Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kolay gelsin.S905x3 tv box almayı düşünüyorum.Aliexpress ten hangi üreticiden almalıyım.?
  • Kutunun altında MAC ve SN numarası olsun. Bu önemli.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Mac ve Sn aynı anda 2 side olacak doğru anlamışmıyım.Birde Ali exp sitesinde biraz gezindim fakat kutu altını gösteren bir satıcı göremedim.Yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazlar üreticisine göre aynı modelde bazı donanımlarında ve yazılımda farklılık gösterebiliyor.

Örneğin, banggood da satılan Tanıx TX3 X3 ün arkasında MAC ve SN numarası vardı ve alanlar sorun yaşamadı.

Başka bir üretici tarafından üretilen aynı model de bu numaralar yok.

Aliexpress ten düşünüyorsanız WeChip ya da VONTAR olmasına dikkat edin.

Burada alan oldu. Bakalım nasıl çıkacak.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141394657
  • Belirttiğiniz cihaz Ddr3 .Ddr4 bakıyorum

• Bu cihaz nasıl.Netflix için uygunmu. A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4 yoksa magicsee n5 plus mı.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha_Sarc -- 27 Aralık 2019; 23:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha_Sarc

Bu cihaz nasıl.Netflix için uygunmu. yoksa magicsee n5 plus mı.?
    Bu cihazlarda Netflix 540p açar. 1080p veya 4k izlemek için mi box, fire TV gibi lisansli cihaz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.Peki bu 2 cihazdan hangisini tercih etmeliyim.Özellik olarak aynılar gibi.

• Cevap bu videolarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 28 Aralık 2019; 16:7:38 >

• Beyler, A95X F3 ürününde Turkcell TV+ uygulaması açılıp ''geri alma'' özelliği kullanılıyor mu? Kullanım alanım ip tv ve google play store

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 28 Aralık 2019; 21:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha_Sarc

Eyvallah.Peki bu 2 cihazdan hangisini tercih etmeliyim.Özellik olarak aynılar gibi.
    HDD den film dizi izliyorsan mi box s, sadece Stream izliyorsan fire TV 4k

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Kodi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha_Sarc -- 28 Aralık 2019; 22:43:35 >
  • Neredeyse her restarttan sonra takilmaya basladi. Fisi çıkarıp takınca duzeliyor. Kutu altinda sadece mac adresi var seri nosu yok. Cihazi banggood dan aldim efsane cuma da. Cloud tv de trial mis sanirim para istemeye basladi.
    Onun disinda cihazdan memnunum.

• daywalkerrrr D kullanıcısına yanıt
    Geri alma özelliği kutu ile ilgili değil.

Programın desteklemesi gerekiyor.

Canlı yayınlarda bu özellik kullanılamaz filmlerde, dizilerde kullanılabilir.

Ip tv ve play de sorun yaşanmaz.
  • yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    Neden restart yapıyorsunuz onu anlamadım. Çözünürlük ayarlarını değiştirin.
  • Çözünürlük ile ilgili problemim yok sadece arada takildiginda ya da internet baglantisinda problem oldugunu dusundugum zamanlar restart atiyorum. Neredeyse her seferinde o acilistaki arabali goruntunun orada cakilip kaliyor.

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    Takılma, çözünürlük ayarlarının yüksek olmasından kaynaklı olabilir. CEC ayarlarına bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 30 Aralık 2019; 20:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Geri alma özelliği kutu ile ilgili değil.

Programın desteklemesi gerekiyor.

Canlı yayınlarda bu özellik kullanılamaz filmlerde, dizilerde kullanılabilir.

Ip tv ve play de sorun yaşanmaz.
    Okeydir o zaman, A95x F3 box programı açıyormuş. Ben de çok uzun süredir tvboxla ilgilenmiyordum sıfırdan başlıyacağım, sanırım sizin böyle yeni başlayacaklar için neler indirilmesi gerekli tarzı bir konunuz vardı değil mi? Hazır linkler olursa çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 5 Ocak 2020; 23:24:0 >
  • daywalkerrrr D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136029813

Linkler aktif olmayabilir. Yine de bu topik işe yarar. Takip etmekte fayda var.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Bendeki tv full hd bu cec ayarlari ne olmali o halde?
    Ayni mi yoksa farkli mi?
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.