Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 nci el sahibinden fiyatlarıda artmakda git gide 1 gün öncesi ilan 1 gün sonrasında 2-3bin tl artıyor artık
  • Haziran itibariyle ülkeye girecek olan araçların makyajlı olacağını söyledi ST. Keşke makyaj görmeseymiş eski hâli çok daha güzeldi dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hardgamer34 kullanıcısına yanıt
    Tamamen size katılıyorum. İki gündür bir sürü yerde konu açtım bilgi ve yardım istedim. Geçen hafta 2020 model 16 km de ikinci el ama hiç kullanılmamış excellence paket aldım. Geri görüş yok auto hold yok. Eşimde kullanıyor aracı ama bu sebepten zorlanıyor. Auto hold ve geri görüş kamerası için servisle görüşücem. Bakalım ne diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süleyman4307 S kullanıcısına yanıt
    Geri görüş kamerası taktırılabilir çok rahat, autohold opsiyonu yok o iş halledilemez kanımca...

• Evet ışıklarda ya ayak frende yada n olabilir
    çok dert etmedim açıkçası
    Ama geri görüş kamerası bu boyut için olmazsa olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 7 Haziran 2020; 21:28:16 >
  • Araba piyasasının iyice suyu çıktı
    Artık araba almak hatta değiştirmek bile hayal oldu

• Arkadaşlar merhaba. Uzun yıllar önce bindiğim Astra H sonrası tekrardan İnsignia Grand Sport Exellence (2018 model, 20 bin km, dizel - otomatik, kış paketli ve sunrooflu) ile tekrar Opel’e dönüyorum. Bir araç buldum ve fiyatta anlaştık. Yarın devir almayı düşünüyorum. Bu araçta kronik bir sorun var mı? Sizler memnunmusunuz? Nelere dikkat etmem gerekir?? Teşekkürler şimdiden.

• ben aracı aldım yaklaşık 2 yıl oluyor kronik bir sorun yaşamadım hatta garantisi varken servise gitmeyip yağ değişimini dışarıda yaptırdım garantiyi bozdum, bir sorun çıkaracağını da düşünmüyorum.
  • karadr K kullanıcısına yanıt
    Benimkisi 99 bin km oldu bir kere partikül filtre uyarısı verdi onun dışında tek bir sorun yaşamadım. Taş gibi araba hayırlı olsun size de.

• Bende 2017 model var. Karşılaştıklarım:

Gaz pedalı arızası. Araç düşük güç moduna geçiyordu yolda. Gaz pedalı değişti problem bitti.

Vites park moduna geçerken sorun yaşıyor. Belki vites kolunun değişmesi gerekecek. Şimdilik idare ediyoruz.

Bana olmadı ama araç yakıt seçiyor ve DPF ile ilgili uyarı verebiliyor. Opet ve shell tavsiye ediliyor yakıt için.

Hayalet göstergeden titreme çıtırtı sesi geliyor. Araya kart soktum bayağı düzeldi, idare ediyoruz şimdilik. Hayalet gösterge sizde yoksa problem olmaz.

Şimdilik bu kadar.

• Bugün aracı devir alıyorum. Hayalet gösterge yok, dpf ile ilgili sorun inşallah yaşamam. Yanıtlar için çok teşekkür ederim.

• Benimki 2017 model 30 bin km'de. Sadece HUD göstergesinde bozuk yollarda ses yapıyordu servise gittim yalıtım koydular.Şuanlık bir sıkıntım yok.Başka bir problem yaşamadım.Arabadan gayet memnunum.
  • İnsignia iyidir ya seviyorum
    Benim 10 ay kaldı bitimine inşallah yine insignia ayarlayabilirim
    Yada isteklerime uygun düşer
    Bakalım 10 ay sonra mevcut motor olacakmı yoksa 1.5 ler tek seçenekmi kalacak

• Geçen gün youtubede karşıma Honda Civic multimedyasının hacklenerek hareket halinde video izleme özelliği aktif hale gelmesi ile ilgili bir video çıktı. Hemen İnsignia'da böyle bir çalışma yapılmış mı diye bir araştırdım. Maalesef olumlu bir durumla karşılaşmadım. Bu konu ile bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba?

