Şimdi Ara

A101 Entabi çiğ köfte 1kg 8.45 >>>> 21 Eylül 1kg 8.95 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
20.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine a 101 e gelmiş 1 kg 9 tl idi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101 in 2,45 TL de çift lavaşlı dev dürüm çiğ köftesi var. on numara. ben onu alırım genelde

• Bu marka da geçen sene epey gündem olmuştu. Genel olarak beğenilmişti

• sakın almayın bim'inki bile çok daha iyi. aldığıma pişman oldum. bunu yapanın tat reseptörleri bozulmuş bu kadar tuz konur mu çiğköfteye?
  • Yeni fiyat 8.95

• Daha önce almıştım, tadını beğenmedim. Şok'un çiğköftesi 10 numara bence

• oguz223 O kullanıcısına yanıt
    Hocam onun içinde çok fazla kimyasal var fazla yemeyin

• a101 in kendi ürettiği çiğ köftede kimyasal var mı hocam yoksa yazmamışlar mı ben pek göremedimde
  • Bayağıdır kendim evde yapıyorum cigkofteyi 2 su bardağı bulgurdan mis gibi oluyor.

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    a101 çokça diye firma yapıyorhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/97233803 baya karıştırmışlar hocam gördüüğünüz gibi şok ve bim aynı firmaya ürettiriyor zaten onu da önermiyorum metro'da satılan çiğköfte var onu almanızı oneririm kilosu en son 8tlydi 10 olmuştur ama içindekiler en azından daha yenebilirhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/99844199
  • Mr.UniquE kullanıcısına yanıt
    hocam tarifini verebilme şansınız var mı
  • geçen 2 sefer almıştım salça ketçap bulgur su falan yazıyordu glikoz vs. yazmıyordu ya düzeltmişler ya da yazmadan katıyorlar bilemedim
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    hocam onlar iyi fakat içine dışarıdan çok fazla kıvam arttırıcı falan atıyorlar o yüzden onermiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphonekullanicisi

hocam tarifini verebilme şansınız var mı
    Vereyim tabi hocam ama tarifi yogururken kendi sevdiğiniz kıvama gore kendiniz şekillendirmelisiniz ilk önce 2 küçük veya 1 büyük su bardağı ince bulguru yoğurma tepsisine koyun 1 soğan rendeleyip suyunu suzun 3 diş sarimsak rendeleyip soğanla tepsiye atin 1 yemek kaşığı domates 1 yemek kaşığı biber salcasini da atin (kaşıkları tepeleme doldurun) sonra karabiber toz biber pul biber kimyon ve en önemlisi isot ekleyin tuz ekleyin bunları göz kararı koyabilirsiniz acılığı size kalmis çok aci bende kaşıntı yaptığından 2 3 cay kaşığı isotu gecmem ben zaten biberler de acılık katıyor sonra varsa nar eksisi limon ekleyin en son da bulguru tepsideyken 1 1 buçuk su bardağı kaynamış suyla islatin biraz ısı kaybedince yogurmaya başlayın ne kadar uzun sure yogurursaniz o kadar kıvamı güzel oluyor sonra 1 kaç saat dinlendirin lavaşla marulla bam bam bam

• Fiyat güzel ancak içeriğindekileri iyi okuyunca almaktan vazgeçmiştim.

• içindekileri çekip atacak arkadaş olursa konuya baya katkı sağlamış olur
  • En son alıp da içeriğine bakınca çöpe armıştım..Kimyasal bomba. Tadı güzel ama :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tuzlu geldi yiyememiştik

• Mr.UniquE kullanıcısına yanıt
    Kaç seferdir internetten aldığım tariflerle yapıyorum, çiğköfte elimde ufalanıyor, yapışmıyorlar birbirlerine. Yok mu bu işin püf noktası?

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Kaç seferdir internetten aldığım tariflerle yapıyorum, çiğköfte elimde ufalanıyor, yapışmıyorlar birbirlerine. Yok mu bu işin püf noktası?
    Altı tırtıklı tepsi bulun onun içinde 30-40 dk yoğurun.Lokum olur lokum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.