Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o paraya 17 inç alırım yurtdışından

• arkadaşlar yetki belgesini doldurup ups e mail attım ama iletilemedi diye mail geldi outlooktan. takip koduna bakınca istanbulda tesisten ayrıldı gözüküyor?

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ
    MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Yetki belgesi için gelen sms otomatik bir sms imiş. Tc verdikten sonra yetki belgesine gerek yok. Zaten gümrükten çıkmış cihazın. Bu bilgiyi upsten aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt

Eyv şimdi rahatladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newegg tarafından dolandırıldım galiba geçen almaya çalıştığım leptopu siparişten sonra iptal edilmiş ve hesap güvenlik önlemle nedeniyle kaptılmış.Diğer kredi kartım ve yeni hesapla yaptığım alışveriş başarılı.5 gün geçmesine rağmen param iade olmadı.Newegg ile iletişime geçtim ve bana dedilerki para bize gelmeden sipariş iptal olmuş paranız bankanızda provizyondadır.Bankayı aradığımda ise banka satış başarılı olduğunu provizyonda paramın olmadığını söylür.buradabirisinin başına daha aynı şey gelmiş adam soruyorum iaden yapıldı mı diye forumda geziyor cevap vermiyor.

Evet beyler şimdi ne yapmalıyım kim doğruyu söylüyor sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Governor -- 23 Ocak 2021; 21:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Governor

Newegg tarafından dolandırıldım galiba geçen almaya çalıştığım leptopu siparişten sonra iptal edilmiş ve hesap güvenlik önlemle nedeniyle kaptılmış.Diğer kredi kartım ve yeni hesapla yaptığım alışveriş başarılı.5 gün geçmesine rağmen param iade olmadı.Newegg ile iletişime geçtim ve bana dedilerki para bize gelmeden sipariş iptal olmuş paranız bankanızda provizyondadır.Bankayı aradığımda ise banka satış başarılı olduğunu provizyonda paramın olmadığını söylür.buradabirisinin başına daha aynı şey gelmiş adam soruyorum iaden yapıldı mı diye forumda geziyor cevap vermiyor.

Evet beyler şimdi ne yapmalıyım kim doğruyu söylüyor sizce

kart işlemlerine bak online dökümlerden. eğer dönem içi işlemlerde görünüyorsa newegg ile iletişime geçip 2 ödeme olduğunu göstermen lazım.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Yok 2.demeyi farklı kartta yaptım onda sorum yok ürün gümrükte şuan 1.ödemede sıkıntı var

• Mr.Governor M kullanıcısına yanıt

Nedense mobilden verdiğim cevaplar size iletilmemiş. Aynı durumla karşı karşıya kaldım dediğin gibi. Ama benim sipariş iptal edildiginde kartımdan para çekilmemişti. Banka beni aradı işlemi teyit ettirdi. Ancak sonraki gün baktığımda işlemi göremedim. Hatta hesabımı açmadılar. Üzerine ben de amazondan rtx2060 modelinin siparişini geçtim. Zaten limitim o kadar. Yani bende sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Governor

Yok 2.demeyi farklı kartta yaptım onda sorum yok ürün gümrükte şuan 1.ödemede sıkıntı var

1. ödemenin olduğu kart işlemlerinizi inceleyin işlemin göründüğü yeri çekip gönderin newegg'e. belki bankaya geri göndermişlerdir geri geçmemiştir bikaç güne geçer ama kesin bilgiyi newegg verecektir
  • Ürün teslim edildi arkadaşlar. Tam olarak 15 günde gelmiş oldu. Paketlemesini çok çok iyi yapmışlar.

• Cihaza 8gb ram ekledim. Normalde valorantta 105-130 fps civarı alırken şuan 180-220 arası değişiyor. Hareketli sahnelerde 180 lerde onun dışında 210-220 civarı

Kesinlikle ram takviyesi yapın. Kasadada o kadar korkulacak birşey yok biraz kibar olun dikkatli açın kırılma felan olmuyor

hangi ram i aldın link atar mısın?

dün benimki de teslim edildi. 3 kutu içinde geldi. az bi ışık sızması var benim için sorun değil. ışık sızması olan var mı?

Işık sızması bende sol köşede var ama var ile yok arasında gibi çok dikkatli bakılınca ancak belli oluyor.

Corsair aldım 2666mhz cl18

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07BDT5TY9/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

aynı bende de sol üst köşede varla yok arası. içinden çıkan ramden daha iyiyse ve bunu 1.slota taksak daha mı iyi olur acaba

İçindeki ram cl19 bu cl18 daha iyi bu. 1. Slotta dahamı iyi olur bilmiyorum ama çok fark edeceğini düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar başka bir forumda okuduğuma göre, newegg alışverişlerinde %18-%20 vergi çıkıyormuş. Böyle bir şey ödediniz mi?

• mdevrim kullanıcısına yanıt

bu soru daha önce cevaplandı. vergi çıkıyor zaten ödeme ekranında fiyata dahil ediliyor. kargo da ekleniyor. son ekranda gördüğün ücreti ödüyorsun sadece. gümrükten geçerken de gümrük vergisini firma karşılıyor çünkü peşinen almış. neweggde gördüğün ücretler son fiyattır. satıcı newegg dışında firma ise sadece 300tl kargo ekleniyor. firma önce ürünü newegg e kagoluyor sonra newegg bize kargoluyor yani bu 300tl abddeki kargonun ücreti

• Arkadaşlar bilgisayarı gelenler memnun mu acaba?

https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2WC-000C-02UP6?Item=9SIA7ABC4G0785

Bir de aynı satıcıda böyle bilgisayar var. Arada 916 tl fark var. Aradaki, farkı vermeye değer mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Mburak06

Arkadaşlar bilgisayarı gelenler memnun mu acaba?

https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2WC-000C-02UP6?Item=9SIA7ABC4G0785

Bir de aynı satıcıda böyle bilgisayar var. Arada 916 tl fark var. Aradaki, farkı vermeye değer mi sizce

Bilgisayardan memnunum ben kendi adıma söylemem gerekiyorsa. Eğer oyun amaçlı alıyorsanız rtx2060 için 900 tl fark değer. Bütçeniz varsa kaçırmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=NlrAbF3pjTY&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.