Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6E8D1DD4 -- 2 Mart 2018; 22:55:32 >

• Nota ciddi iştir. Oyle her seye verilmez!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Askerin başına çuval geçirilmiş bundan ciddi iş mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinitiy

Askerin başına çuval geçirilmiş bundan ciddi iş mi var

Yazdigim soz o dönem Sn T.Erdogan in sarf ettiği sozdur. İroni amacli yazdim

• Donemin ust duzey komutanlari, incirlik ussundeki conileri carsida yakalayip aynisini yapalim fikrini reddetmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Donemin ust duzey komutanlari, incirlik ussundeki conileri carsida yakalayip aynisini yapalim fikrini reddetmistir.

Turkiye Genclik Birligi uyesi bir grup genç Bodrum da bir coniye cuval gecirmislerdi. Bu yuzden yargilandilar ama neticeyi bilmiyorum

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    pardon hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinitiy

pardon hocam

Onemli degil

• silinsin
  • Kaç bin yıllık Türk tarihinde geldiğimiz döneme bak.İlerede çocuklarımız suratımıza tükürecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o çuval hala kafamızda
  • NE DESEK BOŞ ANLAYAN MI VAR KARŞIMIZDA

• bu konu akp için kanayan yara olmuştur hep unutmak istemişlerdir ama unutulamaz. müzik notası dalgasını yaparken düşünülecekti.
  • ne notası müzik notası mı demiş işte reyis gereken cevabı vermiş ehuehuehueheuhe (!)
  • 2003 yılında devralınan bir enkaz vardı. Ordunun darbe üzerine kafa yorduğunu da hesaba katmak lazım. 2003 yılının gerçeklerini göz önüne almadan sallamak gerçekle örtüşmüyor.

• miryokefalon M kullanıcısına yanıt
    yalnız orduya darbe soruşturmasını açan savcılar şu an fetöden aranıyor.
    bu savcılar askere saldırırken recep tayyip erdoğan altlarına kendi makam arabasını veriyordu.
    aynı savcılar ak partili bakanlara yolsuzluk operasyonu yapınca fetöcü oldular.

eğer bu savcılar fetöcü vatan hainiyse demek ki orduda solcu darbe girişimi diye birşey yoktu.
    eğer bu savcılar hain değilse demek ki ak partide birçok kişi yolsuzluk ve rüşvete bulaştı.
  • orcnd kullanıcısına yanıt
    Laf cambazlığı yaparak bişeyleri itibarsızlaştırmaya tenezzül etmek yersiz. Ordu da her zaman darbe hevesi var ve olmaya da devam edecek. Fetö katillerinin orduyu ele geçirmek çabasını gözardı edemeyiz. Muhalifte olsanız amacınız bağcı dövmek olmasın.

• miryokefalon M kullanıcısına yanıt
    laf cambazlığı falan yapmıyorum. cambazlığı kimin yaptığı belli.

orduya operasyon yapan orduda darbe hazırlığı var diyen savcılardan biri zekeriya öz.
    bu adam aynı zamanda ak partiye yolsuzluk operasyonu da yaptı.

eğer bu adam fetöcüyse demek ki orduda darbe hazırlığı iddiaları yalanmış.

ben orduda darbe hazırlığı olmadığını böyle ispatlıyorum.
    siz darbe hevesi olduğunu neye dayandırıyorsunuz ?

askeri okul ve polis okulu sınavlarını fetöcülere emanet edenlerden başka bir suçlu yok burada.
    böyle bağcının allah belasını versin. bağı kargaya kurda emanet edip kandırıldık diyerek bağı bana bırakın diyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.