Şimdi Ara

ŞOK FIYAT 6 YILLIK STEAM HESABI + UPLAY HESABI + ORİGİN HESABI + EPİC GAMES HESABI + ROCKSTAR HESABI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Steam: https://steamdb.info/calculator/76561198139223195/?cc=tr

Uplay:
    ŞOK FIYAT 6 YILLIK STEAM HESABI + UPLAY HESABI + ORİGİN HESABI + EPİC GAMES HESABI + ROCKSTAR HESABI

Origin:

Epic Games:

Rockstar Games: Max Payne 3 Complete Edition, Grand Theft Auto V, L.A Noire Complete Edition, Grand Theft Auto San Andreas mevcuttur.

Notlar: 1- AC Odyssey Deluxe Edition'dur.
    2- Battlefield V 2 Years Edition'dur.
    3- South Park: The Fractured but Whole Gold Edition'dur.
    4- Apex Legends'de Premium Battlepass mevcuttur, Sezon 5'ten Legendary Skin'ler başta olmak üzere birçok skin mevcuttur.
    5- Hesapların bağlı olduğu mail adresleri ana mail adreslerim olduğundan dolayı mail adresleri alıcı kişinin istediği mail adresine aktarılacak, mail devri olmayacaktır! Geri kalan bütün gizli soru vb. gibi bilgiler verilecektir.

Geldik işin en merak edilen kısmına :) Hesapları teker teker satmayı düşünmüyorum. Ha ikili ikili şeklinde satılabilir misal Epic'de aldığım bir oyunu Uplay'de eşitledim alacak kişi Uplay ve Epic hesabını birlikte alır o zaman satabilirim ama diğer türlü hem sizin aldığınıza değmez hem benim sattığıma; dolayısıyla bunu gözeterek teklif ve yorumlarda bulunun lütfen. Hem oyunları hem de hesapların yaşını ve mazisini göz önünde bulundurarak FİYATI: SATILDI olarak belirliyorum. Tekliflere de açığım. Herkese iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekciozelharekat -- 23 Ocak 2021; 23:17:33 >

• Günceldir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel.

• Bağlı hesaplardan dolayı tek tek satmamanı anlıyorum ama originin herhangi bir bağlantısı yok. Eğer origini tek satmayı düşünüyorsan fiyatı öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UptownMamba

Bağlı hesaplardan dolayı tek tek satmamanı anlıyorum ama originin herhangi bir bağlantısı yok. Eğer origini tek satmayı düşünüyorsan fiyatı öğrenebilir miyim?
    Origin hesabıma yakın zamanlarda Steam üzerinden 'A Way Out' oyununu ekledim ve oyunu aktif edebilmek için Steam hesabımla origin hesabımı eşitledim. Bu sizin için bir problem olmayacaksa 200TL'ye satışını gerçekleştirebilirim.

• Alabileceğim fiyatın üzerinde. İyi satışlar.

• UptownMamba U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İyi geceler.

• Günceldir..!

• 1150TL'ye şu oyunları kendine ait bir hesapta alabilir isteyen kişi. Epic ve Uplaydeki oyunlar defalarca kez bedava dağıtıldı zaten.

Neyse ben de ilanıma Steam ve Origin hesabımıda ekleyip 1500'e satayım.
    https://forum.donanimhaber.com/epic-games-uplay-rdr-2-ultimate-ac-odyssey-ultimate-ve-onlarca-oyun-300tl--145708683#145708683

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 29 Ekim 2020; 23:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

1150TL'ye şu oyunları kendine ait bir hesapta alabilir isteyen kişi. Epic ve Uplaydeki oyunlar defalarca kez bedava dağıtıldı zaten.

Neyse ben de ilanıma Steam ve Origin hesabımıda ekleyip 1500'e satayım.
    https://forum.donanimhaber.com/epic-games-uplay-rdr-2-ultimate-ac-odyssey-ultimate-ve-onlarca-oyun-300tl--145708683#145708683
    Hocam güncel olarak kurlar değişiyor oyun fiyatları değişiyor vs. Yeri gelir daha ucuza yeri gelir daha pahalıya alınır. Bu nedenle "tekliflere açığım" diye yazdım zaten. İyi akşamlar.

Evet şimdi amacınız belli oluyor, bir saat sonra mesajı düzeltip kendi konunuzun reklamını yapmışsınız aklınız sıra. Yöneticilere gerekli şikayetlerimi ilettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekciozelharekat -- 30 Ekim 2020; 1:9:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bekciozelharekat

Hocam güncel olarak kurlar değişiyor oyun fiyatları değişiyor vs. Yeri gelir daha ucuza yeri gelir daha pahalıya alınır. Bu nedenle "tekliflere açığım" diye yazdım zaten. İyi akşamlar.

Evet şimdi amacınız belli oluyor, bir saat sonra mesajı düzeltip kendi konunuzun reklamını yapmışsınız aklınız sıra. Yöneticilere gerekli şikayetlerimi ilettim.

Alıntıları Göster
    Ama çok uçuk bir fiyat yazmışsınız. İlanı olanlar şimdi sizinkine baksa "bu hesap 1150TL ediyorsa benimki daha çok eder" deyip kendi ilanının fiyatını arttırabilir. Tıpkı 2.el araba fiyatlarında olduğu gibi.Çok daha dolu hesaplar 300-400TL'ye satılmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Ama çok uçuk bir fiyat yazmışsınız. İlanı olanlar şimdi sizinkine baksa "bu hesap 1150TL ediyorsa benimki daha çok eder" deyip kendi ilanının fiyatını arttırabilir. Tıpkı 2.el araba fiyatlarında olduğu gibi.Çok daha dolu hesaplar 300-400TL'ye satılmakta.

Alıntıları Göster
    Fiyatımın çok uçuk olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki Steam hesaplarında yaşlı hesapların değeri yeni hesaplara göre daha fazla oluyor. Onun dışında Apex hesabımı örnek vermek gerekirse oyun içi eşyaların değeri zaten 200-300TL ediyor. Kısacası her şey ilgilisine. Tabi ki çok daha ucuza farklı hesaplar satılıyordur fakat benim bütün aldığım oyunların nereden alındığı ve alışveriş ekstreleri mevcut. Dolayısıyla plati vs. gibi yerlerdeki ne idiğü belirsiz hesaplarla karıştırlmasını istemem.

• Günceldir.

• Güncel..!

• Günceldir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.