Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen yatıyor kalkınca banyodan ağzının dikili oldugunu görüyor evet kendimiz yönetıyoruz kapı kilitli camlar bir şekilde kapatılmıs ıyıce dısarıdan ısık gelmiyor. Ona ait olmayan nir telefon var ve bir tek numara mesaj atıyor ama karşıdan cevap geç geliyor.. Tanımadığı biri ve arıyor ama karakter konusamıyor agzı dikili olduğu için grafikler görüntüler gerçeğe yakın simülasyon deniyor sanımrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luinnnnn -- 5 Mart 2019; 2:13:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Askıya alınmıştır uyarısı var

• Materia01 kullanıcısına yanıt
    Aynen yatıyor kalkınca banyodan ağzının dikili oldugunu görüyor evet kendimiz yönetıyoruz kapı kilitli camlar bir şekilde kapatılmıs ıyıce dısarıdan ısık gelmiyor. Ona ait olmayan nir telefon var ve bir tek numara mesaj atıyor ama karşıdan cevap geç geliyor.. Tanımadığı biri ve arıyor ama karakter konusamıyor agzı dikili olduğu için grafikler görüntüler gerçeğe yakın simülasyon deniyor sanımrm

• Luinnnnn L kullanıcısına yanıt
    Araştırdım, bulamadım ama böyle bir şeyi oynadım sanki, şimdi ben de gerçekten merak ediyorum ismini. Eğer bulursanız beni de haberdar edin lütfen, gerçekten merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Materia01 -- 5 Mart 2019; 5:11:52 >
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki o değil Star wars serisinden bir oyun değildi. yanıtın için Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArataVX

Ne yazık ki o değil Star wars serisinden bir oyun değildi. yanıtın için Teşekkürler.

Olabilir mi?

• Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar.Çok eski 2 tane oyunu soracağım.

1.cisi Arabalarımız olurdu açılıp-kapanan köprülü haritalar olurdu arabaların rüzgarlıkları olmasada araç köşelerinden beyaz dumanlar(izler) çıkardı. Oyun açılınca sekmeler soldaydı, bide checkpointli yarışlar vardı modifiyeli araçlar ve yarış türleri vardı yani Böyle yayınlanmamış konsept araçlar vardı yarışlarda checkpoint gibi yeşil nnoktaların içinden geçilerek yapılırdı bulursanuz Allah razı olsun.

2.cisi ise biz bi polis kadınız bu oyun hem yarış hem fps(3.cü şahıs içeriyor)'dir, polis araçlarını kullanabiliyoruz bazı şeyleri(yol kenarlarında veya bina köşelerindeki baloncuk içindeki silah resimli şeyleri) alarak araca silah donatabiliyoruz koniegseggg ccx(bizim kullanabildigimiz) araçları ve hum-vee(oyun misyonu icinde bizi takip eden) araçları vardı özel bi araç olan sarı üstü açık araba vardı araçlardan inip silahla düşmanları vuruyorduk köprüde düşmanlar felan vardı.Anlayacagınız araç içinde sürüşte var araçtan inince fpsde var özel görev vardı bi tane bi binadaki teröristmiydi n eydi onları öldürerek içeri girmemiz gerekiyordu düşmanımızda kadındı gözlüklüydü matrix gözlüğü gibi bi misyondada bize helikopterle saldırıyordu. Bilgilerim bu kadar inşallah en kısa sürede cevap verirsiniz.Ha unutmadan bunları en son 2000lerden sonra oynamıştım 1999lerden kalma bi oyun değil yanılmıyorsam PCden oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DestroieDBB -- 9 Mart 2019; 12:54:26 >

• Merhaba arkadaşlar. Yıllan önce CD oyun veya pc oyun isimli bir dergi almıştım ve 2 cd vermişlerdi biri içinde demo oyunlar ama o zamana göre yüklü oyunlar (yklaşık 4-5 ten) bir CD içinde de 100 oyun vardı ve orada bir oyunun bağımlısı olmuştum. Oyun şu şekilde, bir amca var uyuyor evinde gece robot gibi sarı renkli armadillo kullanan birisi rahatız ediyor bu amcayı ve uyandırıyor kızıp peşine düşüyoruz. Serüven böyle başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam adamın kıyafeti maviydi ve polis şapkası gibi bir sapsaki vardı. Hatta düşman askerlerini kendimize çekme özelliğimizde vardı. 2d bir oyun. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yıllar sonra gelen edit: oyunun adı handkerchief

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan5005 -- 14 Kasım 2019; 22:55:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba bir oyun arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. yeni bir oyun değildi çok çok eski bir oyun da değil sanırsam 2010 yılı civarında oynamıştım. Half life ve serious sam benzeri bir oyundu. sürekli peş peşe canavarlar geliyodu. iskelet falan vardı. mevcut haritada ilerlemek için o alanda 2 kez falan canavarları temizleyip tekrar gelmesini bekleyip tekrar temizliyodum. hatırladığım tek bir bölümü var; Uzun ve yıkılmış bir köprü arabalar hasarlı. Kıyametteki bir köprü diyebiliriz. Umarım bulabiliriz şimdiden teşekkürler herkese :D
  • MertCsknn M kullanıcısına yanıt
    Kör sallıyorum painkiller serisinden birşeyler.

• ArataVX A kullanıcısına yanıt
    Kör sallıyorum ikincisi rouge trooper olabilir. Super star wars da olabilr. Killzone ya da resistance serilerinden de olabilir niye hepsinde dev robot vardı diye aklımda kalmış.

• Luinnnnn L kullanıcısına yanıt
    i don't have a mouth to scream kör sallıyorum.

• Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef değil

hocam çok araştırdım hem google hem youtube yazmadığım şey kalmadı ama sanırım bu oyun değil. hem ingilizce şekilde hem türkçe şekilde aradım yine de bulamıyorum o sahneyi.
  • Japon RPG türünde bir oyundu. Fantastik tarzdaydı. Thir person oynanışa sahipti. Devil may cry gibi yaratıkları öldürüyorduk ve bir tuşa bastığımız zaman bizim yardımcı canavarımız çıkıyordu ortaya. Baya hoş grafikleri vardı.
    İ have no mouth and i must scream oyunun doğru adı. Ama çok eski bir oyundur. Bahsettiğiniz oyun bu değildir muhtemelen.

Bir de oddworld serisindeki karakterin de ağzı dikili. Ama bu da değildir herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancenden -- 13 Mart 2019; 23:44:0 >
  • psgor P kullanıcısına yanıt
    Bu tür çok var hocam biraz daha spesifik detay vermeniz gerekli.

Birde wave survival, horde survival games diye ara.

araştırıyorum şimdi hocam.
  • en az 10-12 yıl önce oynadığım oyundan bahsedicem daha koca ekranlı bilgisayarlar piyasadan silinmemişken bir oyun vardı. Oyun bulmaca gibiydi anlatıyorum. Ekranda 100 tane kare fayans var diyelim siz bunların birinde başlıyosunuz bir de karşıda bir yerde kapı var. O fayansların hepsinin üstünden geçmek şartıyla hemde 1 kez geçmek şartıyla kapıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sonra bir sonra ki farklı dizilimde olan fayanslarda bir bölüm geliyor. Kuş bakışı bir oyun karaktere üstten bakıyorsunuz. Fayanslar bordo renk. İleriki bölümlerde sanırım yarasalar falan geliyordu ekstra olarak bide onları öldürüyorduk. Oynayacağımdan değil ama şu oyunun adını öğrenmezsem gözüm açık gidicem
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.