Şimdi Ara

SİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SİL

SİL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çanakkale Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hepsini komple satmak istiyorum fiyatları piyasa emsal fiyatı olarak yazdım.

ayrı ayrı satmakla uğraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 16 Eylül 2021; 15:1:13 >
  • hocam uzun süre gördüğüm için girdim ilanınıza ellerimi durduramadım kusura bakmayın. 

ekran kartını ayrı satarsanız kalan hepsine alıcı bulunabilir.

ama fiyatlarınız revize şart sahibinden letgo bakıp o fiyatlara burada satmanız zor.

sadece mb ram ssd normal sayılır

işlemci 1100 tl çok yüksek

forumda 1000-1200 arası 6700 ve 6700K satılıyor.

işlemci 800-900 tl ederi

ayrıca dvd-rw 100 tl mi olur.çöp oldu dvd mi kaldı sökün atın bence.

Kasanız powerla en fazla 400 tl alıcı bulur.

yani sıfırı 750 tl olan tipsiz kasanın 2.eline siz 650 tl verirmiydiniz.

şahsen empati yapın ilanınıza siz alırmıydınız ?

not : birde işlemci sogutucu 250 tl yazmışsınız marka model nedir 250 tl neye veriyoruz..??? bunuda düzeltin bence alacak adam bilmek ister

not 2 : birde şöyle yazmışsınız "500gb samsung ssd dahil değildir.onu yeni kasamda kullanmayı düşünüyorum."

bence bunu silin bundan bizim haberimiz yok    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qwertyu35 -- 23 Eylül 2021; 0:47:49 >

• sağol tavsiyelerin için :)

ama zaten o fiyat revizeleri toplam fiyata etki etmedi çünkü toplam fiyatı önceden oldukça düşürmüştüm.ama onları değiştirmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 23 Eylül 2021; 20:18:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

sağol tavsiyelerin için :)

ama zaten o fiyat revizeleri toplam fiyata etki etmedi çünkü toplam fiyatı önceden oldukça düşürmüştüm.ama onları değiştirmemiştim.

Mmm öylemi ben rakamların toplamı 3700 sandım neyse bence ekran kartını ayır birde fanın marka model belirt  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.