Şimdi Ara

-- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
12
Favori
14.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @haxar oncelikle tesekkurler, karin icin isin asli 1.5 hatta 2 senedir calismiyorum desem yalan olmaz. Ayda yilda birkac set barda karin cekerim. Lakin oncesinde cok calismistim, sadece vucut agirligiyla yapilan hareketleri yapardim. Windshield wipers, dragon flag, barda L sit vs. Tavsiye ederim

@cenup dediginiz gibi hocam aynen :d

@hyuga kojiro 3 senede her turlu faktor eger kusursuz calissaydi dediginiz kutleyi yapabilirdim lakin yapamadim. Beslenmem cok uzun sure kotuydu ki hala iyi oldugu soylenemez, arada hastaliklar ameliyatlar gecirdim. Her bi musibet nerdeyse 4 5 ay geri atiyor beni toparlanmam zaman aliyor. Ne biliyim olur insallah diyelim. En son ramazanin ilk haftasi hastalandim, finaller hastalik uzun yolculuk dinlenmeler derken cok yiprandim 71 kiloya kadar dustum. Suan 73 kg civariyim eylul sonuna 76 77yi hedefliyorum umarim basaririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumdaki en iyi degisim cidden helal olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• Ne tür programlar uyguladın, şuan ne uyguluyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

Ne tür programlar uyguladın, şuan ne uyguluyorsun?

uzunca bi süre klasik vg programları, 3-4 setlik 10 12 tekrar split antremanları, ters-düz piramitler, alman hacim programı, 5x5 stronglifts, layne norton tipi programlar. şu anda layne norton kullanıyorum. yaza daha spesifik kuvvet antremanları yapmayı düşünüyorum bulgarian method, wendler vs olabilir. olimpik halterede kayabilirim bilmiyorum spor abazasına döndüm ne yaptığım belli değil. bazen bilek güreşi antremanlarıda yapıyorum.

edit: 3 ay savaş cebeci bulk programıda yaptım 2015 senesinde. 2016 yazının yarısı kadarında street workout yaptım, öncesindede yapmışlığım vardı 6 ay kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClassımDeğilsin -- 22 Şubat 2018; 0:30:53 >
  • Son mesajın üzerinden bir hayli zaman geçmiş. Yazmazsam içimde kalır.
    Tek kelimeyle TEBRİKLER kardeşim. Forumdaki en iyi gelişimlerden ve gayet estetik bir vücut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Son mesajın üzerinden bir hayli zaman geçmiş. Yazmazsam içimde kalır.
    Tek kelimeyle TEBRİKLER kardeşim. Forumdaki en iyi gelişimlerden ve gayet estetik bir vücut.
    Teşekkürler hocam. Belki konuyu son bir kez güncelleyebilirim. Eylülde 5 sene olacak ve şuan 80 kilo civarındayım.

• Hocam benim boy 190 kilo 78. Fit biriyim ama hic vucut gelistirme gibi sporlarla ugrasmadim daha cok basketbol voleybol vs oynadim. Boy sikinti oldugundan ve ektomorf oldugumdan soruyorum senin gibi vucut mesela kac senemi alir benim duzgun calisip beslensem?

Edit:eylul 2016daki vucudun icin konustum. Baya iyi ve yeterli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pony Hunter -- 26 Temmuz 2018; 13:27:0 >
  • Hocam verdiğin emeği ekran karşısından hissettim :) Tebrik ediyorum muazzam gelişim

• Sizin gibi zayıftım kilo almak için ne uyguladınız ?
  • istediğin kadar vücut yap o surat yine gizli
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    yokluktan kayranın arşivini tutan birisi için fazla iddialı sözler bunlar Forumda anonim kimlikle dolaşmak istediğim için yüzüm kapalı merak etme senin kadar düşmedik daha

--

• quote:

Orijinalden alıntı: ClassımDeğilsin

yokluktan kayranın arşivini tutan birisi için fazla iddialı sözler bunlar Forumda anonim kimlikle dolaşmak istediğim için yüzüm kapalı merak etme senin kadar düşmedik daha

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.