Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni civic pek talep görmeyecek gibi. garip bi şekil olmuş. farları kaputu garip, arka dizayn yine fb7 kasa gibi efsane berbat olacak gibi...sanki bana bu araç tutmaz gibi geldi. güncel kasa daha sportif yahu. adamlar ileri değil geri gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: deliverances outro

Hayallerimi süsleyen bir araç ama bugün peugeot 208'in yeni kasasını gördüm ve gönlüm biraz 208'e kaymaya başladı. 131hp ve 230nm tork çok iyi değerler. Uzun yıllar pejo :) kullanmış bir aile içinden geldiğim için de araca ayrı bir sempatim var.

Segment farkı var farkındayım ama fiyat avantajı olursa gözümü kırpmam yapıştırırım bir 208. Clio'dan sonra boyut çok fark etmeyecektir ama en azından gidecektir :)

boşver pejoyu polo al...

• quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

polo compact sınıf, Küçük .... civic ise C sınıfı sedan , hemde B sınıfı boyutlarında  arada sınıf farkı var, polo dediğin bit kadar araba, ben sığmıyorum bile (120 kiloyum) sen hala tenekeye saca takılıyorsun, yakın zamanda gövdeler plastik olacak,renoların şimdiden ön arka çamurlukları plastik, kaba saba alaman nerde estetik harikası honda nerede   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 29 Ocak 2021; 12:30:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Start stop çok gereksiz bir özellik. Önceki aracımda her zaman kapatırdım.

Benimde canımı sıkıyor ve kullanmıyordum, benzin pahalı diye kullanan çok ama dizel veya düplü  arabada çok gereksiz

• Start stop'un asil amaci , emisyonun yani egzoz'dan cikan gazin dogaya salinmamasi..Yakit tuketimi diye belirtiliyor ama asil amac Dogaya daha az zarar vermek...Akün cabuk bitiyor o kadar..Doga icin feda olsun ne olacak,herseyin basi saglik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun da fiyati artmis galiba. Eski fiyatini hatirlayan var mi?

• vingolf kullanıcısına yanıt

215 55 17 lastikleriniz yazlıktır. 4 mevsim lastik ile satışa sunmuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: caucass

polo compact sınıf, Küçük .... civic ise C sınıfı sedan , hemde B sınıfı boyutlarında  arada sınıf farkı var, polo dediğin bit kadar araba, ben sığmıyorum bile (120 kiloyum) sen hala tenekeye saca takılıyorsun, yakın zamanda gövdeler plastik olacak,renoların şimdiden ön arka çamurlukları plastik, kaba saba alaman nerde estetik harikası honda nerede   

Alıntıları Göster

civic için b sedan dedin ya    

bu yorumunla cevap verilmeyi bile hak etmiyosun da yine de bilgisiz kalma... civic c sınıfıdır, hatta üretici firma tarafından c+ diye lanse edilir. polo yeni kasası ile civic in iç genişliklerini buradan paylaştım. çok uçurum fark yok.

alman araçlarına kaba saba demen de araçtan anlamadığını net belli etmişsin. alman araçları aksine estetiğe önem verilen ve detaylı araçlardır. çizgileri hatları nettir.

sana tavsiyem biraz araştır bilmiyorsan da yorum yaparken rezil olmamak için en azından burada hondacı abilerine sor.

• Merhaba
    ÖTV muaf. Civic almayı düşünüyorum bana yakın olan illerdeki bayileri aradım en son 177 bin fiyat aldım aksesuar boya koruma seramik ıvır zıvır dahil sizce almak mantıklı mı yoksa yeni kasayı mi almalıyım? Hem kullanmak hem yatırım amaçlı alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: batuS67

Merhaba
    ÖTV muaf. Civic almayı düşünüyorum bana yakın olan illerdeki bayileri aradım en son 177 bin fiyat aldım aksesuar boya koruma seramik ıvır zıvır dahil sizce almak mantıklı mı yoksa yeni kasayı mi almalıyım? Hem kullanmak hem yatırım amaçlı alıyorum

şahsen yeni kasayı bekle derim ama sanki yeni kasa civic dış tasarım ve fiyat olarak mevcut kasayı mumla aratacak gibi geliyor.

1 i suv olmak üzere 4 alternetif belirledim. bunların arasında civic de var.  

acelem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOMBOM41 -- 28 Ocak 2021; 21:15:45 >
  • BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt

Sağolasın valla, Mesajı düzelttim, daha açıklayıcı yaptım... buradaki senin gibi hondacı abilerim sayesinde çok şey öğreniyorum 

Gerçi millet hep passat ile kıyaslar civic i , ama kaderde polo ile kıyaslandığını da gördük

• BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt

Sizde mi ÖTV muaf alacaksınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: batuS67

Sizde mi ÖTV muaf alacaksınız hocam?

ötv li

• Vitesi S ye giderken mi alıyorsunuz dururken mi yada giderken almanın bir zararı olur mu?

Arabalar konusunda acemi sayılırım, aldığımdan beri şehir içi kullandığımdan hep D'de gittim.

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Giderken almanın bir sakıncası yok diye biliyorum.
  • DukeMew D kullanıcısına yanıt

Sağolun, peki hareket halinde frene basıp mı geçiyoruz S ye?

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Yok ben direk alıyorum gene de bir bakmakta fayda var belki de yanlış yapıyoruz.
  • https://www.youtube.com/watch?v=RQewvYZ2Qk4&feature=youtu.be Şu adamın bayağı videosu var onları izlemiştim orda bir sakıncası yok diyordu sanki.
  • Evet tekrar izledim videonun 11.dakikasında sanırım S modunu anlatıyor orda bir ara 11.30 gibi falan hareket halinde de yapabilirsiniz diyormuş.
  • DukeMew D kullanıcısına yanıt

Evet bazı videolarına bakmıştım bunu izlememişim.

• 
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.