Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dreams to Reality olabilir. Hatırladığım kadarıyla ilk Türkçe oyunlardan biriydi bu. Hatta Level dergisi vermişti full oyunu.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Aynen de o, dreams ile ilgili bi şeyler olduğunu hatırlıyordum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • midan90 M kullanıcısına yanıt
    2. OYUNUNU yıllarca arkadaşımla beraber aradık bizde bulamadık sende 90 doğumlusun sanırım ben demosunu oynamıştım n veya m gibi bir tuşa basıp tepeden görünüme geçip ordunu yönetiyordun sonra tekrar n-m gibi bi tuşa basıp karakterine geçip rpg şeklinde oynuyordun. Karakterinde mızrak kılıçkalkan ve okçu olarak kullanabiliyordun ve kaleyi elegeçirmeye çalışıyordun tüm demo cdlerine tek tek baktım bulamadım fakat aynısı olmasada benzer oyun tavsiye ediyim türk oyunu mount and blade warband ve tiger knight empire war. tarif ettiğin oyunu bulursan cevap yazmayı unutma
  • midan90 M kullanıcısına yanıt
    2. OYUNUNU yıllarca arkadaşımla beraber aradık bizde bulamadık sende 90 doğumlusun sanırım ben demosunu oynamıştım n veya m gibi bir tuşa basıp tepeden görünüme geçip ordunu yönetiyordun sonra tekrar n-m gibi bi tuşa basıp karakterine geçip rpg şeklinde oynuyordun. Karakterinde mızrak kılıçkalkan ve okçu olarak kullanabiliyordun ve kaleyi elegeçirmeye çalışıyordun tüm demo cdlerine tek tek baktım bulamadım fakat aynısı olmasada benzer oyun tavsiye ediyim türk oyunu mount and blade warband ve tiger knight empire war. tarif ettiğin oyunu bulursan cevap yazmayı unutma
  • Eskiden bir oyun vardı . Sanırsam Playstation 2 zamanlarıydı . Dedektif/Polis gibi biriydik . Yanımızda köpeğimiz vardı . Suçluları falan yakalıyorduk falan . Eğer bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

Eskiden bir oyun vardı . Sanırsam Playstation 2 zamanlarıydı . Dedektif/Polis gibi biriydik . Yanımızda köpeğimiz vardı . Suçluları falan yakalıyorduk falan . Eğer bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
    Dead to Rights

• Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar, 2002,2003,2004 veya 90 larda oynadığım bir oyun vardı. Ne zaman oynadığımı tam hatırlamıyorum. Bir delikten piramitin içine giriyorduk daha sonra mumyalar geliyordu onları sopayla dövüyorduk. Adam aşırı şekilde hızlı yürüyordu. Bir derginin içinden çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam PC Gamer olması lazım derginin adı. Oyunun kapağında hatırladığım kadarıyla kovboy şapkalı bir adam vardı. Oyun FPS türündeydi grafikler vasattı. Adamın elleri kare kareydi diye hatırlıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. En sonunda boss vardı sanırım oyunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryate

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar, 2002,2003,2004 veya 90 larda oynadığım bir oyun vardı. Ne zaman oynadığımı tam hatırlamıyorum. Bir delikten piramitin içine giriyorduk daha sonra mumyalar geliyordu onları sopayla dövüyorduk. Adam aşırı şekilde hızlı yürüyordu. Bir derginin içinden çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam PC Gamer olması lazım derginin adı. Oyunun kapağında hatırladığım kadarıyla kovboy şapkalı bir adam vardı. Oyun FPS türündeydi grafikler vasattı. Adamın elleri kare kareydi diye hatırlıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. En sonunda boss vardı sanırım oyunun.
    Powerslave(1996) mı?

• eskiden ataride oynardım . bi maymun vardı biz ona ulaşmaya calısıyoduk simdi atari alcam yeni bir tane fakat o oyunun ismini bulmadan almayacağım
  • bir oyun daha soracağım :) ps1 zamanları bi uzaylı gibi bişey vardı storysinde bi yerde calısıyoduk sonra bizi kovmuşlardı galiba sonra işte bizde 2 d sekilde kacıyorduk bunu bulmanız lazım cok merak ediyorum dostlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttu

bir oyun daha soracağım :) ps1 zamanları bi uzaylı gibi bişey vardı storysinde bi yerde calısıyoduk sonra bizi kovmuşlardı galiba sonra işte bizde 2 d sekilde kacıyorduk bunu bulmanız lazım cok merak ediyorum dostlarım
    Oddworld Abe's Oddysee

• X kare kullanıcısına yanıt
    ya sen varyaaaa çok teşekkürler
  • Beyler bende çok eskiden oynamıştım o zamanlar casper pc'im vardı oyun kasıyor du onda

oyun böyle ilk başları biz polisiz yanımızda da ortağımız vardı şehirde tuhaf şeyler oluyo eşyalar yok oluyo havalanıyo filan bizi yakalıyolar böyle tuhaf tipli adamlar var kolunda da mavi bi bileklik gibi uzun bişi var onla eşyaları fırlatıyordun havaya kaldırıyordun filan
  • sahilkeklik S kullanıcısına yanıt
    Bana Inversion'u hatırlattı.

• Tepeden bakışla oynanılan, araba yarışı oyunu. Oyunda arabaya silah alınıyor, küçük şehir tarzı bi yerde geçiyor fakat şehir çok küçük. Bir dükkandan malzeme alınıyor bi dükkandan silah alınıyor. Hatta yanlışım yoksa oyunun başında mafya bizim sevdiğimiz kadını kaçırıoyr ve macera başlıyor. Oyunun adı lazım bilen vardır inşallah
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Club Penguin ama kapandı yeni 3D bir versiyonu var şu anda ama o da kapanacaktı diye biliyorum.

• bi oyun vardı çöl benzeri bi map ı var 2d sanırım kamera açısı üstten eleman genç kafası saçı büyük görünüyodu bilindik bi oyun ama bi türlü aklıma gelmedi yan yan gidiyoduk
  • sanalax kullanıcısına yanıt
    Sene sonunda kapanıyor. Şimdi tabi cprewritten gibileri var ama onlarda eski heyecanı eski hevesi vermiyor.

• motor yarışı oyunu vardı motorları seçiyorduk ama renkliydi baya hem pist düz değildi adını hatırlayan var mı

• yok değil bu daha uzay gibi bi ortamda çember pistler vesaire vardı motorlar değişikti tekerleri vesaire gerçekteki gibi değil de sanki başka bi teknoloji gibi 2 kişi de oynayabiliyordu aynı anda yarışılıyordu

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.