Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
32
Favori
114.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed Syndicate Jack The Ripper DLC sini de çevirecek misiniz acep ? :D Bu arada kolay gelsin. Elinize gözünüze aklınıza sağlık.
  • Eline gözüne sağlık said ve ekibi.... Arkadaşım sabırsız, dayanamadı oynamaya başladı, gördüğüm kadarı ile unity gibi sıkıntıları yok. İnşallah en kısa zamanda türkçe olarak oynarız.
  • Emeğinize sağlık teşekkürler.
  • Zor iş bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Said reis yaptığınız iş gerçekten takdire şayan.Mükemmel bir çalışma.Çalışmalarınızı sabırla bekliyorum ama uzun zamandan beri yüzde 15.İlerleme de sıkıntımı oldu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhorba -- 25 Aralık 2015; 18:47:22 >
  • Merhaba Said Bey,konu dışı olucak ama Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama kurulduktan sonra, oyun yinede Türkçe olmuyorsa indirilmesi gereken "AC3TRYAMAFIX.rar" dosyası "media fire" adlı siteden kaldırılmış bu "AC3TRYAMAFIX.rar" dosyasını yeniden ekleme imkanınız varmı?Size ve ekibinize kolay gelsin,Teşekkürler.
  • Ellerinize sağlık kolay gelsin
  • Bu oyunun metinleri Rogue'un iki, Unity'nin ise bir bucuk kati. Biz ayni kapasite ile calismaya devam ediyoruz ama daha yavas ilerlemesi normal.

Bu arada sitedeki AC3 türkçe yama konusuna Steam Fix linki eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 27 Aralık 2015; 13:46:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam Fix linkini eklediğiniz için çok teşekkürler Said Bey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reallygood -- 2 Ocak 2016; 12:20:56 >
  • kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyoruz
  • freedom cry türkçe yaması neden yapılmıyor :(
  • DLC çevrilcek mi uygun mu kontrol ettiniz mi ?
  • Başarılar
  • Biliyorum oyunun metin dosyası büyüklüğü Rogue ve Unity'nin 1.5 katı ama en son 14 Aralık'ta güncelleme yapmışsınız bir daha ki güncelleme ne zamana gelebilir tahmini birşeyler söylebilir misiniz? Biliyorum yoğun çalışıyorsunuz hepinizin işi gücü var ama merak ettim en son ki güncellemenin arasından 20 gün geçince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKBLT-25 -- 2 Ocak 2016; 14:56:32 >
  • Yeni güncelleme yakında geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Yeni güncelleme yakında geliyor.

Teşekkürler ilginiz için
  • ne zamana biter tahmini? ona göre başlıcam da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

ne zamana biter tahmini? ona göre başlıcam da

En az 3 ay sürecek denildi ilk sayfada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrona

quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

ne zamana biter tahmini? ona göre başlıcam da

En az 3 ay sürecek denildi ilk sayfada.

:( anladım hocam saol görmemişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassins Creed bir sene ara vercekmiş galiba o arada önceki oyunların dlclerine el atarsınız inşalllah :D (Bioshock 2 sözün var Said reyiz :D)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.