Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    no one lives forever 2
  • Yalvarırım ya sırf bunun için üye oldum biri şu oyunu harırlasın bilsin tee eskiden volfied, doom, jjr ve bunu oynardım pcde ve gamer hayatımın bailangıcıdır ama adı yok şuan ve delirdim 2,5 saat oldu google ile anlaşamıyoruz. Burada bir arkadaşta yazmış ama cevap veren olmamış 20 küsür sayfa da baktım yok. Yarın yola çıkıcam nolur be size güveniyorum
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pebblesplanet P kullanıcısına yanıt
    Verdiğin resmi google images de arayınca supaplex adlı bir oyun çıkıyor. Buna benzer başka bir oyunsa chips challenge olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa277

Verdiğin resmi google images de arayınca supaplex adlı bir oyun çıkıyor. Buna benzer başka bir oyunsa chips challenge olabilir.
    Ben de arattım, aynen Supaplex bence de.
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
  • Arkadaşlar, cevap verdiğim vakit doğru mu yanlışmı cevapladığımı bilmiyorum. Teşekkür falan istemiyorum. Eğer soru soruyorsanız ve cevap aldıysanız bir zahmet Doğru, ya da yanlış yazın.
  • Benim de oynamayı çok istediğim ama adını kesinlikle hatırlayamadığım eskiden oynadığım bir oyun var. Oyun FPS türünde, oyunun ilk başında gece yağmurlu bir günde ve şehir içinde bir köprüde başlıyoruz etrafta arabalar var, sokak lambaları ve pencere ışıkları etrafı aydınlatıyor, biraz arka tarafta hayat kadını tarzında bir kadın sigara içiyor, yan taraftan köprünün altına inince de köprü altında oturup şarap içen evsiz yaşlı bir adam vardı. Oyunu oynadığım tarihler sanırım 2006-2009 arasıydı tarihi tam hatırlamıyorum, küçük olduğum için ve o zaman İngilizce bilmediğim için oyunu çözememiş ve hiç ilerleyememiştim. Ayrıca sanırım oyunda sigara içme gibi bir mekanik de vardı. Oyunun ismini bulabilene çok çok duacı olucam.

• fazliakin kullanıcısına yanıt
    Mob Enforcer olabilir, olmayadabilir.
  • Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi sabah yapmak aklıma geldi ancak ve bamm! Doğruuu hatta en güzeli de iosda da varmış direk telefon pc heryere indirdim. Elimden gelse ps4 e de indirirdim djslsmlaks çok tişikkir idirmmm 🤤

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Supaplex ya doğruu ama şerefsiz ilerleyince hala zor namanakak ama ossundu 🤤 teşekkürler herkese.

Bu arada bu sabah İstanbul’a yola çıktım hani keyfimden vermediğim bi cevap değildi.

• Pebblesplanet P kullanıcısına yanıt
    Sana demedim, eğer birkaç sayfa yazdıklarıma bakacak olursan yarısından çoğuna cevap verilmediğini görürsün. Ben merak ediyorum doğru mu yanlış mı söyledim diye kimse cevap vermiyor. Haliyle sinir bozucu oluyor.
  • Arkadaşlar öncelikle oyunu 2010 yıllarında oynadım. Oyun araba pisti yapıları yapmamızı sağlıyor. oyun herhangi bir pist yapıp veya parkur arabayı oradan deneyebiliyoruz.
    Yardımcı olursanız sevinirim
  • Leagueixium L kullanıcısına yanıt
    Trackmania Turbo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    benim bahsettiğim oyun bu değil
    Ortam olarak biraz benziyormuş, ilk açtığımda bu mu değil mi diye düşündürdü fakat bu değil bahsettiğim oyun 1940'larda değil daha ileri tarihlerde geçiyordu sokaklardaki otomobiller eski değildi.
  • Merhabalar,
    aradığım oyunu sanırım 2000lerin başı gibi oynamıştım. Oyun sidescroller tarzı yani mario, metal slug, trine gibi. grafikleri o zamana göre iyiydi. Hatta 2.5D bile olabilir. Windows'ta oynamıştım.
    Sanki kontrol ettiğimiz karakterde polis üniforması veya benzeri vardı. Bölümlerin ilerleyen kısımlarında mavi büyük bir robota binip onunla ilerliyorduk,sürekli değil ama bazı yerlerde. Ana düşmanda da sarı renkli bir robot vardı. Hatırlayabildiklerim bu kadar. Bilen birileri çıkar umarım
  • gokselc12 kullanıcısına yanıt
    Captain Commando ya benziyor anlattığın.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Yok değil maalesef. Grafikleri retro tarzı değildi.Dövüş oyunu da değildi.
  • Merhabalar bende hatırlamaya çalıştığım birkaç oyunu sormak istiyorum sizlere.

İlk oyun, 2000li yılların başlarında oynardık okulun bilgisayar odasında ;) Oyun FPS modunda, elimizde bir pompalı veriyor oyun etraftan köpekler falan geliyor, sağdan soldan ateş eden adamlar çıkıyor vs.

İkinci oyun ise; 2005den sonra oynamıştım. Rusya'nın işgalini konu alıyordu oyun yanlış hatırlamıyorsam. Biz milis kuvvet olarak oynuyoruz ve bölümleri geçtikçe diğer milisleri de ekibimize alarak, işe alarak bir takım halinde çarpışıyorduk.

Şimdiden teşekkür ederim, yardımlarınız için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Merhabalar bende hatırlamaya çalıştığım birkaç oyunu sormak istiyorum sizlere.

İlk oyun, 2000li yılların başlarında oynardık okulun bilgisayar odasında ;) Oyun FPS modunda, elimizde bir pompalı veriyor oyun etraftan köpekler falan geliyor, sağdan soldan ateş eden adamlar çıkıyor vs.

İkinci oyun ise; 2005den sonra oynamıştım. Rusya'nın işgalini konu alıyordu oyun yanlış hatırlamıyorsam. Biz milis kuvvet olarak oynuyoruz ve bölümleri geçtikçe diğer milisleri de ekibimize alarak, işe alarak bir takım halinde çarpışıyorduk.

Şimdiden teşekkür ederim, yardımlarınız için..
    İlk oyun Serious Sam olabilir mi?

İkinci oyun hiç emin olmamakla birlikte Blitzkrieg olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.