tatilim temmuz sonu belekteydi bununla birleştirip Belek'ten Bodrum'a 24 temmuzda geçsek Deniz nasıldır. Hava temmuz sonu Nasıl olur Bodrum'da Bunlar için kararsız kaldım. Araçla gideceğim 5 gün Antalya ordan 5 gün Bodrum yapsam mı dedim. 2 çocuk aklımda deli sorular

Temmuz sonu Bodrum deniz sıcak olur. O bakımdan sıkıntı yapmayın.

• zknclk kullanıcısına yanıt
    Gg ye 1000/100 gelecekmiş forumda gördüm

• mx0131 kullanıcısına yanıt
    On numara olur. Almam gereken şeyler vardı. N11, hepsiburada da yapar umarım. Ben de sizin gibi takipteyim.
  • zknclk kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/cok-yeni-1-15-mayis-gittigidiyor-cuzdan-ile-100-tl-worldpuan--125834685#125834685

• Vaktin varsa SETUR üzerinden hergün bilet fiyatlarını kontrol etmeni tavsiye ederim. Fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor.

Ben Singapur gidiş Bangkok dönüş olarak THY ile direkt uçuş şeklinde aldım biletlerimi.

Normalde Qatar - Etihad - Emirates - Singapore Airways biletleri uygunken THY ile direkt uçuşları aynı paraya aldım.

Ertesi gün aynı biletlerin fiyatları tavan yaptı hala da bakıyorum inmedi. Bir gün Emirates uygun oluyor bir gün Qatar bir gün diğeri takip edip doğru anı kollamak lazım.
  • Bir Üye kullanıcısına yanıt
    https://www.skyscanner.com üzerinden kontrol ediyorum.
    Dediginiz gibi 1 hafta önce THY direk ucuslar uygundu suan fiyatlar damping olmus.
    Qatar airways uygun suanda bakalim ne olacak 1 hafta daha beklemem gerekiyor bilet icin. Umarim fiyatlar artmaz.
  • Arkadaşlar selam
    gıda market kampanyasına daha önce yapı kredi cüzdan kampanyasındam katılım sağlamıştım daha önceden 100tl lik alışverişim vardı... bugün migros dan 100tl hediyem karta yüklettim ve 10tl puan kazandınız diye sms geldi sonra yine bugün kipa para yüklenen karta 100tl yüklettim ama 10tl puan kazandınız smsi gelmedi sizce pürüz nerde?

Şimdi dikkat ettim de verdiği slipde türkiye iş bankası diyor alırken söyledim halbuki yapı kredi olarak çekilsin diye bir şey olmaz ortak pos demişti. Sıkıntı acaba burda mıdır???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodiag -- 28 Nisan 2017; 19:33:12 >
  • zodiag kullanıcısına yanıt
    evet sıkıntı orada. Ortak pos olsa bile menüye girip ykb uygulamasını seçmeliydi kasiyer.
  • Bu adios adam gibi seyahat kampanyası yapmayacakmı? Daha önce 500 TL puan ile dünyanın herhangi bir yerine bilet alınabiliyordu artık yok mu bu şekilde kampanyalar? Puan kazanımı zorlaştı harcarken katsayılar iyice düştü. O zaman ne anladım ben bu işten hem bunu takip edicem kampanya vs peşinde koşucam hem de doğru düzgün bir faydasını göremeyeceğim. Böyle giderse bu kartı kullanan kaç kişi kalacak merak ediyorum.
  • Selamlar,
    Gıda Market kampanyasında ilk alışverişimi adiostan yapmıştım. 2. Alışverişi Eşime verdiğim yine kendime ait olan Play Card ile yapınca 10 TL puan yine kazanır mıyım? Kazanırsam puan hangi karta yüklenir bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 36443645364636473648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.