Şimdi Ara

90'ların türkçe şarkıları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
8
Favori
311.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ne güzeldi 90lı yıllar diyoruz da daha 23-24 yaşlarındayız....yaşlanmadık değil mi:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bushra!

bi de hayrettin barbaros vardı hatırlıyo musunuuuz şimdi geldi aklımaaa

ben sizin babanızım ben ne dersem o oluuur

kocaman kocaman gözlükleri vardı o çıkınca çıldırırdıııık:D

aaaaaaaa eveeeeeeeeeeeeeeeet
    şimdi aklıma geldi
    ferda anıl yarkın da vardı.
    sonuna kadar geldim aşkıııın
  • o yıllarda sibel tüzün'de çok modaydı.

too late too too latee
  • evet o zamanlar sanatçılar kaliteliydi tabi..ben hep indirirken bu eski şarkıları arıyorum hatta az önce harun kolçak bendeniz düeti falan indirdim..
  • bence alman gereken en önemli eserlerden birisi AMMA VE ALAKİN hakan peker den bu eser i almazsan
    koleksiyonun yarım kalır zannaediyorum
    daha sonraen önemlilerden hakan peker best of çalışması da çok iyi yakışır
    mfö nün albümleri sibel alaş ın adam şarkısı bunlar gerekli olanlşar bence
  • arkadaşlar 'ah canım ahmet' in aynı isimli video kilibini nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen?
  • off inanamıyorum o zamanın şarkıları güzel miydii?hadi canım...

evet yalan söylemeyeceğim bende o dönemin şarkılarına bayılıyordum.ama o zamanlar çocuktum.ve o sevdiğim şarkıların çoğuda çocukların seveceği salakça şarkılardı.salakça biraz ağır bir tanım oldu heralde.haa ben hala da o şarkıları duyunca severek dinlerim.ama kaliteli olduklarından değil çocukluğuma dair anıları hatırlattıkları için.dediğim gibi olaya profesyonel dinleyici gözüyle baktığın zaman 90lar türk pop müziği için karanlık bir dönemdir.berbat klipler,berbat imaj,berbat sözler vs..

ben sizin babanızım,onun arabası var,ah canım vah canım,cartel bir numara,hey taksi,bir kedi miyav dedi vs...tabii arada güzel şarkılarda vardı.

haa işimdikiler çok mu iyi hayır..90lardan da kötü.senin o gzlerin varya,hayalet sevgilim,dj akman gibi zırtolar tek şarkı yapıp internetde kral oluyorlar.ismail yk'lar,top starlar,mankenstarlar vs..de cabası.

• Mirkelam;
    Her Gece
    Tavla

Gökhan Kırdar;
    Yerine Sevemem

Şebnem Ferah;
    Vazgeçtim Dünyadan
    Bu Aşk Fazla Sana
    Fırtına

Göksel;
    Sabır

Burak Kut;
    Yaşandı Bitti

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ);
    Mazeretim Var Asabiyim Ben
    Sakın Gelme

Aklıma gelirse daha eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 24 Nisan 2007; 20:33:50 >
  • Kerim Tekin'İ Unutmayalım....
    Asya - Olmadı Yar, Beni Aldattın
    Cartel
    Göksel Gonca - Gönüllü Yazıldım
    Göktan
    Gülay - Cesaretin Varmı Aşka
    Hazal - Sürgün Aşkımız
    Hülya Avşar - Sensiz Kaldım
    Jale - Bu Şarkılar Senin İçin
    Nalan - Farzet
    Onur Mete - Adaletsiz yar, Bitmesin
    Rober Hatemo - TANRIM
    Sibel Bilgiç - Alışamadım
    Taner - Affetmedim Kendimi, Aynı Perde
    Zafer Peker - Sensiz Sabah Olmuyor, Diyemedim ve diğer parçaları
    Zeynep Dizdar - Vazgeç Gönül..................bu kadar yeter bence zaten diğer arkadaşlarda yazmış...unutulmayan yıllar....90'lar......
  • Ya acayip oldum...Sayenizde Unuttuğum şarkı olan A.NUR YENGİ HİÇ UMMAZDIM parçasını indirdim, inanın Ortaokul Yıllarımda çok önemli bir parçaydı benim için, anlayın işte...Allah içim bir hoş oldu...Eyvallah...Sağolun dostlar....
  • ESKI SARKILAR DAN NEFRET EDIYORUM
    SACMA SAPAN
  • quote:

Orjinalden alıntı: WESTSİDE

ESKI SARKILAR DAN NEFRET EDIYORUM
    SACMA SAPAN
    Öyle deme arkadaşım, bu şarkılar sayesinde mesela benim çocukluk anılarım tekrar canlanıyor.
  • burak kut, mustafa sandal,serdar ortaç,tarkan,kenan doğulu,ege,kerim tekin,hakan peker.şimdilik hatırladıklarım bunlar.hepsinide bulamıorus tabi şimdi ama kerim tekini youtube ta bulmuştum bi ara.şimdie göre klipler falan garip gelio ama şarkılar en asında anlamlı,bişeyler ifade edio.şimdiki şarkıların çoğundan bişi anlamıorum.anlamsız gelio
  • çok harikassınız arkadaşlar gerçekten bu iş sadeece burda yazmakla kalmasın lütfen daha da geniş profesyonel(net ortamında) bir şeyler yapalım.90 lar pop müziği adına harikaydı.....
    bu arada akın - rebeka yı mutlaka dinleyin ve tabi ki demet arnavut kaldırımları....
  • Ya oya-bora wardı. grup vitamin bide ufuk-ercan benim ilk aklma gelenler bunlar. Bide Gençkan'ı Atlamamak Lazım .

Gençkan'ın Videosu Youtubeda İzlenme Rekorları Kırıyor.

(Grup Vitaminin Başarlı Üyesi, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Gökhan Semiz'i ve 90'ların Bence En Güzel Sesli Sanatçısı Kerim Tekin'i Rahmetle Analım. Unutmayalım Unutturmayalım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 19 Eylül 2007; 3:28:13 >

• Tarkanın o zamanki şarkıları çok çok çok güzeldi
  •  90'ların türkçe şarkıları
  • 90lardan bir parça Reyhan Karaca - İki gözüm
  • Hepsi süper şarkılar. Şimdiki uyduruk şarkılara
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

o yıllarda sibel tüzün'de çok modaydı.

too late too too latee

heyyy bunu ben yazacaktım,evet ya bu şarkı çok güzeldi,gir kapıdan gir bacadan gir dıınııdııdınıdın evime gir ,too late too too late..... gibi bişeydi,ben çok aradım ama bulamıyorum bu şarkıyı bi türlü..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.