DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
2017 YGS SIRALAMALARA SON NOKTA [SIRALAMA BULMA YÖNTEMİ GELDİ] (BY KOTER)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
224
Cevap
8
Favori
15.474
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> 2017 YGS SIRALAMALARA SON NOKTA [SIRALAMA BULMA YÖNTEMİ GELDİ] (BY KOTER)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2262 Mesaj
      21 Mart 2017 15:34:46

quote:

Orijinalden alıntı: certokar

>Beyler az önce gelecekten geldim.

>Bu konu 2018 ygs den sonra uplanıyor. Bize herkes gülüyor.
      >Herkes beğenilen yorumlar da efsane diyor.

>Neyse 2018 yılına burdan selamlarımı iletiyorum

dikkat edin size gülmesinler 2018 de

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      21 Mart 2017 15:44:57

Hepsi aklımdan teker teker geçti be certo.. Sonra yok yok öyle olmaz deyip avuttum kendimi.

certokarkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      21 Mart 2017 15:45:11
      Bir turlu aciklanmiyor olucem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      43 Mesaj
      21 Mart 2017 15:47:39

quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

Alıntıları Göster

Adam doğruları söylüyor diye ağlamayı kes, burayı terk et.

Ulan siz ağlıyorsunuz asıl. sıralamam çok iyi gelecek diye kendinizi kandırıyorsunuz.2016 da da sizin gibiler sınav kolay diyenlere troll diyordu sonuç hüsran oldu.

Bide ağlamak nedir ya? Doğruları söylüyorum 7 gün sonra açıklanınca görcem sizi.

Kendinizi rahatlatmak amacınız ama sonuç bu şekilde değişmiyor anlayamıyor musun.

• Yarbay
      2023 Mesaj
      21 Mart 2017 15:48:24

quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

Alıntıları Göster

dikkat edin size gülmesinler 2018 de

>Konuya büyük emek harcamışsın.Emeğine sağlık ama bu konu polyanna'nın kemiklerini sızlatmıştır BENCE [Bu kelimenin anlamı kendi görüşümdür,hemen asıp kesmeyin.] [Hele 12 mart üyeleri ayrıca uzak dursun mümkünse ]
      >2016 gibi gelecek diyen troll tayfadan da değilim ayrıca
      >Kendinizi iyiye alıştırmayın diyen bir dost tavsiyesi sadece

>>>
    • Yarbay
      2181 Mesaj
      21 Mart 2017 16:11:50
      Koter sempati duyduğum insanlardansın bu forumda gerçekten, ama geçen yıl yıl lys için de aynı böyle puan hesaplamaları yapılmıştı, 2015'e göre 5-10 puan artar denildi, her şey çok mantıklıydı şu anki gibi ama noldu, 20 puan arttı nerdeyse. 20 puan artacak diyenlere trol dedik, ben de dedim yalan yok. Umarım haksız olan biz oluruz ama, bu fazla iyimser gibi sanki dostum.

Tekrar söylüyorum, 2014 gibi gelmesi ben de dahil herkesin işine gelse de, fikrim bu şekilde.

• Çavuş
      56 Mesaj
      21 Mart 2017 16:20:10

quote:

Orijinalden alıntı: Mu1940sa

Alıntıları Göster

Ulan siz ağlıyorsunuz asıl. sıralamam çok iyi gelecek diye kendinizi kandırıyorsunuz.2016 da da sizin gibiler sınav kolay diyenlere troll diyordu sonuç hüsran oldu.

Bide ağlamak nedir ya? Doğruları söylüyorum 7 gün sonra açıklanınca görcem sizi.

Kendinizi rahatlatmak amacınız ama sonuç bu şekilde değişmiyor anlayamıyor musun.

Bunu söyleme sebebin nedir ne yapalım yani oturup ağlayalım mı? Kime ne faydası var bunun? Herkes elinden geleni yaptı ve herkes biliyor bunları farklı bir şey söylemiyorsun yani yineleyip durmanıza gerek yok. Hiç kimsenin de insanların moralini bozmaya hakkı yok. Allah, herkesin rızkını önceden takdir eder. Emek ver sıkıntı etme.

Karamsarlık iyi bir şey değil. Kimseye faydası yok.

İyimser insan her felakette bir fırsat, kötümser insan da her fırsatta bir felaket görür.

Güç, kullanıldığı yere göre adımın olur. Ama unutma! Nimetle şaka olmaz.
    • Yüzbaşı
      914 Mesaj
      21 Mart 2017 16:30:05
      Beyler geçen yıla bizde girdik.

108netle 49k yaptım bu yıl en fazla 115 net gelir hatta 105 net bekliyorum. Gece 3 e kadar soğukta uyumayıp parabol çözdüğümü günde 400 sorulara çıktığımı ağlaya ağlaya geometri çözdüğümü aklımdan çıkartamıyorum. Kimse gelip kolay demesin bu sınava 1 yıl boşunamı çalıştım ben.

2015 tede kolay diyenler vardı.

• Onbaşı
      35 Mesaj
      21 Mart 2017 17:19:45
      çok iddalı olmamak lazım.

• Çavuş
      48 Mesaj
      21 Mart 2017 22:59:50

Benim de 2014'te 3179, 2015'te 1148 görünüyor hocam puango'da.

480mrtkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1707 Mesaj
      21 Mart 2017 23:04:33

Süper, ikisinin arası gelir mis olur. Zaten puango olandan düşük gösteriyor. Bugün 2014 ygs'de yaptığım netleri girip denedim, 600 civarı daha düşük gösterdi sıralamaları.

Dil için kaynak önerin var mı peki? Soru bankası vs. bulamadım pek

edit: Düşük derken kötü anlamda. ygs1 3300 idi 3900 gösterdi mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 21 Mart 2017; 23:6:57 >
      monkey20mebokullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      21 Mart 2017 23:53:54

Noktalama işaretlerine kadar katılıyorum.

Mormegil7kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      214 Mesaj
      22 Mart 2017 00:41:46
      Canısı senin dediğin gibi gelsin sana yazın antalyada 3gece(sahilde yatmalı) 4gün tatil ısmarlarım.

Suç Değil Sevgi İşleyin..
    • Yarbay
      2262 Mesaj
      22 Mart 2017 13:58:17

quote:

Orijinalden alıntı: Mormegil7

Koter sempati duyduğum insanlardansın bu forumda gerçekten, ama geçen yıl yıl lys için de aynı böyle puan hesaplamaları yapılmıştı, 2015'e göre 5-10 puan artar denildi, her şey çok mantıklıydı şu anki gibi ama noldu, 20 puan arttı nerdeyse. 20 puan artacak diyenlere trol dedik, ben de dedim yalan yok. Umarım haksız olan biz oluruz ama, bu fazla iyimser gibi sanki dostum.

Tekrar söylüyorum, 2014 gibi gelmesi ben de dahil herkesin işine gelse de, fikrim bu şekilde.

göreceğiz

• Yarbay
      2181 Mesaj
      22 Mart 2017 14:01:47

quote:

Alıntıları Göster

göreceğiz

Valla böyle gelsin, ben haksız çıkmaya razıyım daha çok istiyorum zaten ama işte söylediğim gibi düşünüyorum

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      22 Mart 2017 14:08:04

quote:

Alıntıları Göster

göreceğiz

Konunu özeti:

Kimse aksi yönde olduğunu kanıtlayamıyor ama insanlar çok da fazla bel bağlamak istemiyor.

• Yarbay
      2262 Mesaj
      22 Mart 2017 14:09:28

quote:

Orijinalden alıntı: V3tra

Alıntıları Göster

Konunu özeti:

Kimse aksi yönde olduğunu kanıtlayamıyor ama insanlar çok da fazla bel bağlamak istemiyor.

aynen öyle, herkes böyle gelmez diyor ancak yazdığım netlere ve çıkan sonuçlara bişey diyebilen yok

• Çavuş
      55 Mesaj
      22 Mart 2017 14:09:30

quote:

Orijinalden alıntı: JBrutus

Yalnız o degilde 16 gelme ihtimalinde, 2017 Forumun Dram Konusu başlığında Oscar alır, 32 dönem bu konuyu sınav sonuçları için up'lar beyler. 2 sene sonra 17 gibi bir balon sene de adamlar neye umutlanmış derler. Sen bize o günleri gösterme YA RAB!

Aminn...

• Binbaşı
      1435 Mesaj
      22 Mart 2017 14:18:05

Tamam da geçen sene forumda öyle diyenler olsa da benim çevremde mat neti 30-31molan adamlar gerçek sınavda 40 yapmıştı. Hocaların hepsi ağız birliği etmiş gibi sınav teog ayarında puanlar uçacak falan diyordu. Bu sene hiç öyle bir şey yok. Çok iyi durumda olup sosyale dokunamayanlar, mattan 5-6 boşu kalanlar vs. Dolu. Tabi ki iyi yapanlar da var ama geçen seneyle uzaktan yakından alakası yok.

Bahsedilenler: Mormegil7

• Yarbay
      2181 Mesaj
      22 Mart 2017 15:21:39

quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

Tamam da geçen sene forumda öyle diyenler olsa da benim çevremde mat neti 30-31molan adamlar gerçek sınavda 40 yapmıştı. Hocaların hepsi ağız birliği etmiş gibi sınav teog ayarında puanlar uçacak falan diyordu. Bu sene hiç öyle bir şey yok. Çok iyi durumda olup sosyale dokunamayanlar, mattan 5-6 boşu kalanlar vs. Dolu. Tabi ki iyi yapanlar da var ama geçen seneyle uzaktan yakından alakası yok.

Dostum ben zaten 2016 gelir demiyorum ki, 2016 gelmesi nerdeyse imkansız bana sorarsan. Ben 2014-2016 arası gelir diyorum, 2014'e bu kadar yakın olacağını sanmam diyorum sadece. Aşırı iyimser olmayın diyorum bazı arkadaşlara, evet iyimserlik güzel bi şey ama beklediğinden 5-6k geride almanın yaşattığı hayal kırıklığını biliyorum, adam gibi ders ders çalışılmadığını da.

Az çok forumda görüyosanız beni trollükle pek işim olmadığını biliyosunuzdur, insanların moralini bozmaya çalışmıyorum yani, başka ihtimallere de açık olmamız faydamıza olacaktır. İnşallah haksız çıkarım, tekrar söylüyorum.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.