Şimdi Ara

60.Dh Şarkı Yarışması(Kazanan .Undomiel.) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yarışmaya ve bundan sonraki yarışmalara akılları sıra insanları trollediklerini düşünenler ki belki bazıları inanmıştır, böyle yaparak onları küçük duruma düşürmüş olanlar, insanlara iki yüzlüsünüz diyenler katılmamalı. Belki bir süre 15 kişi kalırız belki 10 kişi kalırız ama en azından böyle şeylerle ilgilenmek durumunda kalmayız. Her yarışmada benzer konular oluyor ve sürekli aynı grup tarafından suçlanan taraf biz oluyoruz, kendi arkadaşlarının yaptıkları görmezden geliniyor. Tartışarak sonuca varılmıyor artık bir şey uygulansın. Şu yarışmaya sadece şarkı atacağım diyip giriyorum her seferinde ama ucundan kıyısından bana da dokununca tekrar tekrar böyle şeyler yazmak zorunda kalıyorum ben de bıktım. Bundan sonra da istemiyorum böyle şeyler yazmak bu konuyu da baltalamak.. @zorradam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 24 Mart 2017; 18:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Zaten hazırda olan şarkılar arasından seçeceğiz, katılma süreci çok uzun değil mi?

cumadan cumaya olsun diye ekstra olarak yeni kuralların hazırlanması için biraz zamana ihtiyacım var bundan böyle 3-4 ayni tarzda isim bir araya gelip istediklerini birinci yapamayacaklar burası eski zamanlarda olduğu gibi eğlencenin müziğin ön planda olduğu birinciliğin sembolik olduğu o döneme geri dönülecek eskiden katılan şimdi burada olmayan arkadaşları yeniden kazanıp yeni gelenlere sınırlama konulması gerek foruma son 1 ayda üye olup katılan 3-4 ismin olması bile başlı başına insanlarda şüphe yaratır gerekli çalışmalara başladım detaylari görüşürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yarışmaya 4 kere katıldım. Gözlemlediğim kadarıyla sürekli bir şikayet ve paranoya var ama kimse çözüme gitmek için çaba sarfetmiyor. Herkes trip atma peşinde, laf sokma, diktatörlük peşinde... Sorun neyse söylenir, isim verilir çözülür.

4 Tane aynı tarz denmiş hangi aynı tarz? Metal mi, pop mu, rap mi? Kim bunlar? Tabi imalardan anlaşılıyor ki bu kesim metal dinleyenler, ben metal dinleyicisi olarak ve yeni katılmış olarak her yarışmaya farklı bir tarz ile katıldım her yarışma farklı farklı isimlere oy verdim. Son yarışmada fenerlisoya 10 vermişim, neden? Çünkü şarkısı hoşuma gitti. Çoğu metal dinleyende kulağına hoş gelene oy veriyordur, aa şu metal şuna oy vereyip kazansın diye düşünmüyordur eminim ama benim anti-metalciler konusunda böyle bir şüphem var maalesef, acaba kulağa hoş gelse bile gıcıklığına metal yada rock parçaya oy vermiyor olabilir misiniz? İşi inada bağlamış olabilir misiniz? YArışma hırsı yapmış olabilir misiniz? İşin eğlencesini bi kenara bırakıp kavga, gürültüye sebep olmuş olabilir misiniz? Yoksa ben bu yarışmaya eskilerden beri katılıyorum istediğimi yaparım sanane mi diyorsunuz?

• ben çok eski bir üye olmayabilirim. önceki yarışmaları bilmiyorum fakat katıldığımdan itibaren belli bir süre izlemedi kaldım ve gördüğüm şeyler yine aynı şeyler. bu yarışmada metal dinleyenler doğal olarak metal şarkıları seviyor ve oy veriyor. sırf bunun için birbirlerine oy atıyorlar diye iftira attılar. plug chatinde sürekli troll bahanesine metal türüne çamur atmalar falan. hep ön yargı var. sürekli metal parçalar oy aldıkça milleti hırs bürümüş artık. herkes kendi arkadaş grubunu soyutlama peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A8E31AA1 -- 24 Mart 2017; 19:48:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Şikesiz bir yarışma olsun

Teşekkürler
  • durumlar nasil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

durumlar nasil?

yeni oylama sistemi çalışmalarında sona geldim ilerleyen saatlerde yeni sistemi anlatacagım

şikeciler için üzücü bir gün olacak aglama sesleri şimdiden kulaklarımda çınlamaya başladı

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Hocam bazi arkadaslar ağlıyor tuvalete kadar gidebilir miyizz

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Hocam bazi arkadaslar ağlıyor tuvalete kadar gidebilir miyizz

https://youtu.be/aaL0spTiN4I?t=3m48s

• son katılım 19

şarkıların açıklanması ve yeni oylama sistemi tanıtımı daha sonraki saatlerde

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Plug kaçta olur

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Plug kaçta olur

herkese pm attım 21:00'da başlarız diye planlıyorum bir aksaklık olmazsa

• Bilmeyen varsa şunu ilistireyim.

https://blog.plug.dj/2017/03/mobile-app-release/

• Plug link?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Road to Zion

Plug link?

https://plug.dj/dh-34

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Plug link?

Mobilde bulmuyor ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Plug link?

Mobilde bulmuyor ya

sıkıntı yok tekrar dene istersen

• 10da sarkilar dinlenmeye başlanacak

• yeni oylama sistemi
    https://forum.donanimhaber.com/dh-sarki-yarismasi-yeni-oylama-sistemi--125206565

herkes oy kullanmak zorunda arkadaşlar son oy verme 7 nisan cuma saat : 19:00 daha sonra atılan oylar geçersiz olacaktır

plug için thanks
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.