Şimdi Ara

...............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefatrat -- 9 Temmuz 2018; 15:41:54 >

• arka planı photoshop ile silebilirsin. ancak kaydederken png olarak kaydetmen lazım ki silinen yerler boş kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara Börü kullanıcısına yanıt
    ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefatrat -- 9 Temmuz 2018; 15:43:46 >
  • Google playstorede pixly var ben onu kullaniyorum. Pc basina gecmeme gerek kalmiyor ama ben pixel seviyede cizim yapıyorum.

• Flat design çizeceksen Adobe Illustrator ve animasyonu için Adobe After Effects, pixel art için ise Aseprite veya Adobe Photoshop. Arka plandaki beyazlığı kaldırmak için PNG olarak kaydetmelisin.

• Photoshop bilmeyenler için arka planı yok etmenin en basit yolu paintnet programı.Resmin png olması lazım resme sağ tıklayıp paintnet ile açın soldaki araçlardan magic wand’ı seçip resmin beyaz arka planına tıklayın otomatik hepsini seçecek sonra shift delete ile silip kaydedip çıkın.

• Genellikle oyun geliştirirken en çok iş yapan program Photoshop oluyor, potansiyeli ve özellikleri sayesinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.