Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.783
Cevap
147
Favori
416.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimde 7 ile 8 arası değişiyor. Kısa mesafe kullanımdan kaynaklı diye düşünüyorum. tsi motor tam ısınmadan kısa mesafe yolculuk yapınca daha cok yakıyormuş. araç henüz 800km de bununda etkisi oldugunu düşünüyorum.
  • sabah işe giderken 5.1 ile tamamladığım oldu. 15 km de. ortalama hız 35km.
    işten dönüşte nispeten daha çok trafiğe giriyorum ve 6,5-7,0 ile dönüyorum. ancak havalar ısındığında yarım litre kadar daha aşağı iner diye düşünüyorum. şuan 2000 km de aracım.

buarada ben de led far almayı düşünüyorum. sarı farlar hiç hoş durmuyor. ancak garantiden çıkma durumu ve far hata ışığı yanar mı diye düşünmüyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_ylmzzz

sabah işe giderken 5.1 ile tamamladığım oldu. 15 km de. ortalama hız 35km.
    işten dönüşte nispeten daha çok trafiğe giriyorum ve 6,5-7,0 ile dönüyorum. ancak havalar ısındığında yarım litre kadar daha aşağı iner diye düşünüyorum. şuan 2000 km de aracım.

buarada ben de led far almayı düşünüyorum. sarı farlar hiç hoş durmuyor. ancak garantiden çıkma durumu ve far hata ışığı yanar mı diye düşünmüyor değilim.

Orjinal serviste degisim yaparsan da garanti disi kalma duru mu felan var mi bide ortalama fiyatlarini biliyomusunuz ? Model felan...Ben ole boncuklu felan seyler istemiyorum duz led...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_ylmzzz

sabah işe giderken 5.1 ile tamamladığım oldu. 15 km de. ortalama hız 35km.

Valla arac 1600km de.Sikisik trafikte sogukta 7 km de 9.4 yakti.Ancak karma tuketimi 7.5 felan sehir icinde.Sehir disinda henuz deneyemedim
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    garanti dısı kalması gibi bir durum söz konusu olamaz hocam H7 H11 tipli ledlerden alıp değiştirseniz yeterli. kullanım kitapcıgında nasıl değişim yapacagı hangi ampulun nereye takılacağı yazıyor. photon led yada creed led ler işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiany

garanti dısı kalması gibi bir durum söz konusu olamaz hocam H7 H11 tipli ledlerden alıp değiştirseniz yeterli. kullanım kitapcıgında nasıl değişim yapacagı hangi ampulun nereye takılacağı yazıyor. photon led yada creed led ler işinizi görür.

Far demişken farların gece performansı biraz bana düşük geldi.
    opel astra H kasadan POLO ya geçtim görüş mesafesi olarak kısa geldi aynı sorunu yaşayan varmı ?
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    benim diğer aracımda farlar beyaz led oldugundan poloyu kullanınca değişik geliyor ancak görüş mesafesi konusunda herhangi bir sorun yasamadım.
  • quote:

hocam takarsanız bana da söyleyin :) yeni far için farı tamamen çıkarmak gerekiyor gibi. yanlış hatırlamıyorsam kitapçıkta öyle yazıyordu.
  • orjinal olmayan sonradan takılan led farlar muayeneden falan geçiyormu birde karşıdan gelen insanların gözünü almayalım
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    muayenede sorun olmuyor hocam. karsıdan gelenin gözünü almamak için kaliteli ve uygun ampul kullanmak gerekiyor. her beyaz led maalesef aynı ışık şiddedi değerlerine sahip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

quote:

Far demişken farların gece performansı biraz bana düşük geldi.
    opel astra H kasadan POLO ya geçtim görüş mesafesi olarak kısa geldi aynı sorunu yaşayan varmı ?

Maalesef gece performansı düşük farların...Bende Golf 1.6 Fsı dan geçtim...12 yıllık arac olmasına rağmen farlar daha geniş ve uzun aydınlatıyordu.
    aynı şekilde uzun farlarda pek etkili değil ondan dolayı led düşünüyorum ama sorun çıkartırmı karar veremedim
  • quote:

aynı şekilde uzun farlarda pek etkili değil ondan dolayı led düşünüyorum ama sorun çıkartırmı karar veremedim

Bu hafta bayiye gidip sorucam vakit olunca orjinal olursa kac para vs...Detayli yazarim cunku cidden zayif aydinlatma
    bayi tahminimce 3 veya 4 bin tl söyleyebilir komple led far grubu fiyatı verir.
    youtube da araştırmama göre çok basit bi şekilde değişiyor. sadece ampulu değiştirince tamamdır.
    philips ve photon marka en kalitelileriymiş 200 400 tl arası değişiyor.
  • quote:

bayi tahminimce 3 veya 4 bin tl söyleyebilir komple led far grubu fiyatı verir.
    youtube da araştırmama göre çok basit bi şekilde değişiyor. sadece ampulu değiştirince tamamdır.
    philips ve photon marka en kalitelileriymiş 200 400 tl arası değişiyor.

Of ya o ne bicim fiyat anasini satim.Tamam da o sekilde garanti durumu ne oluyor...
    ya bende de aynı sıkıntı var hıghlıne donanımlı arabada led opsiyonel olur mu ya bunu nerden ne kadara alıcaz paylaşalım lütfen.
  • uzun ve kısa 2 far da H7 mi ?
    kullanım kitapçığında H7 bi yerde geçiyor tam anlayamadım.
  • Arkadaslar Merhaba. Bende polo almayi düşünüyorum.

Yeni kasa parlak kırmızı renk 1.6 dizel manuel comfortline arac için 89.0000 TL + trafik sigortası fiyat aldım. Yilda 35.000 km civarı yaptigim icin dizel alacagim. Sizce fiyat nasıl? Yorumlarınizi rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nsy85

Arkadaslar Merhaba. Bende polo almayi düşünüyorum.

Yeni kasa parlak kırmızı renk 1.6 dizel manuel comfortline arac için 89.0000 TL + trafik sigortası fiyat aldım. Yilda 35.000 km civarı yaptigim icin dizel alacagim. Sizce fiyat nasıl? Yorumlarınizi rica ederim.

Valla fiyat fena değil gibi ben 1.0 dgs highline aralıkta 85 e aldım.
  • arkadaşlar eko ayarları nereden yapılıyor? comf.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.