• EKDLC E kullanıcısına yanıt
    Var. Yanlış bilmiyorsam Ankara seçim Opel isimli bir iş yerinde 900 TL karşılığında yapılıyor. Konu ile ilgili Facebook Opel insignia grubunda bir çok paylaşım görebilirsiniz.

• The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar, audi a3 ile kıyaslandığında insignianın yalıtımı nasıldır? Audi alırsak benzinli alacağız insignia alırsak 1.6 dizel motor olanı alacağım. Genel olarak yaşadığınız sorunlar nedir? Arabayı sıfır alacağız.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • Developer61 D kullanıcısına yanıt
    Sınıf farkı ve dizel avantajı var
    Biri dizel biri benzinli tabiki Audi daha sessiz olacaktır
    Çok km yapmıyorsanız insignia da benzinli tercih edilebilir
    Böylece her yönden üstün olmuş olur
    İnsignia hemen her yönden üstün olur sizin karşılaştırma da tabi ses hariç

• Developer61 D kullanıcısına yanıt
    Biri yayla gibi geniş diğeri onun yanında çok kompakt bir araç.
    Arabayı çoğunlukla kim kullanacak (hanım kullanacaksa kompakt) ,
    şehir içi mi şehirlerarası mı yol yapılacak (uzun yol için insignia, şehiriçi A3 daha pratik olur park vd açısından)
    aile kalabalık mı (çoluk çocuk varsa insignia),
    km yapılacak mı (yapılacaksa dizel insignia )
    gibi bir çok sorunun cevabına göre şekillenen bir seçim olmalı. A3, İnsignia sorduğunuz için bunları yazdım. İnsignia , passat, Skoda superb, Peugeot 508 vd deseydiniz daha anlaşılır olurdu.
    Sadece yalıtım soruyorum derseniz 98 bin km kullanım sonrası cevaplarım şöyle olur;
    - insignia rüzgar sesi açısından çok iyidir. Yüksek hızlarda bile çok az alır
    - yol sesi biraz alır ama o lastiğe de bağlı ve yol durumuna da.
    - motor sesi içeriye az gelir. Benzinli olursa rölantide duymazsınız bile iyidir yani
    - trim sesi açıkça söyleyelim biraz var fakat genelde aynı yerlerden ve çözümü var (eski mesajlarda arkadaşlar yazdılar). Benim için rahatsız edici seviyede değil. Kullandığım diğer araçlara göre oldukça iyi diyebiliirim hatta.

Ben uzun yol yapıyorum. İnsignia Tren gibi gidiyor güzel yol tutuyor, güven veriyor, donanımı çok zengin, az yoruyor, sorun çıkarmıyor ve oldukça konforlu.

A3 kullanmadım dolayısıyla yorum yapamayacağım ama dediğim gibi ikisi bence farkı sınıfta araçlar. İnsignia nın Üstte bahsettiğim araçlarla ve hatta premium C ve 3 serisi A4 ile mukayesesini eski mesajlarımda yaptım Hayırlısı olsun diyelim

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.

Halihazırda audi a3 1.0 tfsi kullanıyorum yalıtımını beğeniyorum. Keza yakıt tüketimi de gayet iyi.

Opel'e alışığız 4 adet opel astramız oldu hiç birinden sıkıntı çekmedik. Yeni opel astra da alabilirdik ama trim sesleri konusunda o kadar yazıldı ki korktuk açıkcası.

Insignia'yı bende beğeniyorum, aracı babama alacağız. Uzun yolda vs kullanırız diye almayı düşünüyorum. Insignia'yı 17 inç alırsak ses konusunda sorun yaşamayız herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.